Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (3289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32873288328932903291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar dun kadin takimimizda gordum de, oyuncumuz Jessicanin hic roportajina fln rastlayan oldu mu? Iyi derecede Turkce konusuyor muydu?

4-5 yil once Bukreste ogrenciydim yazlari TR de kaliyordum dunya kitesurfing turnuvasinda tercuman olarak calisiyordum Kilyosta. Unlu isimler fln da geliyordu yabancilarda vardi hatta nesine.comum getirdigi yabanci oyunculara bile yardimci oluyordum rica uzerine neyse.

Bu Jessicayla orada tanistim iyi Turkce konusuyordu sonra aksam partide biraz yakinlasmistik son gun odaya cagirdim gelmediydi ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Resmini gorunce sok oldum bu o kiz sanirim ama Turkce konustugunu teyit edersem emin olacagim soyismini hatirlamiyorum Bukrese donecegim icin cok durmadim ustunde Istanbulda gorusmek icin fln.

• inonu88 kullanıcısına yanıt

Jessica Çarmıklı , evli ve 2 çocuk annesi Amerikalı kadın futbolcu ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Bu arada gerçekten dün seyrettim de, takımın en iyilerinden biriydi, tatlı sert defansı iyi yapıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 6 Mayıs 2021; 13:16:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Jessica Çarmıklı , evli ve 2 çocuk annesi Amerikalı kadın futbolcu  

Bu arada gerçekten dün seyrettim de, takımın en iyilerinden biriydi, tatlı sert defansı iyi yapıyordu.

Valla hocam o zaman evli vs olmayabilir 5-6 yil oldu. Turkce konusuyorsa kesin o.

Dunya kucuk eger oysa. Futbol oynadigindan fln bahsetmemisti zaten birkac gun geldi misafir gibi oraya.

• SON DAKİKA | Beşiktaş'ta Domagoj Vida 5 aydır maaş alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

SON DAKİKA | Beşiktaş'ta Domagoj Vida 5 aydır maaş alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

Sergen hocada istifa etmiş diyorlar :)

• Muhafız. kullanıcısına yanıt

Nerde yazıyor doğru mu bu haber arkadaşlar

• Ocak ayında Beşiktaş şampiyon olur diyen bir burç yorumu yapan hanfendi, bu maç için Beraberlik görüyorum diye yorumladı.:D

İsmi Meral Çolak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ricardo Quaresma -- 6 Mayıs 2021; 13:49:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuel20

Hiçbir yerde. Kendisi de bu haberi gördüğü yerde senin gibi doğruluğunu sorgulamalıydı fakat bunu kendisi uydurdu. Trollük de değil bu bambaşka bir saçmalık. Allah kimseyi bir şeyler uyduracak duruma getirmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek birer komedi.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

SON DAKİKA | Beşiktaş'ta Domagoj Vida 5 aydır maaş alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

Arkadaş trollüyor, sever böyle şeyleri ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Diğer takımları da troller ama sadece bizi değil ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Valla hocam o zaman evli vs olmayabilir 5-6 yil oldu. Turkce konusuyorsa kesin o.

Dunya kucuk eger oysa. Futbol oynadigindan fln bahsetmemisti zaten birkac gun geldi misafir gibi oraya.

Alıntıları Göster

Türkçe konuşuyor, hatta bir röportajında senden bahsetmiş " ahlaksız teklif yaptı " diye ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Türkçe konuşuyor, hatta bir röportajında senden bahsetmiş " ahlaksız teklif yaptı " diye  

Alıntıları Göster

O zaman o valla hocam.

Vay anasini Besiktasta oynadigini bilsem irtibati koparmazdim. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: samuel20

• helal olsun Serdar Ali beye

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Ben 3-0 olduğunda çok gerilmiştim yalan yok hatta keşke 3. golü devre sonuna doğru atsaydık dedim içimden 😂
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt

bu nevzatla ahmet ercanlar kadar itici başka yorumcular yok heralde

sözde gazeteci olacaklar

• inonu88 kullanıcısına yanıt

oha hikayeye bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

Gerçek birer komedi.

ne panik mis ne stres mis arkadas,

Bu renkli medya pompaladikca kendileri strese giriyor, asilsiz bir beklentiye giriyorlar,

ondan sonra yikimlari da o kadar buyuk oluyor.

Forma yakip, futbolcu dovuyorlar ondan sonra .

anlayin artik PANIK OL MU YO RUZ, TITREMIYORUZ! PANIK OLAN TITREYEN SIZSINIZ!

• 
Sayfa: önceki 32873288328932903291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.