Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu Fenerbahçeliler ile niye diyaloğa giriyorsunuz , geçmişte kalmış bir takım.
    Kaç yıldır ne şampiyonlukları var , ne Avrupa'ya gitmislikleri.
    Ligden düşmemeye oynayan 5.-6. liga demir atmış bir takım.
    10 yıldır 4. Yıldızlı formaları çürüdü depolarda.
    Onların sorunu bu kadar hakem desteğine para harcamaya rağmen niye vasatligi asamadiklari.
    Ali Koç başkan , Ronaldo Messi fenerde len , nagmalup şampiyonuz len

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyüklerden sonra onlar da yazar, yazmazlarsa ayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Sezon başında adam daha maça bile çıkmadan kendisini linç edenleri her maç utandırmaya devam ediyor. 16 maç, 8 gol, 1 asist. Gollerin de hiçbiri penaltı falan değil ha. Baya bildiğin golcü golü. Hepsinde ya arkaya sarkarak attı, ya koşu yapıp kendini açığa çıkarıp attı, ya da stoperleri kucağına alıp attı. Üstelik bunların çoğunu da sol kanatta oynarken yaptı. Daha ligde 26, kupayla beraber aşağı yukarı toplam 30 maç daha var. 10 gol daha atsa bile yeter de artar ama en az 15 golü daha var görürsünüz.

Kabul çok kaliteli bir futbolcu değil,

Kabul zaman zaman beyni error veriyor,

Kabul bazen zoru başarıp, kolayı yapamıyor,

Kabul ara sıra topla oynarken saçmalayabiliyor,

Ama bu adam bir GOLCÜ. Bunu er ya da geç bütün forumun kabul etmesi gerekiyor. Üstelik adamı atıyorsun sola oynuyor, yedek tutuyorsun küsmüyor, sezon başında adama ev bile tutmadılar otelde kalıyordu transfer olacağım diye. Şimdi durum ortada.

Ben Larinciyim arkadaş.

Larine yeni pozisyonu cok yaradi. Forvete koysak Larini yine eski larin gibi bal yapmayan ariya doner.

Su anda etkili olmasinin sebebi, Abou nun bosalttigi alanlara girmesi , ghezzal kanadindan gelen ataklarda vs

benim de bu sene pozitif olarak saskinlikla izledigim, kanattan top alip dribbling yapmasi her mac. Bu adam hizli degil, yavas da degil ama hantal aslinda. Kendini gelistirdi baya.

Gelisim saglamasi takim adina mutluluk verici. Atiba kefil olmustu gelirken. Efendiligi profesyonelligi iyi, insallah daha da gelisir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Haklısınız da ben hata demiyorum ki. O maçlarda topun tamamı çıkmadığı halde beleş gol attınız diyenler bugün geometri hocası olmuş, millete izdüşüm falan öğretiyor.  Benim sitemim bu iki yüzlülüğe.

Alıntıları Göster

o pozisyona da top disarida diyen futbol cahildir net.

Ama soyle bisey de var, Ali Ece nin dedigi gibi herkes her pozisyonu Kendi takiminin gozunden izliyor. Adalet, objektiflik hikaye.

Ayni pozisyonda rakibe KIRMIZI GEREK dedigi bi pozisyonda, kendi takimi yapsa, YOK YAA O KADAR DA DEGIL diyor.

Bu her takimda boyle... Kutuplasmanin, dusmanligin getirdigi bi cahilde savunma bu... keske olmasa.

• Şampiyonluk yolunda en önemli olaylardan biri de yedeklerden alınan verim de önemliydi bunu 1 2 haftaöncesinde belirtmiştim.
    Dünkü maçta artık yavaş yavaş yedeklerden de verim almaya başladık özellikle necip, oğuzhan, güven toparlamışlar.
    Bir de gökhan töre de umarım 2 3 haftaya toparlar ve katkı sağlamaya başlarsa ilk yarıyı 6 7 puan önde bitiririz.
    Ikinci yarı 2 transfer işi çözer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirtazo01 -- 29 Aralık 2020; 14:25:58 >
  • ligde şu an neredeyse hiçbir takımın adam akıllı santraforu yokken larin'i beğenmeme lüksümüz de yok ki. santrafor santrafor diyoruz da abou-larin ikilisinden daha iyi bi santrafor ikilisi var mı ?

bi alanya'da babacar bi de erzurum berbat olmasına rağmen ricardo gomes. bunlardan başka beğendiğim santrafor yok benim.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt

