Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 5 yıldır şampiyonlar liginde bizim ekmeğimizi yiyorlardı. Azıcık siz katkı verin dedik. Ee sen ligde masa başı şampiyon olup avrupaya gider isen sonu böyle olur işte.

Gram üzülmedim  Birbirimizi yiyip dururuz şimdi. 17 - 18 sezonunda müthiş şekilde önümüzü kesmişlerdi. Göstere göstere.

UEFA puanları

Son 5 yıl;

28 Beşiktaş 49.000

59 Başakşehir 26.500

73 Fenerbahçe 19.500

94 Galatasaray 17.000

Son 10 yıl;

37 Beşiktaş 77.000

43 Galatasaray 70.000

57 Fenerbahçe 53.500

101 Trabzon 32.500

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt

Benimde hayalim solda layiç ortada mensah sağda gezzal önde abuabakar'dı ancak bu hayal olarak kalacak gibi duruyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Benimde hayalim solda layiç ortada mensah sağda gezzal önde abuabakar'dı ancak bu hayal olarak kalacak gibi duruyor :)

Hocam ljacicin olduğu herşey hayal olarak kalır😂 30 olmadan futbolu bitirmiş kafasında adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk futbol tarihinin en utanç verici maçlarından birisi. 2022-23 sezonunda Türkiye şampiyonun doğrudan gruplara gidemeyecek olmasının sebebi. İnşallah daha da batar bu ülkenin futbolu, daha da aşağıya gider. Futbol baronlarının ceplerinde besledikleri akrep elbet günün birinde kendilerini de ısıracaktı. Bundan kaçışınız olamayacağını görmeniz gerekiyordu. Milli takım D Ligi'ne düşer, ülke şampiyonu doğrudan ŞL'ye gidemez, takımlar Avrupa'da Şubat'ı bile göremeden köylerine döner. Hepsinin ana sebebi aşağıdaki maçtır.

• +1 milyon

Ben bundan daha rezil 2 hafta sonraki Rizespor maçını gösteririm. O maçtaki eyyamı hiçbir maçta görmedim, rezilliğin zirvesidir. Sadece o seneyle bitmiyor tabii önceki sene Alanyaspor maçı Muslera rezilliğini de unutmayın.

Şampiyon yapılan ve ŞAMPİYON OLAN dedik. Herkes Şampiyonlar Ligi'nde görecek dedik,gördük.

O seneden beri bir yukarıda Allah var geçen haftaki Fenerbahçe maçına sinirlendim geri kalanında ciddiye almıyorum bu ligi.

• Çağdaş Atan in cezası 1 maça indirilmiş, bizim maçta sahada olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Çağdaş Atan in cezası 1 maça indirilmiş, bizim maçta sahada olacak...

Birileri isini yapiyo demekki..

• Avrupa kupalarında ki durumumuz ve Milli takımın bulunduğu konum itibari ile her şeyi hak ediyoruz. Bu günlere ilmik, ilmik işleyerek getirdiler. Ben hiç üzülmüyorum. Umarım daha da beter oluruz. 1-2 sene sonra artık ligimize kaliteli oyuncu da gelmeyecek. Gelmesin.

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Evet, maalesef. O üçlü baya baya can yakardı. Hele Ljajic'in kiralık dönemindeki performansını düşünürsek. Ama o farklı bir yol tercih etti , yazık
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    İçine düştüğümüz bu durumu düzeltmek epey zor olacak gibi görünüyor. Özellikle Türk takımlarının şimdiki hallerini ve karanlık geleceği düşündüğümüz zaman daha vahim bile olabilir. Ama umarım önümüzdeki yıldan itibaren her kupada mümkün olduğunca takım eler ve puan toplarız
  • 2 sene Beşiktaş'ın önünü kesmek için TFF tarafından şampiyonlar ligine gönderilen gs toplasaymış puanları zerre üzülmedim.
    Beşiktaş'ım dışında hiçbir takım beni zerre ilgilendirmiyor.Biz şampiyon olalım önümüze bakalım.

• Bir futbolcumuz pozitif çıkmış
  • Montero diyorlar, tamda formunu artırmıştı kötü oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterr -- 11 Aralık 2020; 19:4:42 >
  • Gençlerdenmiş bu sezon hiç 11 çıkmamış korona olan

• Ama onlar iliklerine kadar şerefiyle , namusu, ile alın teri ile kazandı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama onlar iliklerine kadar şerefiyle , namusu, ile alın teri ile kazandı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Montero diyorlar, tamda formunu artırmıştı kötü oldu

Montero'ysa şaşırmam. Adam dün Ayasofya, bugün Kapalıçarşı gezip duruyor. Birinin uyarması lazım artık. Bugün kapmasa yarın kapacak zaten bu gidişle. Dışarda gezilecek zamanda değiliz. Üstelik yeni bebeği oldu ve bebekle geziyorlar yanında eşiyle beraber. Hiç mi düşünmez bir insan anlamıyorum.

• O değilmiş hocam,

• Hulk: "Brezilya, İngiltere, İspanya ve Türkiye'den teklifler aldım."

Hayırlı olsun diyelim mi?
  • 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.