Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Ee hocam Josef'i gördü sarı kart verdi diye doğru mu oldu? O da yanlış karar direkt olarak kırmızı kartlık hareket Lemos ayağını yere basmış olsa Emre Akbaba gibi hazin bir sonu olacaktı. Altay'ın pozisyonu için de uyarmalı atmalı haklısın ben de başka bir şey söylemedim zaten. Hakem o dakikaya kadar o kadar çok hata yaptı ki bunları es geçmeye başladı bir an önce bitirme derdine girdi.

Pozisyon VARa gitse Caner'in Nkoudou'ya faulune dönecek sarı bile görmeyecek Josef. Bilerek mi saf taklidi yapıyorsunuz kendinizi çok iyi mi kandırıyorsunuz şaşılacak şey valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Başından beri öyle, gidecek adam devamlı olmayacak sorunlar yaratırdı. Dorukhan kişilik olarak karakteri oturmuş ve vefa duygusu, aile terbiyesi olumlu bir yapı da.

Maalesef bazı arkadaşlar algı peşinde olan malum kesimin gazı ile linçe kalkıştı, en başından beri yazdım gidecek insan farklılaşır, geldiği gün ne ise çizgisi o... buradan onu yetiştiren ana, babayı kutlarım.

• Vallahi ne zaman imzayı atar, o zaman inanırım. Derler ya " bu devirde babana bile güvenmeyeceksin " . Atsın imzayı herkes rahatlasın.

• quote:

Vallahi ne zaman imzayı atar, o zaman inanırım. Derler ya " bu devirde babana bile güvenmeyeceksin " . Atsın imzayı herkes rahatlasın.

+++++

• ya burda rumen arkadaş vardi hakemin dediğini bi çevirse

ırkçılık mı yaptı bu adam yoksa boşa mı linç yiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 8 Aralık 2020; 22:58:30 >
  • Paris - Başakşehir maçının sonucu ne oldu diye bakayım dedim, 4. hakemin ırkçı tavrı nedeniyle sahadan çekilmiş Başakşehir.

Neymar ve Mbappe adamın dibiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 9 Aralık 2020; 1:17:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

ya burda rumen arkadaş vardi hakemin dediğini bi çevirse

ırkçılık mı yaptı bu adam yoksa boşa mı linç yiyor

Rumen arkadasin Turk forumlarinda takildigini sanmiyorum ama Romanya da yasayan ben varim. Negru siyah demektir adam direk seni pis zenci diyerek irkcilik yapmadi aslinda buyuk mallik yapti. Ala Negru dedi tam olarak siyah olan anlamina gelir.

Ama UEFA hakemi boyle sey der mi normal Rumenler ingilizce konusulan ulkelerde ortamlarda kullanmiyor bunu. Demba Ba nin isyani hakli tabi beyaz adama beyaz adam olarak mi ifade ediyorsunda siyah olana Negru diyorsun diyor.

Acilan ana konuda Romanya dan haberlerle fln daha ayrintili acikladim bakarsiniz.

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

Pariste cirkin skandal manseti.

Bu tweette bahsedilen arkadas da benim spor yazari arkadas.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Pozisyon VARa gitse Caner'in Nkoudou'ya faulune dönecek sarı bile görmeyecek Josef. Bilerek mi saf taklidi yapıyorsunuz kendinizi çok iyi mi kandırıyorsunuz şaşılacak şey valla

Alıntıları Göster

O imkansız hocam o zaman Caner sarı nosef kırmızı görür faulu bjk kullanır. Kasti tekme oyun dursada durmasada her halukarda kırmızıdır.

• Bizim kulübün medya bölümünü çok beğenmezdim ama kim geldiyse bu son youtube videoları gayet iyi olmuş. Umarım böyle devam eder.

• quote:

Bu adamla hep sözleşme imzalıyoruz hep bizden başka takımda oynamam diyor.

Nedense Dorukhana hiç güvenmiyorum bu konuda. Yanar döner bi tipi var.

Bence ya fiyat yükseltmek için bekliyor ya da gönlü başka takımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt20

Bu adamla hep sözleşme imzalıyoruz hep bizden başka takımda oynamam diyor.

Nedense Dorukhana hiç güvenmiyorum bu konuda. Yanar döner bi tipi var.

Bence ya fiyat yükseltmek için bekliyor ya da gönlü başka takımda.

Alıntıları Göster

Hocam fener iki milyona yakın veriyodur. Kafasi ondan karisiyodur yarı fiyatına niye Beşiktaş'ta oyniyim diye. Bir an önce karar vermesi lazım. Beklediği her gün kendi zararına.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Hocam fener iki milyona yakın veriyodur. Kafasi ondan karisiyodur yarı fiyatına niye Beşiktaş'ta oyniyim diye. Bir an önce karar vermesi lazım. Beklediği her gün kendi zararına.

Alıntıları Göster

Kesinlikle kafası karışık. Bir Necip gibi aidiyet duygusu yok bence.

İnsandır anlarım para kazanmak isteyecektir.

Hemen karar vermeli bence. Böyle bir o yönde bir bu yönde gibi pek doğru gelmiyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt20

Kesinlikle kafası karışık. Bir Necip gibi aidiyet duygusu yok bence.

İnsandır anlarım para kazanmak isteyecektir.

Hemen karar vermeli bence. Böyle bir o yönde bir bu yönde gibi pek doğru gelmiyor bana.

Alıntıları Göster

Aynen öyle. Şu an beklemeye devam ederse ne karar verirse versin öbür tarafın nefretini kazanacak.

• Dorukhan anladı FB'ye giderse MHY gibi bir duruma düşeceğini. Bence şu an Emre B'ye önceden söz verdiyse bile o sözden kurtulmanın peşindedir. Kalmak istediği bariz belli çünkü burda futbol oynayabiliyor, sahadaki rolü belli, takımda yeri belli. FB'ye giderse kaosun içinde ne olacağı belli değil. Kariyeri bile bitebilir. Yakında anlaşılır büyük ihtimalle.

• Beşiktaş kulübü sayın başkanı canlı yayın da % 90 anlaştık diyor yani kalan %10 ise ıslak imza. İş bitmiş anlamı bu.

Beşiktaş kulübü asbaşkanı canlı yayına bağlanıp, Dorukhan 'Türkiye de Beşiktaş harici kulüpte oynamam dedi' diyor.

Sizler, yıllardır Beşiktaşı hedef alan, manüplatif eylem ve algı yaratan... malum basın ve menejer artıklarının gazı ile hayal dünyanızdan salvolar yaparak, işkembeyi kübranızdan sallıyorsunuz.

Dorukhan daha ne yapsın cami de Cuma hutbesi sonrası kurana el bassa yok Cumartesi havra da yetmez pazar günü de kilisde yemin etsin diyeceksiniz.

ya hu arkadaşlar bu özgüven eksikliği neden, bence sizler bir psiyatra görünün... komser Colombo gibi her halttan şüphe etmekten vazgeçin.

Anadolu da bir deyim var " oldacı oğlak b.... belli olur " diye çocuğun duruş ve davranışın da dansözlük yok yani kıvırtmıyor, karakterli ve Beşiktaşa yakışan bir topçu... inşallah değişmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 9 Aralık 2020; 12:59:20 >

• BJK kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olmuş. Üzerine koyarsa geleceğin en iyi sol bekleri arasında göreceğimizi düşünüyorum. Ve çok hızlı. Nazar değmesin kardeşime.
  • Rıdvan scoutların da gözüne girmeye başlamış. Avrupada haftanın U-23 takımına seçilmiş.

• 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.