Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (2766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27642765276627672768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Futbol zaten Beşiktaş ile Barcelonanın karşılaşıp Beşiktaşın 3 0 yenebilme ihtimali yüzünden güzel.

Diğer sporlarda iki rakip arasında bu kadar fark olup da zayıf olan tarafın kazanma ihtimali yok gibi bir şey.

Bu avrupa süper ligi futbolu bitirir

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Yalnız şunu söyleyim davetiye yani misafir takım olarak sezonluk katılabiliyor muşsun.

Tabi haşat olabilirsin ama 500 Milyon dolar vereceklermiş katılım payı olarak.

Ohaa bu gercek mi yaa 1 yil katilsak tum borclari sifirlariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kalırsa bu olay tutmaz. Cl gelirlerinden memnun değiller. Uefa gelirleri artıracak ve cl ye dönecekler gibi geliyor. İstediklerine her türlü ulaşacaklar

• Olcaysson kullanıcısına yanıt

Daha çok maç var hocam, her an her şey olabilir. Beşiktaş Sivas-Kayseri-Rize yenerse şampiyon lakin maçlar arka arkaya kadro ise dar. Baya zorlu maçlar. Sivas/Kayseri maçlarında takılırsa Fener götürür o moralle.

• Olmaz bu iş ülke federasyonları saçmalamıyın demiş kendi liglerinde de çıkarlar ve yemez yani kimse ümitlenmesin
  • Günaydın hayırlı haftalar beyler 👋 haftamız zor ama güzel olacak inşallah 2 maç 6 puan buna yürekten inanıyorum.

• Dün ki tiyatro hakkında tespitler imzamı atarım.
    Demba Ba olsaydı penaltıyı atardı BEŞİKTAŞ için oynamasın diye almadı kadroya bunu görmemek komik olur.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theKing_90_03 -- 19 Nisan 2021; 8:32:24 >
  • Dün akşamki maç para pul değil ama net bir şekilde gönül şikesiydi. Araştırılacak ya da yaptırımlık bir durum yok. Sadece insanların vicdanı muhakeme edebilir bunu.

• Avrupa süper ligi mevzusuna gelirsek;

Uefa, söz konusu kulüp ve oyuncuların men edileceğini açıklamış. Bence geri vites yapacaktır Uefa. Günümüz sporunda kulüp ve oyuncular, kurumların üstünde.

Valla Avrupa süper ligi, şampiyonlar ligi falan farketmez bana. Ben futbolseverim, büyük takımlar isterse sakızına maç yapsın izlerim.

• @RawShed

Sahte Fenerbahçeli olduğunu mu açıkladın hocam ? ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 19 Nisan 2021; 8:53:47 >
  • Şu fikstürde FB'nin puan kaybetmesi muhtemel 2 maçı vardı, Başakşehir ve Alanya. Bu saatten sonra FB kalan 6 maçın en az 5'ini kazanır. Tek muhtemel puan kaybı Alanya deplasmanı. "FB oyun mu oynuyor" muhabbeti yapa yapa sezon bitti. Oynamasalar da bir şekilde kazanıyorlar, lütfen kendimizi kandırmaktan vazgeçelim.

GS de puan kaybederse sadece TS ve bizim maçta puan kaybı yaşar. İki deplasmanları düşmesi kesinleşmiş takımlara karşı. Antalya ve Konya desen ligi bırakmış durumda. Bizim için en iyi durum senaryosunda GS 7 maçta 5 galibiyet alır.

Açıkçası Kasımpaşa ve A.Gücü maçlarındaki ciddiyetsizlik bize çok pahalıya mal oldu. A. Gücü maçından önce 8 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik diyorduk. Şimdi 7 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik almamız gerekiyor. GS maçına kadar - Sivas maçı dahil - herhangi bir puan kaybı yaşarsak şampiyonluk mucizelere kalır maalesef.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 19 Nisan 2021; 9:18:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: theKing_90_03

Dün ki tiyatro hakkında tespitler imzamı atarım.
    Demba Ba olsaydı penaltıyı atardı BEŞİKTAŞ için oynamasın diye almadı kadroya bunu görmemek komik olur.

tiyatro görmek istiyorsan cuma günü oynanan sizin maçı bidaha izle.

bi takim düşünün şampiyonluk yarışından düşmek üzere, oynadiği kritik maçta rakip takım oyuncusu kendi kalesine 2 gol atiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 19 Nisan 2021; 8:48:44 >

• Yeni lig icin takimlarin yaptigi pisliktir. Ben belki arada bir supriz olarak Besiktasin gruptan cikmasini izliyorum, Cek sampiyonunun Yunan sampiyonunun vs suprizini gormek istiyorum. Dunya da sadece buyukler yok.

