Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19181919192019211922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maci aliriz, erken gol atarsak fark atariz.

BasakSehir ve FB maclari viraji onemli bizim icin. orayi iyi alirsak o zamana kadar problem yasayacagimizi zannetmiyorum, o iki mactan sonra da yokus assagi.

• Necip - Josef - Ghezzal - Rosier kart sınırında.
    Sırasıyla Antep - Başak - Fener ile oynuyoruz.
    İkişer ikişer eritsek aslında.
    Bu maç Ghezzal - Josef, diğer maç Necip - Rosier falan görse.

Hiç görmesinler demiyorum. Derbiye kesin eksik çıkartılırız
  • Oğuzhan bir türlü olmuyor, Mensah istikrarsız ve kiralık , Llajic toparlıyor gibi ama hala soru işareti. Bu sebeple Salih Uçan nokta transfer olur gibi duruyor, gayet performanslı oynuyor. Yanılıyor muyum arkadaşlar? Bonservissiz ve yerli oyuncu olması ekstrası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Necip - Josef - Ghezzal - Rosier kart sınırında.
    Sırasıyla Antep - Başak - Fener ile oynuyoruz.
    İkişer ikişer eritsek aslında.
    Bu maç Ghezzal - Josef, diğer maç Necip - Rosier falan görse.

Hiç görmesinler demiyorum. Derbiye kesin eksik çıkartılırız

Bu durum cok kotu oldu. Rosier ve souza anladim da Ghezzal ne ara yedi o kadar karti.

Rosier in sacma kartlari bela olacak belliydi.

Necip hamle oyuncusu ama 3 oyuncu da kilit oyuncu hicbirinden vazgecilmez ama yapacak bir sey yok. Ben haftaya olmasinlar derim secme imkanimiz varsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

Oğuzhan bir türlü olmuyor, Mensah istikrarsız ve kiralık , Llajic toparlıyor gibi ama hala soru işareti. Bu sebeple Salih Uçan nokta transfer olur gibi duruyor, gayet performanslı oynuyor. Yanılıyor muyum arkadaşlar? Bonservissiz ve yerli oyuncu olması ekstrası

Salih çok yüksek ihtimalle GS ile anlaştı. Alanya'ya gitmeden önce de istemişler ama 1-2 sezon düzenli oynamak istiyorum diye reddetmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 2 Mart 2021; 13:4:56 >
  • Sinan Engin dün akşam uyarmış halisi xddddd
    Raconu kesmiş reis , rahat olun beyler . Mafya sinan topuğuna sıktırır gerekirse xdd . Ertuğrul karanlık a kestiği raconu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

sene sonu atiba'nın şu anki rolüne adayım bu arkadaş:

https://www.transfermarkt.com.tr/eduardo-henrique/profil/spieler/216118

sporting seve seve kiralar.

adamın kafa hutchinson, surat wellinton. farklı duygular yaşatabilir ben okeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

TRABZONSPOR ABDULLAH AVCI NWAKAEME

bidarx çağırma büyüsü yapıyorum endişelenmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

sene sonu atiba'nın şu anki rolüne adayım bu arkadaş:

https://www.transfermarkt.com.tr/eduardo-henrique/profil/spieler/216118

sporting seve seve kiralar.

https://www.transfermarkt.com.tr/zeca/profil/spieler/131161

Bu da Medel+Atiba karışık kaset. 32 yaşında kopenhagdan adam mı alınır diye isyan edip suspus olmalık kasa

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

Maci aliriz, erken gol atarsak fark atariz.

BasakSehir ve FB maclari viraji onemli bizim icin. orayi iyi alirsak o zamana kadar problem yasayacagimizi zannetmiyorum, o iki mactan sonra da yokus assagi.

rakiplerin kolay eşleşmeşlerinin olduğu bu arada bu maçı erkenden koparmak elzem zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: KafkaMilena

Bu mesaj silindi.

Haftalardır patates tarlası. Hamza olsaydı şimdiden daha da kazdırmaya başlardı. Ama kıyamam yazık kovmuşlar. 

• Dorukhan sakatlanmadan once Atiba gibi 8 numara oynar diyordum cunku golleri vardi deniyordu. Ancak Atiba olmadiginda orta sahanin kumasi bir turlu tutmuyor. Atiba oldugunda da cok yavaslatiyor oyunu ve sut cekmiyor.

Souza var zaten onun yerine Necip de var 8 numara lazim bize iste Dorukhan duzenli oynasaydi o da lazim degildi ama su durumda lazim.

• Ya yengecim hasss.. derler şu dediğine. Zamanında ben Milan'a gitmek istiyorum diye Sosa'nın başını yedin, adamı takıma düşman ettin şimdi mi cici oldu İstanbul. Bu bazı futbolcuların eşleri düşman başına, Victoria Beckham, Wanda Nara falan bir de Emre Aşık'ın ruh hastası sonradan görme bir karısı vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orox -- 2 Mart 2021; 15:10:33 >
  • Halis Ö. ne ya? Başka hakem kalmadı mı? Adam Konya maçında kabak gibi penaltıyı vermedi. Aynı şeyler malum takıma yapılsaydı ortalık yangın yeriydi!

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

Ya yengecim hasss.. derler şu dediğine. Zamanında ben Milan'a gitmek istiyorum diye Sosa'nın başını yedin, adamı takıma düşman ettin şimdi mi cici oldu İstanbul. Bu bazı futbolcuların eşleri düşman başına, Victoria Beckham, Wanda Nara falan bir de Emre Aşık'ın ruh hastası sonradan görme bir karısı vardı

esiyle ayrilmadilar miydi ?
  • Necip,Josef,Atiba ortasahasi konuşuluyor yapma hocam işte ya.Ridvan'in da bu kadar az oynamasi çok saçma.Daha kötusunu niye zorluyor hiç anlam veremiyorum.

Necip,Josef,Atiba,Dorukhan 4'lusundan 3'uyle maça başladiğimiz maçlara bakalim yani Oğuzhan,Ljajic ve Mensah'tan birinin bile 11 başlamadiği maçlara.

BJK 0 . 1 Gençler

Denizli 2 . 3 BJK

Hatay 2 . 2 BJK

Alanya 2 . 1 BJK

4 maçin 3'unde puan kaybetmişiz. İnşallah bugun sorun çikmaz.

• Menemenci Kenpachi kullanıcısına yanıt

Taraftar forumunda gayet düzgün, güzel yorum yapan senle birlikte iki kişi var. Ikinizde rakipleri kışkırtmiyorsunuz tebrik ederim. Birde gs forumunda bir kişi var dark is nigt. Bjk forumuna arada bakıyorum yorum yaptın mı diye göz gezdiriyorum. Tebrik ederim seni. Söylediklerinin çoğuda isabetli oluyor.

• Feghouli sakatlıktan döndükten sonra bu patates tarlasında sakatlanmıştı yine.

Rıdvan'ı o sebepten oynatmıyor herhalde. Necip Josef önlerinde Atiba oynayacağına göre 1-0 olsun bizim olsun istiyor hoca. Duruma göre Mensah Ljajic sokacak ikinci yarı.

• 
Sayfa: önceki 19181919192019211922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.