Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.124.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11301131113211331134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Alex Teixeira en az 7-8 milyon maaşla bir Arap ülkesine gider.

Alıntıları Göster

Sanmıyorum yok.Arap ligine gitmez.Alma ihtimalin varsa al.Şuan boşta yaşıda 31 alınsa 2 yıl iş yapar.

Maaşıda 2 Milyon ve bonuslu olur iyide olur.Kaç yıldır çinde bıkmıştır.Virüs mirüs herkes kaçıyor zaten oradan.

• Konu başlığımızdaki lideriz yazısını kaldırsak daha iyi olmaz mı? Çok mu önemli Bjk için lider olmak!!! Önemli olan yolun sonu değil mi? Bence her hafta için o haftaya özel bir durum olduysa konu başlığına o yazılabilir. Mesela Abuş'un annesi vefat edince nasıl bu başlıkta acısını paylaştıysak, bunun gibi örneklerle konu başlığı güzelleştirilebilir.

• Bu arada herkesin dilinde yok Rize kötü. Yok Rize şöyle. 6 maçta toplam 8 gol yemiş bir takım.

5 stoper başlayıp ileride bizi bozmaya çalıştılar. Konya'nın gsye yaptığını denediler.

Ama dezavantajları bizim hızlı adamlarımız. 15 dakikada o baskıdan kurtulup golü de bulup darmadağın ettik adamları.

• Orta sahaya kalityeli bir pasör bulsak yeterli gibi gözüküyor. Forvet transferi çok elzem değil.

• Ne demiştim Hasiç mesafe tanımaz, bize vuran adam lazım Sergen hocam oynat demiştim.

Dün 1 Bugün 2.. 26 metre 132 km hız hepi bu kadar devam İzzetbeğoviç emaneti.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Yalnız var ya, bu fener taraftarından 10 kişi ile 4 atıp yendiğimiz maçın acısı hala çıkmamış, bazı yorumlarına bakıyorum da , fena  

Tutunacak dalları kalmadı.

Uzun zamandır kupa yok.

Derbi seri filan diyorlardı e oda patladı gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Beşiktaş tarihinde ilk defa Hataysporla mücadele edecek.

Hatayspor Trabzonspor mücadelesi dışında iç sahada yenilgi görmedi.O maçtada üstün olan taraf Hataydı.Trabzon duran topla gol buldu.

Yani önümüzdeki maç riskli.Ardından Gs maçı var iç sahada.

Hatay'ın kalecisi ve as stoperi olmayacak. Birde onlarda önde oynamaya çalışıyorlar. Bugün Rize maçı izledikten sonra Ömer Erdoğan bu fanteziden vazgeçecektir muhtemelen. Ayrıca, geride beklediklerinde o etkileri de kayboluyor. Rehavet ortamına girmez, işimize bakarsak, maçı alırız diye düşünüyorum. Bugün Gençler sahadan sildi Hatay'ı. Evet kırmızı kart gördüler ama kırmızı kart olmasa bile Gençler maçı alırdı, o hava vardı maçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Bugün yok. Sessiz sakın kıyılarına çekildiler. Sosyal medyada 1-2 tane rize sattı algısı yapanlar vardı. Onlara da güzel kaliteli cevaplar vermişler  

Alıntıları Göster

Fener forumunda birkaç tane var halen hazımsızlık çeken.Ama buraya gelmeye yemiyor sanırsam:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizzarehuman

Arada kupa maçı da var.Zor fikstüre giriyoruz

Dogru hocam cok zor. Bu sartlarda 11 oyuncunun en az 8 i fln rotasyon olmali bence. Rize bizi elerse, bir kaza olursa da yapacak bisey yok ama onlarda en az yarisi rotasyon cikacaktir diye dusunuyorum.

• Baktımda Hatayspor'un as kalecisi bugün oynanan gençlerbirliği maçında kırmızı yemiş. 

• BİZ BU TAKIMA AŞIĞIZ YA

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Ligin ilk yarisinin kalan son 4 maci Hatay-Galatasaray-Karagumruk-Goztepe.

10 puan alabilirsek sampiyonluk yolu acilir.

