Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1030. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamı 1 saat oturtmuşsun, sorular hep "geçmişe dönseniz ne olur, çocukluğunuzu görseniz ne dersiniz, ergen halinizi öper misiniz" falan tarzında. kardeşim güncel şeyler sorsana.

çok güzel olmuş yine de. kafamda 2 oyuncu profili var dedi müsait durumda olan. ben size söleyeyim bence biri bolasie.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 31 Aralık 2020; 22:14:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ljajic ahh Ljajic içim parçalandı şu kareye bakar mısınız? Ailesini de koymamışlar başkalarını izlerken nasıl iç çekiyor. Çok kötü oldum ya

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Sergen Yalçın: "Takımdan çok memnumum. Oyuncular çok mücadele ediyor, savaşıyor. Bireysel performanslar her geçen gün yukarı çıkıyor. Eksiklerimiz var. Onlar dönerse daha da memnun olacağız. 1-2 tane transfer istiyorum. Ekonomik durumlar biraz sıkıntılı, istediğimiz gibi değil. Aslında elimizde hazır 1-2 oyuncu profili de var. Alabileceğimiz oyuncular da var. Başkana sorsak daha iyi olur.”

Alıntı

metni:
    Ortacizgi.com’un edindiği bilgiye göre; siyah beyazlılar, Gaziantep FK forması giyen 32 yaşındaki oyuncu Papiss Djilobodji’yi gündemine aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 31 Aralık 2020; 22:20:38 >
  • Çok üzülüyorum bu çocuğa yazık ediyor kendine :(

• Tüm DH BJK camiasına mutlu, huzurlu ve sağlıklı yıllar. Hak eden, daha fazla mücadele eden daha fazla isteyen şampiyon olur umarım. Adil ve her şeyden önemlisi kırıp dökmeden, centilmen bir yarış olması dileğiyle.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Başkan baksana ya. Harbi içlendim. Allah aşkına ne yapıp edelim kazanalım şu adamı.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Ljajic yeni yılda toparla kendini artık be Souza - Ljajic - Ozi bu 3lüyü bomba gibi izletmezseniz bize yazıklar olsun size.

Şampiyon olduğumuz yıllardaki paslaşmaları izliyorum bu ligin çok üstünde çok çok çok üstünde

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Youtube kanalı coştu.

Çok güzel bir sürpriz olmuş.

Ljajic Rosier gibi oyuncularımız neden çıkmadı acaba

• Cidden öyle çekilmiş köşeye sanki istenmeyen adam :( kazanmamız gerekiyor ve onun ailesini de koyup videoya, jest yapmak çok güzel olurdu.

• Aga adam idmana gelmiyor,maça çıkmıyor senelik milyon euro’ları cebe indiriyor.Sabah kadar partileyip ayık bile gezmiyor siz üzülüyorsunuz bi de üstüne.

Burası psikoterapi merkezi mi?Kendisine saygısı olmayana biz de saygı duymayız devre arası defolup gidecek zaten

• Bu arada mutlu yıllar beyler.. Sağlık, huzur ve mutllukla nice yıllar nasip etsin Rabbim..

Ve o sene gene bu sene olsun inşallah..🏁🏁

• quote:

Orijinalden alıntı: bizzarehuman

Aga adam idmana gelmiyor,maça çıkmıyor senelik milyon euro’ları cebe indiriyor.Sabah kadar partileyip ayık bile gezmiyor siz üzülüyorsunuz bi de üstüne.

Burası psikoterapi merkezi mi?Kendisine saygısı olmayana biz de saygı duymayız devre arası defolup gidecek zaten

Boyd bile kaç maç ilk 11'e çıktı, Lens desen keza öyle adam 100 dakika oynadı. Ljajic ne yaptı da bu kadar sabredilmiyor? 1 maç 90 dakika bile durmadı.

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Necip

Boyd halen takım ile ama Lens efendi yok ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Necip

Boyd halen takım ile ama Lens efendi yok ...

Çünkü Lens,Douglas,Mirin bunlar kadro dışı Boyd sadece lisanstan dolayı kadroya alınmadı takımla idmanlara da çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 1 Ocak 2021; 1:33:54 >
  • Galatasaraylı Omar’ın elinde havai fişek patlamış. İnternette dolanan fotolar ona aitse kalıcı görme kaybı yaşayabilir gibi gözüküyor, çok kötü bir durum. İnsanlar yanıcı ve patlayıcı maddeler ile niye oynuyor anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

Galatasaraylı Omar’ın elinde havai fişek patlamış. İnternette dolanan fotolar ona aitse kalıcı görme kaybı yaşayabilir gibi gözüküyor, çok kötü bir durum. İnsanlar yanıcı ve patlayıcı maddeler ile niye oynuyor anlamıyorum.

fotoların linki varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: EjderLefLef

fotoların linki varmı acaba

Alıntıları Göster

Buraya atamam ama twitterda omar diye aratınca geliyor. Sol gözü komple gitmiş gibi geldi bana, geçmiş olsun.

• Herkese iyi yıllar

Omar'ın haberi okudum üzüldüm inşallah gözlerinde birşey yoktur.

• Omar'ın haberi beni mahvetti. Bir haberde de down sendromlu çocuklarını eğlendirmek için havai fişeklerle oynadığını okudum. Çok üzücü gerçekten. Umarım kalıcı bir zarar olmadan hızlı bir şekilde iyileşir.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    İnşallah 🦅
  • 
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.