Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1032. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.124.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cenk Tosun gelecek deniliyordu, Koita ismi çıktı. Acayip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koitaya yabancı kontenjanını harcamak büyük hata olur.Ahmed Kutucu’yu kiralayalım daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk Tosun normalde bize gelir de adamın tüm kariyerini paragöz babası düzenliyor.Everton’da sözleşmesi bitmeden hiçbir yere gitmezler

Türkiye’ye dönerse de en çok para verene gelir.Yarın öbür gün Gs veya Fb’de görürseniz şaşırmayın

• bu arada hoca "şu an takımda nouma gibi bir oyuncu olsun isterim" demiş. yani o zaman balotelli'yi neden veto ettin hocam ?

• Umut Nayır, Hajduk Split'te 7 maç oynamış ve 1 gol atmış.

• Gaziantep'i fena doğradı hakem saçma sapan bir penaltı

• bizzarehuman kullanıcısına yanıt

Bosverin Cenk Tosun u napcaz daha iyisini bulmak lazim

• Denizli paramparça etti Sivas'ı. Sivaslı yöneticiler maçtan sonra çıkıp hakem diye ağlayacaklar mı acaba ? Sivas top falan oynamıyor. Bomboş takım. Bizim maçta da bir tane pozisyonları vardı adam gibi, onun dışında sahada kendilerine yere atmaktan ve zaman çalmaktan başka bir şey yapmamışlardı ama bir taç olayı için ortalığı ayağa kaldırdılar. İyi takımsın madem, çık evinde Denizlispor'u yen ! 10 dk daha olsa Denizlispor maçı alırdı.

• FC Brentford Ümit milli futbolcu Halil Dervişoglu’nun Twente kiralığını iptal edip Halil’i derhal İngiltere’ye gelmesini istemiş. Twente yerel medyasının haberine göre FC Brentford Halil’i bir Süper Lig kulübüne satmaya karar verdiğini bildirdi.

Ülkenin 1 numaralı genç forvetini almak için ne bekliyoruz ?

• mcx kullanıcısına yanıt
    Alanya almış diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 2 Ocak 2021; 16:11:41 >
  • ulan her beşiktaş maçında fahiş bi hata görüp kuduruyorum zaten. memeleket takımım diye antep maçı izliyorum orda da saçma sapan penaltıdan galibiyet gidiyor. beşiktaşlı kısmetsizliği resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 2 Ocak 2021; 16:41:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ulan her beşiktaş maçında fahiş bi hata görüp kuduruyorum zaten. memeleket takımım diye antep maçı izliyorum orda da saçma sapan penaltıdan galibiyet gidiyor. beşiktaşlı kısmetsizliği resmen

2-3 maç sabret şumudika balonunun gazı kaçsın bi

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

2-3 maç sabret şumudika balonunun gazı kaçsın bi

Alıntıları Göster

yok valla gıcık adam ama onun yerine antep bu random düşme potasına alışkın yerli hoca döngüsüne girse hemen düşer. duramaz 1 sezon bile.

• Aynen oyle Denizlispor cogu macta boyle oynuyor ama defansı kötü oldugundan maclar gidiyor..%66 %34 oynadi Denizli Sivas karsisinda.Fb ye karsida %58 e %42 oynamisti Altay dünyaları cikardi o mac ve o macta da oynamamasi lazimdi

• Ligimizin son şampiyonu(Suni şampiyon) düşme potasında ve liderin 15; eğer GS akşama maçını alırsa 18 puan gerisine düşecek daha 14 haftada.

Yorumsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 2 Ocak 2021; 17:52:44 >
  • Gs keşke berabere kalsada yarın lider olsak ya :)

• Bu Antalya sabaha kadar oynasa gs ye gol atamaz. Gs fark atar.

• Antalyaspor 6-1-3 gibi futbol tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir formasyonla oynuyor şu an. Burdan puan çıkarmaları mucize olur. Ben şunu anlamıyorum, Ersun Yanal heralde bu maç yenilirse kovulabileceğinin farkında değil. Bu nasıl futbol?

• Antalya şu kadrosuyla nasıl bu kadar rezalet olur hayret. 6 defans oynuyorlar gel gör ki 4 pozisyon verdiler bu nasıl defans yapmak. En iyi sonuç 4-0 biter
  • Donk'un pozisyonuna faul çalmasından sonra hakemin bu maçı kesinlikle gs'ye kazandıracağından emin olduğum için maçı kapattım.

• 
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.