Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni konumuz hayırlı olsun. İnşallah şampiyon oluruz.

Sergen'in istekleri %100 yerine getirilmeli. Emin olun fazlasıyla amorti edecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

Yıllardır bize yazılan eski Dniprolu Douglas Silva yine boşa çıkmış. Adamın Transfermarkt fotoğrafı 7 yıldır aynı neredeyse. Fikret Orman aşıktı bu adama her sene teklif gönderiyorduk.
    Vasat o
  • Pandemi öncesi / Pandemi Sonrası Puan Durumu

Resmen gs'yi koltuğundan etmişiz

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• 10 sene önce bugün Guti reisi almışız. Vay be zaman ne çabuk geçiyor, o gün yaşadığım heyecanı dün gibi hatırlıyorum.
    ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

10 sene önce bugün Guti reisi almışız. Vay be zaman ne çabuk geçiyor, o gün yaşadığım heyecanı dün gibi hatırlıyorum.
    10 sene nedir be vay anasını hayat çok kısa gercekten

• Hemde ne heyecandı be hocam önce Quaresma sonra daha da güzeli Guti zaman ne acımasız

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Pandemi öncesi / Pandemi Sonrası Puan Durumu

B.sehir bugun kazanamazsa 18 puan ile en cok puanı toplayan takım oluyoruz basaksehir Trabzon Sivas 16 Ankaragücü kayseri macları takım 5 puan kaybetmiş. Üst taraftaki takımlara bu kadar puan kaybedemezsin küme düşmüş iki takımda senden puan almış.... O 5 puan bile takımı şampiyonluk potasına sokabilirdi ya da son dakika Trabzon beraberliği, ne diyelim Abdullah Avcı bu kulubun başına gelmiş en kötü hocadır ben bu kadar kötü zarar veren bir hoca hatırlamıyorum

• Sabah beinspot'daki yorumcudan güzel bir yorum dinledim:
    "Alanya'dan Vagner love, nsakala , bakasetas, cisse, emre akbaba ya da başka herhangi bir oyuncuyu alacağına Alanyaspor'a bu oyuncuları bulan kimse onu almak daha mantıklı."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAF10 -- 26 Temmuz 2020; 12:57:30 >
  • Gökhan ile 1+1 sözleşme yapılmalı. Başka yerli bulamayız. Şu ortamda 500 bin € maaşa kalmaz her takım o parayı verir. En azından 1 milyona yakın bir rakam idealdir. Yerine birini koymayı çalışsakta o masrafın fazlasını yapacağız belki bonservis ödeyeceğiz/

• ilk 2 tur tek mac uzerindenmis. playoff maci cift mac. playoff'a kalirsak 5 milyon euro geliyor ki baya iyi para.
  • Hocanın kafasında orta saha için Fatih Dorukhan ve Oğuzhan da var anlaşılan o yüzden oraya odaklı bir politika olmaz ilk aşamada.
    Mutlaka gol atmayı bilen bir forvet lazım onun dışında sol beki Rıdvan-Nsakala ile götürecekler belli ki. Gökhan ile 1+1 anlaşmak en mantıklı yoldu 1 tane daha bek alıp stopere odaklanılmalı.
    Kanat konusuna hiç girmiyorum bile Lens Nkoudou ve Boyd 3ü zaten var ara ara oraya Güven'i de kaydırdığını düşününce orası bile sonraki aşama olarak kalacak seneye bizim normalin üstü bir top oynamamızın tek yolu Adem Ljajic'te bitiyor adamın parasını ödeyip üzerine bir yapı kurulursa Adem ile önündeki forvete kalacak gol işi artık Cisse mi olur başkası mı olur bilmiyorum.
    Kaleci konusunda da cidden yerli kaleci alınacaksa elde seçenek yok ya Babacan ya Sinan Bolat alınır açıkçası bunlar oynayacağına Ersin oynasın diyesim geliyor bu ikisi de hiçbir takıma fark yaratacak bişey katmadılar Başakşehir bu Volkan'ı kestikten sonra düzgün kaleciyi bulmuş oldu.
    Sergen kimi istiyorsa onu almak en mantıklısı şu aşamada sonuçta bu çerçöp ile bundan daha iyisini onun dışında kimse 3. yapıp ŞL elemesine götüremezdi.