Yorgunluğu yönetebilirsek 4'te 4 yaparız, rüzgarı arkamıza aldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: pburak1903

Fener forumunda birkaç tane var halen hazımsızlık çeken.Ama buraya gelmeye yemiyor sanırsam:)

Alıntıları Göster

Buyursunlar gelsinler buradayız  

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Hatay'ın kalecisi ve as stoperi olmayacak. Birde onlarda önde oynamaya çalışıyorlar. Bugün Rize maçı izledikten sonra Ömer Erdoğan bu fanteziden vazgeçecektir muhtemelen. Ayrıca, geride beklediklerinde o etkileri de kayboluyor. Rehavet ortamına girmez, işimize bakarsak, maçı alırız diye düşünüyorum. Bugün Gençler sahadan sildi Hatay'ı. Evet kırmızı kart gördüler ama kırmızı kart olmasa bile Gençler maçı alırdı, o hava vardı maçta.

Alıntıları Göster

Bugün Rize normal bir anadolu takımına göre inanılmaz derecede ofansif oynadı bir stoperi başlı başına 4 golün sebebi.

Çokta büyütmeyin şu maçı aman diyeyim.

Özellikle Rize ofansif oynayarak çok pozisyon yakaladı ama bitirici ayakları yoktu kaliteli.

Evet hatay eksiklerini yeni gördüm.Ama farketmiyor deplasmanda takım sıkıntı yaşıyor.Kaleci olmaması büyük artı ama sende çok açık veriyorsun.

Bugün rize ve ankaragücü skor olarak benzer ama oynanan oyun olarak endişe vericiydi savunmada.

Gs'yi içerde yenersinde açıkçası Hatay maçı daha sıkıntılı gibi gibi.İçerdeki maçlarda bir türlü sinerjiyi yakalıyorsun.

Hatay maçını aldığın an yürür gidersin.Güzelde bir iki transfer patlat şampiyonluğa bile emin adımlarla yürünür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 6 Ocak 2021; 22:47:26 >
  • Mandzukic le bu kadar aşamaya gelindiyse kesin gelmeli tutun getirin Mandzukic i

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Baktımda Hatayspor'un as kalecisi bugün oynanan gençlerbirliği maçında kırmızı yemiş. 

Hem kaleci gitti hem iri yarı bir stoperleri var o sakatlandı.

Ama fark yapmaz. Tam kadro olsunlar. Sıfır sıkıntı şu an.

• Normal kırmızı yese sevinirdim de bildiğin yerdeki adamın suratına doğru kramponun tabanıyla vurmaya çalıştı hocam.
    Allahtan direk yüze gelmedi de gözü çıkmadı adamın
  • Daha da kimse açılmaz bize karşı diye korkuyorum. Kayseri otobüs çekti neredeyse puan alıyordu, Rize önde basıp cesur oynamaya çalıştı 6 yedi. Dur bakalım önümüzdeki maçlara nasıl yansıyacak bu skor.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Daha da kimse açılmaz bize karşı diye korkuyorum. Kayseri otobüs çekti neredeyse puan alıyordu, Rize önde basıp cesur oynamaya çalıştı 6 yedi. Dur bakalım önümüzdeki maçlara nasıl yansıyacak bu skor.  

Hocam kayseri maçı başladığında kayseri, Beşiktaş ile oynuyoruz 2 tane sallar giderler modundaydı. Orta sahayı dahi geçmedi, geçemedi adamlar.

Ne zaman penaltı kaçtı işin rengi değişti. Hepsi birden hırslandı, bizim takım oyundan düştü. Mensah kayboldu.

Bugün Rize'ye erken golü atmasan maç yine kabus olacaktı.5 li savunma ile dehşet önde basarak başladılar. İlk 10 dakika felaket çekindim ben.

Bu tip maçlarında önemli etken erken gol ile rakibi demoralize etmek. 2-0 dan sonra Rize maç bitti dedi. Onlar da farkında geri çeviremeyeceklerinin.

Bazen futbolda psikoloji çok önemli.

Erzurum maçı. İlk devre ah vahlar içerisinde geçti. İkinci yarı bir anda 2-0'ı bulduk ve adamlar dağıldı.

Uçan kaçan fb dediler. 20 dakikada 2-0 yaptık. Adamlar dağıldı. Bitti. Ruh gibi gezmeye başladılar.

• Yarın alanya feneri rahat yener muhtemelen

• 
Sayfa: önceki 11301131113211331134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.