Ins FIFA UEFA tum oyuncularin ve takimlarin lisansini iptal eder yerel ligi birakin hali saha maci bile yapamazlar.

Simdi gucluler evet ama yeni transfer yapamazlar hicbir oyuncu da kendini riske atmaz gitmez altyapidan cikarsinlar omur boyu.

Ayrica buyuk maclar senede birkac kere oldugu icin guzel sen her hafta barca real vs maci izlersen fifa oynamaktan farki kalmaz. Katilan takimlarin bazilarida ruyasinda sampiyonlar ligini goremiyor ayrica nasil bir kriterle aliyorlar? Sen yerel liginde ilk 4 e giremeyen bir takimsin artistligin kime? Diger surekli CL ye katilan takimlar zaten katilabiliyor amac ne?

Para mi istiyorlar daha fazla? Senede en az 100 milyon euro geliyor bu takimlara CL den daha ne istiyorsunuz? Ben mi dedim Neymara ona buna 250 milyon euro bonservis ver diye? Siz salaksaniz futbolculara ulke butcesi ayiriyorsaniz millet ne yapsin? Maradona bile o kadar almiyordu canavar yarattiniz.

• Buna mı tutunuyorsun ? ne alakası var şimdi verdiğin örnekle maç 5 dk daha uzasa belki yenilecektik bile, üstüne hakem ekmeğinize yağ sürmüş açık açık taraflı yönetmiş maçı !! Dünün aynısını biz yaşasak ortalığı yangın yerine çevirmiştiniz şimdi !! Boş yapma al algını da çık git şu konudan..

• İşi zora soktuk, farkındayım. Sivas maçı ile ayağa kalkma zamanı. İnşallah işin ciddiyetinin farkına futbolcular da varacaktır, bazılarından pek umudum yok ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Buna mı tutunuyorsun ? ne alakası var şimdi verdiğin örnekle maç 5 dk daha uzasa belki yenilecektik bile, üstüne hakem ekmeğinize yağ sürmüş açık açık taraflı yönetmiş maçı !! Dünün aynısını biz yaşasak ortalığı yangın yerine çevirmiştiniz şimdi !! Boş yapma al algını da çık git şu konudan..

kendin bile diyorsun belki yenilcektik diye

bide bana algı yapma diyor ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Ghezzalın ampül gibi bıraktığı topa bile kaç gün marafona marafona diye ağlarlar ama küme düşen takımın 90. dkda kazandığı penaltıyı kalecinin üzerine abanmasına keza aykutla emrenin yanyana maç izlemesine bişey demezler çünkü ikiyüzlüler.

Umarım Boyd yarınki maça ilk 11 de başlar ve bile isteye pozisyonları harcar da o şekilde alırız galibiyeti.Çünkü bunların hakettikleri bu.

• Fabrice kullanıcısına yanıt

Maclarimiz zor gercekten artik sampiyon olmak istiuorsak sahada mucadelemizle bunu gostermeliyiz..Sivas macini kazanirsak yine ufak bi kredimiz olur..Hayirlisiyla insallah kazana kazana devam ederiz kötü oynasak bile...

• Fabrice kullanıcısına yanıt

Çok doğru bir yorum. En iyi oyunu biz oynuyoruz diğerleri oynayamıyor diye diye kendimizi kandırıyoruz burada. Ankaragücü maçındaki puan kaybı, Fenerbahçe'de ve Galatasaray'da "şampiyon olabiliriz" düşüncesini oluşturdu. Sivas, Hatay, Galatasaray gibi zor maçlarımız var. Umarım üstesinden geliriz. Şampiyonlar Ligi gelirine çok ihtiyacı var takımın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sata90 -- 19 Nisan 2021; 10:52:51 >
  • Sivasspor maçı gereksiz yere önemli bir hal aldı . ZABAHA KADAR BURADAYİZ 😆😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 27642765276627672768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.