Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18801881188218831884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ersin, Rosier, Vida, Welinton, N’Sakala, Josef, N’Koudou, Atiba, Mensah, Larin, Aboubakar.

• Bu ara tamda zamanında geldi. Form olarak düşüş yaşayan, Abu-Larin gibi oyuncular azcık kendilerine gelmiştir. Aynı zamanda son maçlarda (2 Konya maçı özellikle) orta saha oyuncuları da çok fazla yorulmuştu.

Eğer Larin-Abuş Ts-Antalya maçlarında formsuz olmasaydı o maçalardan en az 3 puan daha çıkartırdık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Bizim ergen tayfa başlamış yine şunu alalım şuna satalım şunu kadro dışı bırakalım bla bla bla.
    Hiç sekmez takım ne zaman şampiyonluk yarışına girse ritim tutsa bizim ergen tayfa başlıyor transfer görüşmelerine.
    Yahu bi susun boş boş fikir üretmeyin takım şampiyonluğa oynuyor destek olun ligin ortasında futbol manager oynamayın

+ 1903

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Fenerbahçenin bölümünde gsnin bazı sezon maçları şu antalya ve denizli gibi şeylerde söylendim.

Muhattap olduğum şahıs gene burada da yazılmış tff mhk fenerli beşiktaşlı dolmuş diye söylenmişti.Bende ona karşılık bunu dedim neyin ne olduğu belli diye.

Sonuç olarak o kadar ilginçki Fener bölümünde gs maçları özellikle fenerin yarış dışı kaldığı sezonlarda şaibeli dememe rağmen.Fenerbahçe başlığından bölüm uzaklaştırması aldım.Fener bölümünde gs hakkında hemde fener lehine konuşurken .   Cidden gsli bir admin var her şeye bulaşıyor kendi ile alakalı olsun olmasın.Umarım şu matematik öğretmeni olan değildir.

Ulusoy, Özal, Yılmaz dönemlerinden beri var bu yapılanma, her köşe başına organize olarak yerleştiler... bir kısmı kripto ve eserleri ;

Ülke puanı yerler de sürünüyor.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Rıdvan oynayamıyorsa Nsakala yerine Dorukhan daha mantıklı tercih bence. Dorukhan orada daha sağlam duruyor, Nsakala patlamaya hazır bomba. Onun dışında kadro ideal kadro bence. İnşallah aksilik olmazsa 3-1 gibi bir skorla alırız gibi maçı diye düşünüyorum 🦅🦅🦅
  • Vida indirime gidecek haberleri var ama ? Hatta menajer ile yollarını ayırmış artık.
    Umarım indirime gider Vida. Gitmesini istemem yok yere...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım gelsin bol gollü galibiyet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes uyansın Beşiktaş'ın maçı var
  • Bugün farklı galibiyet bekliyorum. Çok farklı hemde :)

• Akşama güzel oyun, bol gollü bir galibiyet bekliyorum.
  • Herkeste bu kadar rahatlık ve fark bekletisi varsa sanırım Beşiktaşımız bu akşam bize çile çektirir 🙂
  • Muhtemel 11 lerde N'Sakala görünce içim daralıyor, suratım düşüyor. Yahu Rıdvan 19 yaşındasın arka adalen çekti bıraktın maçı 3-4 hafta oldu neredeyse düzelemedin mi hala?
  • Hocam Rıdvan ı oynat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taraftar destek icin stadin onune gelmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Herkeste bu kadar rahatlık ve fark bekletisi varsa sanırım Beşiktaşımız bu akşam bize çile çektirir 🙂
    Katılıyorum muhtemelen kanser bir maç olacak galibiyet olsunda...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0ops kullanıcısına yanıt
    Çekilen çile kutsaldır 🦅
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Katılıyorum muhtemelen kanser bir maç olacak galibiyet olsunda...

Alıntıları Göster

bencede aynısı olacak 1 0 alsak yeter ama denizli macinda bile verem edecekler muhtemelen

• 
Sayfa: önceki 18801881188218831884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.