Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • On numara işini atlamayın her maç 4/4 vuruş yapamazsınız, santrafor şapkadan tavşan çıkaramaz nskala ve necip uçup kaçamaz. Zaten kaybettiğimiz maçların çoğunda kilit pas sayısı yok gibi birşeydi. Biz öyle oyunu çift yönlü oynayan belli kalitenin üstündeki oyuncuları avrupanın sayıları takımlarında görürüz. Hoş ilk puan kaybında bu sefer dediğim şeyleri savunacaksınız ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Takımda Lens - Mirin - Douglas kadro dışı + Boyd'a lisans çıkaramamış durumdayken birileri gitmeden birileri gelmez diye tahmin ediyorum. Şahane bir fırsat transferi çıkmazsa bu kadro sezon sonuna kadar böyle gider muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Takımda Lens - Mirin - Douglas kadro dışı + Boyd'a lisans çıkaramamış durumdayken birileri gitmeden birileri gelmez diye tahmin ediyorum. Şahane bir fırsat transferi çıkmazsa bu kadro sezon sonuna kadar böyle gider muhtemelen.

Şunları 3 5 e satsak da kulübe gelir olsa keşke. Hele yıllık maaşları tam ölüm.

• şu atletico'daki marcos llorente gibi bi adam bulsak dadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

şu atletico'daki marcos llorente gibi bi adam bulsak dadından yenmez

Şu Bodo dan  Philip Zinckernagel i istesek kaç para çekerler acaba.Ts ilgileniyomuş biz de iyi olmaz mı hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

On numara işini atlamayın her maç 4/4 vuruş yapamazsınız, santrafor şapkadan tavşan çıkaramaz nskala ve necip uçup kaçamaz. Zaten kaybettiğimiz maçların çoğunda kilit pas sayısı yok gibi birşeydi. Biz öyle oyunu çift yönlü oynayan belli kalitenin üstündeki oyuncuları avrupanın sayıları takımlarında görürüz. Hoş ilk puan kaybında bu sefer dediğim şeyleri savunacaksınız  

Sorunda tamda bu aslında. Elimizde ki 10 nolar ya futbolu bırakmış yada dripling harici bir şey bilmiyor. Herkes Mensah oynar falan diyor da bence büyük takımın oyuncusu değil. Geriden oyunu başlatamaz, al ver yapıp boşa kaçamaz, set hücumunda aktif rol alamaz. Sadece dripling ve şut atma becerisi biraz var. Mesela Fener maçında Mensah pas tercihlerini doğru kullanabilseydi ilk yarı skor 3-0 çok rahat olurdu. Mesela Roiser sağ bek olarak Mensah'a oranla daha fazla skora katkı yapmış.

Kısacası sorun şu, kapanan takımları açmak. Adem futbolu bıraktığından artık ondan bir şey olmaz. Aslında çözümü şu şekilde üretebiliriz, Raşit sağ oyun kurucu veya oyun kurucu yanında Hasic. İkisi değişmeli oynar. Hasic topla gidebilen çalım atabilen, al ver yapabilen biri. Raşit ile oyun içerisinde yer değiştirip rakibin dengesini bozabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pitx1 -- 2 Aralık 2020; 20:2:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

Anılar :)

Ah ah yine aynı oluruz inşallah sergen hocayla. Şu an olumlu yönde gidiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Takımda Lens - Mirin - Douglas kadro dışı + Boyd'a lisans çıkaramamış durumdayken birileri gitmeden birileri gelmez diye tahmin ediyorum. Şahane bir fırsat transferi çıkmazsa bu kadro sezon sonuna kadar böyle gider muhtemelen.

İnşallah bunların defolup gittikleri günü de görürüz. Douglas tan ümitliydim geldiğinde. Yılan hikayesine döndü adamı hiç görmedik. Maça çıkmak istemiyor resmen. Arka planda neler dönüyor çok merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Şu Bodo dan  Philip Zinckernagel i istesek kaç para çekerler acaba.Ts ilgileniyomuş biz de iyi olmaz mı hocam.