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

Peki bunun karşılığında yönetim sana ne veriyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Elneny ben de begeniyorum yan paslar haricinde vizyonu ve bolge savunmasi da iyi ayrica yasi genc. Yalniz Atiba da kalacaksa ikisi ayni anda oynayinca sut cekemiyoruz.
    2 kanat , merkez forvet, sol bek ve kaleci eksikliği var en göze çarpan.

Sağ bekte Gökhan gidiyor mu vida kalacak mı o da belirsiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    Gökhan'ın FB'den bize gelmesi tamamen FB yönetimi hataysıydı, şimdi Ali Koç bu hatadan döndü. Bu saatten sonra Gökhan'ın bizde kalacağını hiç sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Gökhan ile 1+1 sözleşme yapılmalı. Başka yerli bulamayız. Şu ortamda 500 bin € maaşa kalmaz her takım o parayı verir. En azından 1 milyona yakın bir rakam idealdir. Yerine birini koymayı çalışsakta o masrafın fazlasını yapacağız belki bonservis ödeyeceğiz/
    Katılıyorum.
    Gökhan'ı tutup kaleyi yabancı yapabiliriz.
    Yerli sağ bek yok zaten boşa riske gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Pandemi öncesi / Pandemi Sonrası Puan Durumu

6 puan almışlar o futbola o hocaya çok bile

• Yeni sezon için çok da uçup kaçmamak gerekiyor. Sergen hocamız da zaten taraftara bu mesajı verdi. Önceki yıllardaki Pepe, Talisca, Aboubakar gibi oyuncuları beklemeyin dedi. Gerek kendi altyapımızdan, gerekse daha uygun maliyetli futbolcularla yola devam edeceğiz.
    Ben bu sezon için henüz şampiyonluk beklemiyorum. Özellikle yabancı sınırının olduğu bir sezonda Burak, Caner ve Gökhan'ın gitmesi bizim için büyük kayıptır. Yerleri çok zor dolacak. Yerlerini düzgün doldurursak şampiyonluktan bahsedebiliriz.
    Kaleci tahminimce Volkan Babacan olacak. Yedeği Ersin.
    Vida ve Lens kesinlikle gidecektir. Onların maaş yükünü takımın kaldırma şansı yok.
    Diaby zaten gidici ama Boyd ile sözleşmemiz var o da kesinlikle gönderilmeli.
    Elneny büyük oynuyor, takımda 1 sene daha kalırsa iyi olur diye düşünüyorum.
    Onun haricinde Oğuzhan, Fatih Aksoy, Dorukhan takıma katılacak. Bunlar bizim için kıymetli futbolcular.
    Bizim sağlam sağ bek, sol bek, sağ açık, sol açık, stoper ve forvet almamız şart.

Takımda 8 yabancı oynatabileceksek; forvet, sağ açık, sol açık, sağ bek, sol bek, Atiba diye yabancıları koyarsak 6 tanesi doluyor. Stoper desek 7. Elde kalıyor 1 tane boş mevki.
    Yönetim ve teknik sorumlular planlamayı iyi yapmalı. Umarım transferler kampa yetişir.

• Para olsa Gokhan i satmamiz cok daha iyi olurdu ama su an onun gibi bir ben alabilecek luksumuz yok. Ancak Gokhan in da sakatliklari oluyor. Bu sefer Necip i izlemek zorunda kalacagiz ve bekler saglam kondisyon ister ve Gokhan Gonul 36 yasinda olacak 5 ay sonra.

• Yeni konumuz hayırlı olsun.

112 SENEEE YANYANAAAA (YANYANA)
    SİYAHLA BEYAZLA KOLKOLAAAA (KOLKOLA)
    ŞEREFLİ ŞAMPİYONLUKLARLAAA (BİR DAHA)
    GURURLAN BURASI BEŞİKTAAAAŞ (GURURLAN)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.