Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçı şimdi açtım. Mert Hakan adamın çenesine tekmeyi atmış, kart görmemiş. Babel'e anında kırmızıyı vermişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Maçı şimdi açtım. Mert Hakan adamın çenesine tekmeyi atmış, kart görmemiş. Babel'e anında kırmızıyı vermişlerdi.

Yeni tip Mertlik böyle oluyor demek ki!

O çene, bu çene, şu çene kırmızı çıkmaz bu sene :)

• Erol bulut 2021’i görecek mi bakalım

Bizde de iş yok bari şunları izleyip eğlenelim biraz gitmese keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayret direk kırmızı nasıl vermişler. 2 maç yok.

Gaziantep başakşehir. Şamataya bak. Gerçi burada yine birileri devreye girer tek maça iner.

Tabi Beşiktaş kalecisi olsa direk 2 maç olurdu.

Ersin Destanoğlu'na 2 maç ceza veren ve indirmeyen tff tavrını merak ediyorum.

Tek maç olur ise kesinlikle şaşırmam tabi ki de.

• Bein sports video paylaştı diye Josef'in instagram hesabını şikayet edip kapattırmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 16 Aralık 2020; 23:47:3 >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla bu tarz video paylaşımlarında telif işini ortaya koyup videoyu kaldırıyordu ama söz konusu Beşiktaşlı bir futbolcu olunca şaşırdık mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Maçı şimdi açtım. Mert Hakan adamın çenesine tekmeyi atmış, kart görmemiş. Babel'e anında kırmızıyı vermişlerdi.

O adamın bence oynamaması oynamasından daha iyi yani fener açısından diyorum.⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Hayret direk kırmızı nasıl vermişler. 2 maç yok.

Gaziantep başakşehir. Şamataya bak. Gerçi burada yine birileri devreye girer tek maça iner.

Kupayla lig birbirini etkiliyor mu hocam? Kalkmadı mi o kural

• Dün oynanan Liverpool - Tottenham maçında şu aşağıdaki pozisyonda penaltı verilmedi. VAR inceledi ama hakemi çağırmadı. Türkiye'de buna penaltı çalmayacak hakem / VAR ekibi var mıdır acaba?

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Avci bildiginiz gibi Trabzonu Allah kurtarsin biz de 2 macta canimizi disimize tkaip Erzuruma gucumuz yetmeyerek yenilmistik. Bakin tek mac elenilir kaza olurda 2 macta birden yenilerek eleniyosun Avcinin da son maci olmustu cok sukur. Trabzon simdi gecen sene kupayi alan takim 5.turda elendi gitti yazik oldu. Trabzonun bu sene yuzu gulmez artik.

Fener macinda Altay kirmizi gordu demekki Karacabey kadar lobimiz yok ne diyelim yaziklar olsun, ilahi adalet gerceklesti belkide. Diger fenerli oyunculara kirmizi cikmamasina alistik zaten Serdar Mert Hakan devam boyle.

Biz de bugun bir kazaya kurban gitmeyiz umarim zaten avrupa yok biraz ekstra mac izleyelim Besiktasin, hem gencler yedekler oynasin biraz gorelim.

• Fabrice kullanıcısına yanıt

dün maçın özetini izleyince aynısını düşündüm.

penaltı verecekler herhalde diyordum hatta o bile olmadı :)

bizde karambolün içinde arkan dönükken bile tam omuzun oradan koluna değsin çalıyolar :)

Sergen Hocam sonuna kadar HAKLI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naganzo -- 17 Aralık 2020; 14:8:21 >
  • clyme kullanıcısına yanıt

Birader yazdığın tamamen hayal ürünü kendini avutma, gir bak Talisca'nın instagram profiline öyle gel konuşalım bide çocuk gibi gülmeler filan kendini rezil ettin yazdığınla. Abuabakar parayı mı seçti sence ? Dorukhana bedavaya oynasın mı demişiz ? Yıllık 2 milyon alan birine yıllığını 10 yapalım demişiz daha ne verecektik. Sizin gibi 3 gol atan adama 5 milyon euro keş paramı basalım sonra antrenmana bile çıkmasın. Fanatiklikse fanatiklik benim doğrum bu sen parayla insanları kandıran bir kulübü seviyor olabilirsin ama ben sevmem.