Bir dakika lütfen, bir rakibimizin 30 gol atacak birinci santraforu, 15 gol atacak ikinci santraforu var. Bizimkiler zayıf kalır onların yanında. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Bir dakika lütfen, bir rakibimizin 30 gol atacak birinci santraforu, 15 gol atacak ikinci santraforu var. Bizimkiler zayıf kalır onların yanında.  

onları ayrı tutuyorum ben onlar uzaydan. bizim gibi sıradan lig takımlarından bahsediyorum ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Günün önerisi senarist Birol Güven'den...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 29 Aralık 2020; 15:26:49 >
  • Rachid Ghezzal’ın Sağlık Durumu Hakkında Bilgilendirme

Futbol Takımımızın Süper Lig’in 15. haftasında Demir Grup Sivasspor ile oynadığı maçın ardından sağ kalça ön bölgesinde ağrı hisseden futbolcumuz Rachid Ghezzal’ın Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan MR görüntülemesinde, sağ kalça ön adalesinde (iliopsoas) gerilme ve ödem tespit edilmiştir.

Rachid Ghezzal’ın tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.

1-2 hafta yok deniliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 29 Aralık 2020; 15:33:13 >
  • Ghezzal ın ciddi durumu yokmuş Kayseri maçında oynar diyorlar

• Çok çok çok zor. Diego Costa + Talisca = Şampiyonluk demek.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ligde şu an neredeyse hiçbir takımın adam akıllı santraforu yokken larin'i beğenmeme lüksümüz de yok ki. santrafor santrafor diyoruz da abou-larin ikilisinden daha iyi bi santrafor ikilisi var mı ?

bi alanya'da babacar bi de erzurum berbat olmasına rağmen ricardo gomes. bunlardan başka beğendiğim santrafor yok benim.

+Güven

Devre arası bir de Cenk gelse tadından yenmez

• LJAJIC italyaya gidiyormus.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

LJAJIC italyaya gidiyormus.

Yolu açık olsun..

• Ulan isin icinde Besiktas olunca spor adamlarini gectim hemen siyasiler de giriyor. Olayli kupa macinda kurallar hukmen 3-0 i gosterirken Devlet Bahceli Tayyip vs kim varsa araya girip 3-0 hukmen galibiyeti bozdular.

Bu top cikmis olsa ne olur cikmamis olsa ne olur. Acik konusuyorum dunden beri 20 kere izledim hala %100 karar veremiyorum kendime yalan soyleyemem herkesi gectim. Diyelim ki milimle cikti adam 40 metreden Guti assistiyle Ronaldo ucan kafa golu atiyor ama bizim galibiyetimiz haksiz oyle mi?

Onu gectim olay gecmis gitmis devre arasinda telefon kiriyor adam, panolari vs tekmeleyip cinnet geciriyor yine biz sucluyuz? O zaman adam eve gidip karisini cocugunu dovsun yine Besiktasi suclayalim.

Arkadas 2 gram insan olun ya. Gecen hafta bu kadar tartisilmayacak sekilde faul olmayan pozisyonda gol attik biz bu kadar ortaligi yikmadik. Yanlis kararin otesinde adam gol verilemesin Vara gidilmesin diye onceden duduk caldi. Direk kotu niyet, vara gitse hatali karar bile ciksa bi yerde ewy dersin VAR dan bile hatali karar ciktigi oluyor yani.

Siz neyin algisini yapiyorsunuz daha? Ulan ben aslen Sivasliyim Sivasi destekleyen adamim bide yemin ediyorum tiksindim Avrupada o kadar yirttim kendimi maclarinda. Neyin algisini yaptigini soyleyim FB li Gs li arkadaslar, sizin lehinize bilerek ya da bilmeyerek fais hatalardan sonra aklinizca bahane buldugunuz icin yuklen babam yuklen. Yoksa Gs nin o penaltisi fln basiniza kakilacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Çok çok çok zor. Diego Costa + Talisca = Şampiyonluk demek.

Zor değil imkansız. Kalinic bidonu bile 3m maaş istedi, Costa 5-6m dan aşağı gitmez bir yere. Sadece Talisca'yı getirebilsek öp başının üstüne koy ne Costa'sı ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Bir de kaf dağında oturmayıp özelden yazılanlara cevap verse ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

LJAJIC italyaya gidiyormus.

Gezmeye mi?

• Çünkü Beşiktaş şampiyon olunca ulufe dağıtmaz..şampiyonluğa yürürken de kimseye nakdi ve ayni himmette bulunup nemalandırmaz da ondan

• 
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.