Alıntıları Göster

Bodo bu sezon çok iyi jenerasyon yakaladı, 23 yaş ortalamasıyla geleni geçeni tokatlıyorlar, sezon başı Hauge'yi sattılar Milan'a hala taş gibi kadroları var. Senin dediğin adam da iyi piyasa yaptı o da 5 milyon civarına falan gider bence bize yar olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Sorunda tamda bu aslında. Elimizde ki 10 nolar ya futbolu bırakmış yada dripling harici bir şey bilmiyor. Herkes Mensah oynar falan diyor da bence büyük takımın oyuncusu değil. Geriden oyunu başlatamaz, al ver yapıp boşa kaçamaz, set hücumunda aktif rol alamaz. Sadece dripling ve şut atma becerisi biraz var. Mesela Fener maçında Mensah pas tercihlerini doğru kullanabilseydi ilk yarı skor 3-0 çok rahat olurdu. Mesela Roiser sağ bek olarak Mensah'a oranla daha fazla skora katkı yapmış.

Kısacası sorun şu, kapanan takımları açmak. Adem futbolu bıraktığından artık ondan bir şey olmaz. Aslında çözümü şu şekilde üretebiliriz, Raşit sağ oyun kurucu veya oyun kurucu yanında Hasic. İkisi değişmeli oynar. Hasic topla gidebilen çalım atabilen, al ver yapabilen biri. Raşit ile oyun içerisinde yer değiştirip rakibin dengesini bozabilir.

Alıntıları Göster

Zaten mensah tercihleri doğru yapsa madrid takımında kalırdı. Mensah konusunda çoğu kişinin aksine düşünüyorum, mesela fb maçı diyelim top mensaha geldiğinde 10 kişi geri koşmak durumunda kalıyorlardı buda takım boylarının uzaması ekstra efor sarfetmeleri demek ki bu çok önemliydi. Hoca değişiklik konusunda hata yaptı. Ben demiştim demek istemiyorum ama larin kart'lı umarım nkoudou ile değiştirir gibisinden söylemim oldu. İki hareketli oyuncuyu eğer aynı anda sahada olsaydı hem 11 kişi kalırdık hemde maç daha erken çözülürdü...

Mensah 8 oynar ama bizdeki sorun bu 8 numaraların çok olması. Rosıer çok pas arası yaptı, sanki bütün işi gücü bırakıp kim nereye ne top atar onu hesap eder gibi bir hali vardı çok işimize yaradı o durum. Neyse devre arasına kendimizi bir atalımda şu eldekilerden umarım giden olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

Bodo bu sezon çok iyi jenerasyon yakaladı, 23 yaş ortalamasıyla geleni geçeni tokatlıyorlar, sezon başı Hauge'yi sattılar Milan'a hala taş gibi kadroları var. Senin dediğin adam da iyi piyasa yaptı o da 5 milyon civarına falan gider bence bize yar olmaz.

Alıntıları Göster

Transfermarkte değeri 1 milyon görünüyor bu sezon 16 gol 22 asist yapmış ligde.26 yaşında 2.5-3 e çözülür sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Transfermarkte değeri 1 milyon görünüyor bu sezon 16 gol 22 asist yapmış ligde.26 yaşında 2.5-3 e çözülür sanki.

Alıntıları Göster

hocam ben bodo'yu sen başından beri takip ediyorum. oyuncu hem sağ kanat yani en dolu mevkimiz, hem de bana üst seviyede iş yapacak bir oyuncu gibi gelmiyor. sanki buraya gelse boyd 2 olacakmış gibi bi izlenimim var.

orada sivrilen bi hauge vardı, onu da milan tek maçta izleyip aldı. geri kalanı biraz o liglere özgü adamlar. kaptanları ulrik saltnaes var merkezde onu çok beğeniyorum mesela ama gelsin mi deseler yine kararsız kalırım.