• Dorukhan daha önce Türkiyede Beşiktaş dışında hiçbir kulüpte oynamak istemediğini, buranın yuvası olduğunu söylemişti. Asbaşkanımız da söylüyor bunu. Taraftar da menajerin oyununa gelip oyuncumuza sallıyor maşallah.. Dorukhan bu takımda kalacaktır. Sağ bek, sağ açık, orta saha her yerde işimizi görür. Stopersiz kalırsak orda bile kullanırız, çok üst düzey futbolcu değil ama belli bir istikrarı var, yeteneği cesareti var

• Abdullah Avcı, kadro kalitesi konusunda sıkıntı yaşıyoruz demiş. Israrla aldırdığı, viscam olacak dediği Boyd tenekesi var işte. Verelim paket yapıp
  • Akşam tamamen yedek çıkmalıyız

Ersin

Dorukhan Vida Erdoğan Nsakala

Kartal Oğuzhan

Hasic Atakan

Güven Larin

Dorukhan zaten gidecek kalan Beşiktaş kariyerini yedek sağ bek olarak geçirebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Alıntıları Göster

Direkt kırmızı kart gören cezasını ligde çekiyor hocam. Ama 1 maç mı alacak 2 maç mı o konuda henüz net bir şey söyleyen yok. Çift sarıdan kırmızı görenler ise normal kupada çekiyor.

• Altay 1 maç ceza alacak.

Rakibe tehlikeli faul yapıp kırmızı görenler en az 2 maç alıyor. Ersin bu yüzden 2 maç almıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Hayret direk kırmızı nasıl vermişler. 2 maç yok.

Verilme sebebi gayet açık ve net ne diyor yönetmelik;

Olay vuku bulduğumda, Beşiktaş lehine ise formanın Siyah yanı sebebi ile gürülmeyecek,

şayet aleyhine ise formanın Beyaz yanı ile Var yok demeden düdüğü ötürecek veya öttürmeyecek pozisyona bağlı olarak anında işlem yapılacak, yapılmaya bilir de... bu bir beyaz sayfa eylemidir.

Her şart ve ahval de Siyah, Beyaz konusu esas alınacaktır...

Beşiktaş % 100 haklı dahi olsa dahi masum hakem hatası olarak değerlendirilecek.

Ayrıca diğer takımlarımızın hedef alınması hoş değildir, burada hakemlerimiz, Tekerrürü Pekiştirme yapmaktadır, yani olay 2.inci bir kere ayrı bir maçta vuku bulur ise Adalet sağlanmış olup cart kırmızıyı gösterilir.

Örnek bakın Altay'ın kırmızısı, Beşiktaş maçın da Siyah yanı görülmüş hakem hatası olarak değerlendirilip, dün gece ki kupa maçın da aynı eylem ikinci kez olunca cart kırmızı.

Yine örnekten yola çıkarsak, Mert hakan konusu başka bir maçta aynı tekme eylemi olur ise cart kırmızı olacaktır.

Kamu oyunun bilgisine, bunlar gizli maddelerdir... değiştilemez ve açıklanamaz.

• Geçen sene falcao transferi çok ses getirmişti sonucu feci oldu bu sene de mert hakan transferi ses getirdi aynı sonuca gidiyor... Çok dağınık oynuyor mert hakan bu gidişle ozan gibi bi iniş bi çıkışla devam ettirir kariyerini.

Lige ağırlığını koyanlar sessiz sedasız doğru analizle getirilen topçular hep...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Alıntıları Göster

Direk kırmızı ligi etkiliyor ama başakşehir maçına çıkarırlar. Bizden de kimse de çıkıp bir açıklama yapmaz.

Göz göre göre bir maça düşürecekler.

Olan yine Ersin'e olacak ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.