Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1077. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10751076107710781079
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim yöneticiler milletvekili tarafından yumraklandı ama ne aspor da ne beyaz futbol da konuşmadılar bunu 3 maymunu oynuyorlar resmen.

edit: beyaz futbola bağlandılar şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 4 Ocak 2021; 1:22:2 >
  • Bazı futbolcular bazı futbolcularla daha iyi oynuyor. Defans oyuncusunun en sevmediği oyuncu tipi Aboubakar tarzı oyuncu tipi. Yani sürekli gezen, arayan, güçlü, süratli, yıkılmaz... Defansı çok yıpratıyor Abu. Larin de Aboubakar sayesinde performans veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 4 Ocak 2021; 1:6:41 >
  • Abou ve Ghezzal sız kazanmak önemliydi
    Devam inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.transfermarkt.com.tr/bilal-ceylan/profil/spieler/739885

bilal ceylan'ın adı geçmeye başlamış. ben 1 ay önce buraya yazmıştım, aklın yolu bir, parlıyor çocuk.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt

Sanmıyorum gitmez. Neden bilmiyorum ama kulüpler hızlı reaksiyon veremiyorlar kötü de olsa en az 1 sene duruyor oyuncu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TadicOnFire

Dakika 11- Güven sarı kart penaltı öncesi.

Dakika 20- Nkodou sarı kart. Adamın yüzüne vurdu

ve üstüne penaltı bekliyor.

İlk yarı son dk- Pedro Henrique sarı kart.

Dakika 74 - Campanharo sarı kart ayağa basma

Dakika 90 - Rosier sarı kart. Kontrayı kesti.

Penaltılarda da ikincisi bence penaltı. İlk penaltıda penaltılık bişey yok atlamış gibi duruyor.

Dakika 50 lerde Kıvırcık'ın Josefe yaptığı hareket var kırmızı kart.

• Hasic in gol atması önemliydi bu çocuk gönderilmemeli

• Arkadaş ersin sadece üzerine gelen bir top çıkardı, kayserinin şutu yok, nasıl iyi iş çıkardı oluyor. Ersinin gece gündüz çalışması lazım. Tamam yendik ama maalesef kalemiz zayıf, abubakarsız sf larinle gitmez,mensah abartıldığı kadar gerekli değil,10 numara lazım.
  • Yalnız sezon ortasına geldik hala şu formalar gözüme alışmadı gelmiş geçmiş en kötü forma tasarımları kim yaptıysa ve kim kabul ettiyse işine son verilsin ya.

• Arkadiusz Milik kullanıcısına yanıt
    Ilk tanitildiginda oyle dusunuyordum fakat ligleri ve diger takimlara yapilan tasarimlari gordukce bizim formalarin cok vasat olmadigini gördüm. Ustelik alistik ve bu aksam beyaz forma siyah sotla gayet guzel olmus. Normalde beyaz sotla cikiyorlardi. Siyah sort ayri bir hava katmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 4 Ocak 2021; 2:26:46 >
  • Diaby'den adam olmayacağını Getafe 2 maçta oynatıp anlamış ve geri gönderiyor biz o adamı geçen sene sezonun son maçına kadar oynattık. Şimdi Mensah'ı gönderme falan geçin o işleri Türk takımlarının hiçbirinde böyle kararlar alacak mekanizma da yok maddi imkan da yok. Sezon sonu kesin gitmeli ama. Ljajic de az kafa olsa, az işine odaklanaa yürüye yürüye bile oynamaya tenezzül etse direk alırdı formayı. Adamın bir fotosunu gördüm geçen kafede tek başına oturuyor. İnanılır gibi değil göz göre göre kendini deli gibi yaptı eleman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-781808C66 -- 4 Ocak 2021; 2:50:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Diaby'den adam olmayacağını Getafe 2 maçta oynatıp anlamış ve geri gönderiyor biz o adamı geçen sene sezonun son maçına kadar oynattık. Şimdi Mensah'ı gönderme falan geçin o işleri Türk takımlarının hiçbirinde böyle kararlar alacak mekanizma da yok maddi imkan da yok. Sezon sonu kesin gitmeli ama. Ljajic de az kafa olsa, az işine odaklanaa yürüye yürüye bile oynamaya tenezzül etse direk alırdı formayı. Adamın bir fotosunu gördüm geçen kafede tek başına oturuyor. İnanılır gibi değil göz göre göre kendini deli gibi yaptı eleman.

Sergen hoca Diaby den bile verim almıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Diaby'den adam olmayacağını Getafe 2 maçta oynatıp anlamış ve geri gönderiyor biz o adamı geçen sene sezonun son maçına kadar oynattık. Şimdi Mensah'ı gönderme falan geçin o işleri Türk takımlarının hiçbirinde böyle kararlar alacak mekanizma da yok maddi imkan da yok. Sezon sonu kesin gitmeli ama. Ljajic de az kafa olsa, az işine odaklanaa yürüye yürüye bile oynamaya tenezzül etse direk alırdı formayı. Adamın bir fotosunu gördüm geçen kafede tek başına oturuyor. İnanılır gibi değil göz göre göre kendini deli gibi yaptı eleman.

aslında sahaya dönmekten daha iyi bir terapi yok, farkına varamadı salak herif.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Bu adam kendine zarar verdiği kadar takım içinde aldığı maaş, alkol sorunu gibi konulardan dolayı baskı gördüğünü ve bunların da onu etkilediğini düşünüyorum. Yani bir sıkıntısı varsa ki var ama bu bence tek taraflı gerçekleşen bir olay olmadı tabii biz bilmiyoruz. Günün birinde çıkar anlatırsa öğreniriz ama bu saatten sonra dikiş tutturabileceğini sanmıyorum. Bu arada bence olay karı kız mevzusu değil en başından beri çünkü zaten kendisinin uzun süredir başka bir kız arkadaşı var o olayı sadece kılıf amaçlı spekülasyon olsun diye pompalayıp duruyorlar. Bu adamın derdi ya da problemi her neyse başka bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

https://www.transfermarkt.com.tr/bilal-ceylan/profil/spieler/739885

bilal ceylan'ın adı geçmeye başlamış. ben 1 ay önce buraya yazmıştım, aklın yolu bir, parlıyor çocuk.

Rotasyona girebilecek yerli forvet de lazım, Güven'den yana hiç ümidim yok. Ali Akman falan derdim ama biz alamayız avrupaya gider. Batuhan Kör bence denenebilir bana Cenk Tosun'u anımsatıyor.

• Güven ve Ersin'i cilalayıp allayıp pullayıp wonderkid ayağına 3-4m civarına avrupa kulüplerine itelememiz lazım. İmkansız gözüyle bakmayın birisi milli forvet diğeri U-21 kalecisi ve Beşiktaş as kalecisi. Bu tarz paralar elit liglerin orta-alt sıra takımları için bir şey değil. Aynı şekilde Larin bu grafiğini sürdürürse sezon sonu 6-7m civarına transfer yapabilir. Yönetim şimdilik oyunca alma konusunda zayıf not aldılar ama umarım pazarlama konusunda iyidirler

• 
Sayfa: önceki 10751076107710781079
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.