Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alexander Moltisanti

Rosier'e ilk geldiğinde apaçi bu topçu olmaz yazıklar olsun diyenler nerede hala bu forumda yorum yapıyorlar mı

Edit:Sergen istifa diye bağıran adamlar Sergen hocaya destek verir olmuş bu daha komik

Şu saçma ayrımı da bırakmak lazım.Sergen o dönem eleştirecek işler yaptı eleştiri geldi şu an güzel işler yapıyor övgü geliyor.İnsanlar napsın kör kütük yorum mu yapsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuma maçları hep sorunlu oldu, çok puan kaybettik. Başakşehir ve Kadiköy galibiyetlerinden sonra hadi bir de cuma galibiyeti ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronaldo Nazario -- 4 Aralık 2020; 17:16:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

N'koudu top nerede olursa olsun taç çizgisinde nöbet bekleyen bir arkadaş. Larin ise ters kanattan gelişen ataklarda ceza sahası içine giren, özellikle de arka direkte hazır bekleyen bir oyuncu. Onun için Larin'den daha fazla skor katkısı alıyoruz.

Örneğin en son FB maçında Abu'nun attığı ikinci golde Larin arka direğe gidince GG onunla kaldı, Mensah öne gidince Lemos ona gitti ve santrafor bomboş kafayı vurdu. N'koudu olsa arka Larin gibi arka direğe gider miydi emin değilim.

Larin onlari yapiyor cunku kendi de forvet ama kanat uretkenligi olarak neredeyse hicbir sey yok sol kanatta. Ozellikle Nsakala ve Larin hucum olarak kanattan bir sey yapamiyor. Adam gecip orta keseyim yok veya iceri kat edeyim asist yapayim yok.

Dedigim givi kAzandigimiz surece sorun yok

• Montero-Welinton diyorlar bizim defans 2 limiz Montero-Vida olmalı

• Bugün rahat bir galibiyet alacağımızı umuyorum. Bu güzel işlerin ardından galibiyet serisi çok anlamlı olur.

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • neco reis 6 numarada olmayı hak ediyordu bugün sanki

• inşallah bu akşam nkoudu yerine güven oynar. bu çocuk şenol hoca zamanında çok güzel katkı veriyordu. abdullah avcı forvet yokluğunda güveni forvet olarak kullandı ve verim alamadı. böyle olunca hem çocuğun, özgüveni sarsıldı hem de taraftarda güvene karşı bi ön yargı oluştu. şenol hoca kanat forvet olarak oynattığında güven güzel işler yapıp, kritik puanlar kazandırdı. sergen hoca inşallah güvenin potansiyelinin farkındadır, şahsen ben nkoudu dan kötü bi futbolcu olduğunu düşünmüyorum. hatta içeri kat etme ve golü koklama konusunda çok daha iyi.

• Abi su welintondan hic haz etmiyorum. Her ayagina kafasina gelen topta yuregim hopluyor. Bitek banami boyle geliyor. Habire oynatiyor bu adami anlamiyorum..

• Nkoudou ve Dorukhan ın oynaması doğru karar tek sıkıntı Welinton bence

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Şu saçma ayrımı da bırakmak lazım.Sergen o dönem eleştirecek işler yaptı eleştiri geldi şu an güzel işler yapıyor övgü geliyor.İnsanlar napsın kör kütük yorum mu yapsın.

Alıntıları Göster

Hocam adam bana laf atıyor, ben adamı kaale alıp cevap vermiyorum. Senin de kendini yormana gerek yok. Bende bloklu zaten bu üyelerin hepsi. Boşver polemiğe girme.

• Necip sakat olabilir. Fener maçında da sakatlandığı için çıktı diyorlardı. Tam olarak hazır olmayabilir.

• Necipinho hafta boyunca antrenmanlara katılmış,basın mensuplarına da sakatlığı ile ilgili bir sorun olmadığını söylemiş. TRT spor canlı bağlantıda bu şekilde bildirdi tuna Akdemir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Necipinho hafta boyunca antrenmanlara katılmış,basın mensuplarına da sakatlığı ile ilgili bir sorun olmadığını söylemiş. TRT spor canlı bağlantıda bu şekilde bildirdi tuna Akdemir

O zaman oynamaması saçma. Gayet iyi oynamıştı geçen maçlarda. Adam kötü oynasa kesik yemesi tamam da, iyi oynayan adamın kesik yemesi bana mantıklı gelmiyor özellikle Welinton için kesilmesi hiç mantıklı gelmiyor. Neyse bakalım göreceğiz.

• Welinton Sergen hocamızın prensi,göz bebeği
  • ,Koita varmış Çift forvet başlıyorlar. Zor maç

• quote:

Orijinalden alıntı: mcx

,Koita varmış Çift forvet başlıyorlar. Zor maç

İyi de bu adam koronaydı. Yusuf Erdoğan da koronaydı. Bu adamlar ne ara iyileşti, ne ara antrenmana çıktı, nasıl maça çıkıyorlar? Yusuf Erdoğan'dan korkuyorum. Bize karşı oynadığı her maçta Messi kesiliyor.

• Rosier Yusuf Erdoğan ı kitler inşallah

• Welinton tercihi hariç güzel kadro. Ersin döndü diye Utku kesik yememiş.

• 
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.