Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan akşam akşam ne güldüm ya ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Arkadaşlar Mario M. transferi hakkında (olursa tabi) "şuan ihtiyacımız yok gibi" söylemler hiç birşey ifade etmiyor. Elimizde Abuş dışında doğrudan forvet oynayacak adam yok. Abuş son 2 maçta yoktu neler yaşadık gördük. Kayseri maçını son anda aldık. Gerçi penaltı gol olsa farklı şeyler konuşabilirdik. Onun öncesinde ki Sivas maçında da şans yanımızdaydı (erken gol bulmamız, rakibin 10 kişi kalması vs).

Bu maçlarda hücumsal anlamda tutuktuk. Aynı zamanda rakipler Abuş-Raşit-Rosier'i bağladığında Nkoudu dışında üretecek oyuncu yok. Belki Ozi bunu sağlayabilir. Bu yüzden Mario M. bizim ihtiyaç duyduğumuz bir oyuncudur.

Abuş-Larin dışında skora katkı veren oyuncumuz az. Bu konuda Atiba-Vida dışında da başka katı veren oyuncumuz yok gibi.

Yeni yeni Ozi skora katkı vermeye başladı, aynı şekilde Hasic. Ozi skora katkı vermenin yanında, oyun anlamında da iyi işler yapmaya başladı. Çünkü yanında top almak için boşa çıkan Abuş-Larin ve geriden tek toplarda etkili Josef var. Pasör bir oyuncu olduğu için yanında top almaya gelen, boş alana kaçan oyuncular olduğunda daha iyi gözüküyor.

Mario dışında iyi bir 10 numarada şart bence. Keşke Alex T. gelse. Bize karşı kapanan takımlara karşı ilaç olur. Unutmadan önümüzde en az 25 maç var.

Şampiyonluğun yolu, alternatifli ve nitelikli kadrodan geçmekte. Hazır belirli bir oyun şablonu oturmuşken, oyun yapısına katkı verecek, takımın seviyesini 1-2 tık yukarı çekecek iyi transferleri es geçmemek lazım. Yoksa bu oyun bu emek boşa gidebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pitx1 -- 6 Ocak 2021; 23:2:44 >

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Bu tweet'ten sonra 12-8 oldu ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Şaka gibi yemin ederim ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizzarehuman

Arada kupa maçı da var.Zor fikstüre giriyoruz

Kim ipler kupayı. Kartal, Erdoğan, Necip, Serdar falan oynasın. Bu şekil gittiği yere kadar gitsin, elenirlerse kimse kızmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi gidiyoruz

• Zulte Waregem kardeşimin bir isteği var mıymış bir tıklatsalar ya kapılarını

Ne isterlerse çeşit çeşit var: Surinamlı, Avustralyalı, Sırp, Türk. Mevki istersen: Sağ bek, stoper, santrafor, orta saha seç beğen al. Bizdeki kadro dışıların hepsini paketleyip kapılarına bırakın topçu yapıp geri yollasınlar :D Özellikle Güven Yalçın kiralansın bakalım ondan ne olur...

• Ozi son 3 maçta 2 gol 2 asist oynuyor. Ozan'ı futbola döndüren adam ne de olsa. Helalin var Sergen.

• Devre arası için yapılacak ilk transfer kesinlikle kaleci olmalı Ersin in üst düzey bi kaleci olacağına inanmıyorum hiç bi güven veren hareketi yok bana göre bu seneyi kaleci yüzünden kaybedersek çok yazık olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkk -- 6 Ocak 2021; 23:7:44 >
  • Juve'de attı. Maşallah akıyor bu akşam.

• oğuzhan'ın oynaması lazımdı. oynayınca gördük ki oluyor. ben sorunsuz bi şekilde yedek kulübesinde şans bekleyen adamın "eheh bu da bitti hebele" diye eleştirilmesini, insafsızca gömülmesini anlamıyorum çok. oğuzhan da şans gelmesini bekledi, ne sakatım diye bahane uydurdu ne de başka bi sorun çıkardı.

ljajic böyle değil mesela ljajic'e şans veremiyorsun, istemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 6 Ocak 2021; 23:20:1 >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt

Sergen Hoca röportajında hedefimde Avrupa var diyordu topçuyken Barcelona'ya gidemedi hoca olarak gidecek...

• Domagoj Vida ne top oynadı bee :)

Necip çok iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Bu tweet'ten sonra 12-8 oldu  

Anlamsız bir istatistik olmuş, avrupanın ilk beş liginden bize ne onlar bizim kıyasımız değil, adamlar bizden 10 gömlek üstün. Bu tarz bir istatistik çıkaracaklarsa Hollanda, Belçika, Rusya, Portekiz ligini falan da dahil etmeleri lazım ki neye baktığımızı bilelim, biraz zorlamışlar.

• Sezon başı ilk 2 maç üst üste Wellitonu yorumcu ve spiker eleştirdi. Taraftarda gaza gelip yerden yere vurdu. Welliton harika oynuyor bayadır. Boyuna rağmen hava toplarında çok iyi.

Benim için en büyük soru işareti Vida ve Welliton hava toplarında kısa kalır çok gol yeriz diyordum ama Avrupa da en çok hava topu alan savunmaymışız.

Wellitonun ayakları iyi, hava toplarında iyi, hızlı ve en önemlisi iyi pozisyon alıyor şimdiye kadar. Zaten 5 maç üst üste gol yememek asla tesadüf olamaz.

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Welinton nasıl harika oynuyor anlamadım ben.Josef sayesinde vida ve welintonun tüm vasatlıkları gözümüze minimalize edilmiş şekilde geliyor.Welinton ligin en kötü kademeye giren stoperi olabilir.Çok hata yapıyor.Mandzukic’i alacağımıza adam akıllı stoper ve bir forvet alsak tadından yenmez

• Aboubakar ilk geldiğinde Cenk'i kaliteli forvete döndürmüştü, şimdi aynı tarifeyi Larin'e yapıyor. Hakkını ödeyemeyiz Abuşun.

• Kupada da Rize ile oynuyormuşuz. Yine burada.

• 
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.