bize hücuma bi adam gelicekse ya sol forvet-santrafor oynayan bir uç oyuncusu ya da atiba'nın yanında sol iç oynayacak yaratıcı bi ofansif orta saha, forvet arkası tipinde birisi lazım. hangisi ben de bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 2 Aralık 2020; 20:43:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

hocam ben bodo'yu sen başından beri takip ediyorum. oyuncu hem sağ kanat yani en dolu mevkimiz, hem de bana üst seviyede iş yapacak bir oyuncu gibi gelmiyor. sanki buraya gelse boyd 2 olacakmış gibi bi izlenimim var.

orada sivrilen bi hauge vardı, onu da milan tek maçta izleyip aldı. geri kalanı biraz o liglere özgü adamlar. kaptanları ulrik saltnaes var merkezde onu çok beğeniyorum mesela ama gelsin mi deseler yine kararsız kalırım.

bize hücuma bi adam gelicekse ya sol forvet-santrafor oynayan bir uç oyuncusu ya da atiba'nın yanında sol iç oynayacak yaratıcı bi ofansif orta saha, forvet arkası tipinde birisi lazım. hangisi ben de bilmiyorum.

Alıntıları Göster

Ghezzal 10 olarak kullanılsın, tutarsa Ljacic satılsın yerine Ghezzal gibi oyun kuran bir kanattan ziyade daha çok ceza sahasına bindiren kanat-forvet tarzı sprinter bir oyuncu alınmalı bence. Ljacic den ümidimi iyice kestim ben, milli takım performansı da vasat, antrenman performansı da vasat anladığım kadarıyla. Adamın gıdısı çıkmaya başladı. Philip Zinckernagel daha oyunun içinde olan ve teknik bir oyuncuya benziyor, Boyd gibi olacağını sanmam bu tarz oyuncular bence denemeye değer. Mevcut ekonomide al sat yapacaksak bu tarz oyuncuları kovalamalıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orox -- 2 Aralık 2020; 21:20:7 >

• Beşiktaş kaleci almazsa şampiyon olamaz boşuna umutlanmayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada ben atiba'nın yanında sol içte hasic'i bi izlemek isterim, merak ediyorum ne yapar acaba diye.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt

Ahmed musa boşta.

• Rıdvan'dan sonra Angelino da aklını aldı Rafael'in. İyi ki bize gelmemiş de Rosier'yi almışız. Her işte bir hâyır vardır. Başakşehir bugün kaybettiyse kalecileri ve Rafael yüzünden. Yazık yani o kadar top oyna, iki futbolcu bütün takımın emeğini hiç edebiliyor. Bu gidişle Türk takımları daha Avrupa'ya gidemez. O eski usül 3 ön eleme oynayıp, 4.sünde Avrupa'dan eleneceğimiz zamanlara geri dönüyoruz gibi ülkecek.

• Aslında 10 numarada kalmadı klasik 6,8 de kalmadı.Eskiden 6 numara koşsun kessin 8 pasör olsun diye beklenildi ama şu an ki takımlarda herkesin özellikle orta sahaların hem defansif hem ofansif olması bekleniyor.Bu yüzden biz şanslıyız Josef,Atiba,Mensah,Dorukhan gibi çift yönlü oyuncularımız var.Bence biz de belirleyici olacak bir tarafta Nkoudu olacak.Çünkü gerçek sol kanat tek o var ve iyi performans gösterirse takımın ofans problemi kalmaz.Devre arasında da Marcelo-Fabri benzeri 2 isim bulabilirsek şampiyonluğa oynarız.

• Başakşehir son 2 maçını benzer şekilde kaybetti.Maçlara biraz kontrollü başlasalar Manu’dan puan alıp leipzig’i yenebilirlerdi.Baya pozisyona girdiler ama bu defansla her maç 3 tane yersin işte.

mert günok çok formsuz bu sene.Bence uğurcanla mertin bu sene avrupa yapması lazımdı.İkisi de doymuş durumda türkiyede ulaşabilecekleri max seviyeye geldiler.

sörloth’un golünü bizim ersin ya da utku yese 3 gün konuşurduk.

başak şu gruptan 7 puan alabilirdi yazık oldu

• 
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.