Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Bu arada Yusuf Yazıcının istatistliğine baktım da 4 gol 2 asist yapmış inanılmaz kötü rakam aslında büyük takımda kabul edilecek rakamlar değil bunlar.
    Aynen çok kötü, şu beklerinde oynayan sonradan parlayan Abdülkadir'in bile daha çok skora katkısı olmuştur heralde.
  • Madem para yok , o zaman care altyapı olacak deyın ve oraya yönelın ya ..
    Bunu yapmıyorlar , para yok diye ancak yedek olabbılecek adamların pesınde kosuyorlar az verıyoruz dıye alıp duruyorlar ama asıl faturayı bunlar şişiriyor işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Gençlere yatırım yapma fikri gerçekten çok güzel benimde isteğim o hep söylüyorum burda, Negredo ve Güven gol atsın ben Güven attığında daha çok zevk alıyorum.

Ancak şöyle bir durum var gençlere yatırım yapan takımlardan ilk bir kaç sene şampiyonluk beklemek hayal bizim ülkemizde. Şampiyon olan kadrolara bakın genç sayısı ya birdir ya hiçtir.

Ancak bizim feda dönemi gibi yatırımı yaparsın iki sene şampiyon olamayınca desteği çekmezsin o zaman olur.
    Alakası bile yok. Yetenekli ise tecrübesiz bile olsa şampiyon olabiliyorsun. '90'lı yıllarda takım ne kadar gençti ama takır takır top oynuyorduk, şampiyon oluyorduk. 2-3 tecrübeli oyuncu yeter, fazlası hem fizik olarak zarar hem bütçe olarak zarar. Takım dediğin dinamik olacak, fiziği iyi olacak. Ajax bu sene buna iyi bir örnek mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Alakası bile yok. Yetenekli ise tecrübesiz bile olsa şampiyon olabiliyorsun. '90'lı yıllarda takım ne kadar gençti ama takır takır top oynuyorduk, şampiyon oluyorduk. 2-3 tecrübeli oyuncu yeter, fazlası hem fizik olarak zarar hem bütçe olarak zarar. Takım dediğin dinamik olacak, fiziği iyi olacak. Ajax bu sene buna iyi bir örnek mesela.

Alıntıları Göster
    Ajax örneği veriyorsun ancak Ajaxtaki 18 yaşındaki oyuncunun piyasa değeri senin takımının en pahalı oyuncusunun iki katı. Diğer verdiğin örnek 90-91-92 sezonu.

Bana gençlerden kurulmuş ilk 11'de 18 yaşında 3 oyuncu oynatarak hatta 20 yapiyim yaş sınırını şampiyon olan takım söyleyebilir misin Türkiye'de? Bende isterim ama imkansız.

Anca bizim 100. yıl kadrosunu kurarsın sağ açıktaki Kaan Dobra yerine bitane genç bulursun o takım bi şekilde yine şampiyon olurdu. Ama defansta zago ronaldodan birinin yerine, orta sahada sergen giunti, tümer ahmed hassan yerine, forvette ahmet dursun, ilhan, nouma yerine 19 yaşında üç oyuncu koyamazsın.

Dediğim gibi keşke herşey hayallerimiz kadar temiz olsa

• Lanus'tan sağ bek Leonel Di Placido. 25 yaşında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Ajax örneği veriyorsun ancak Ajaxtaki 18 yaşındaki oyuncunun piyasa değeri senin takımının en pahalı oyuncusunun iki katı. Diğer verdiğin örnek 90-91-92 sezonu.

Bana gençlerden kurulmuş ilk 11'de 18 yaşında 3 oyuncu oynatarak hatta 20 yapiyim yaş sınırını şampiyon olan takım söyleyebilir misin Türkiye'de? Bende isterim ama imkansız.

Anca bizim 100. yıl kadrosunu kurarsın sağ açıktaki Kaan Dobra yerine bitane genç bulursun o takım bi şekilde yine şampiyon olurdu. Ama defansta zago ronaldodan birinin yerine, orta sahada sergen giunti, tümer ahmed hassan yerine, forvette ahmet dursun, ilhan, nouma yerine 19 yaşında üç oyuncu koyamazsın.

Dediğim gibi keşke herşey hayallerimiz kadar temiz olsa

Alıntıları Göster
    O kadar genç olmasından bahsetmiyorum elbette ki. Ama 2-3 tecrübelinin yanına 20-26 yaş aralığında bir takım canavar gibi oynar.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

O kadar genç olmasından bahsetmiyorum elbette ki. Ama 2-3 tecrübelinin yanına 20-26 yaş aralığında bir takım canavar gibi oynar.

Alıntıları Göster
    Heh tamam gençten kastımız 23 24 yaş ortalamasıysa anlaştık hocam. Benim kastım harbiden genç yani 18 yaşında 19 yaşında 3 4 oyuncuyla olmaz. Ama Dorukhan yaşlarında 3 oyuncu 4 oyuncu olacak kadroda genç dinamik hızlı azimli savaşçı kesinlikle.
  • Arkadaşlar ben full genç kadro yapalım demiyorum. Genç takımın arasına mesela Marcello-Sosa-Fernando-Fegh- Adem ve Burak gibi oyuncuları yerleştireceksin.

Hatırlayın Aybaba-Bilic dönemini. Takım o zamanlar gençti. Ligde sürekli bir noktaya geliyorduk ama gerisi gelmiyordu. 2015-2016 sezonunda Gomez-Rhodolfo gibi isimler alındı. Ve başarı geldi.

Trabzon'da benzer bir yol haritası çiziyor. Yusuf-A.kadir-Uğurcan bunlara örnek. Orta saha ve forvette (Rod. ve Burak gitti) tecrübeli isimlerle beraber skor konusunda sorun yaşamıyorlar. Sadece defansları iyi değil. O bölgeye yapacakları tecrübeli oyuncularla başarıyı yakalarlar.
  • Dorukhan Toköz'ün menajeri Necdet Ergezen: "Udinese'nin 7+1 M€ teklifi var. Beşiktaş yeterli bulmadı. Biz de bulmadık. Dorukhan'ın ederini bulması halinde satılabileceğini düşünüyorum." (Lig Radyo)

Bunlar daha fazla dayanamaz, satar. Böylece genç Necip'in önü açılır.
  • Olacakları yazayım:

Temmuz ortasında bu kafasızlar transfer yapmayı beceremeyip Vida ve Dorukhan’ı elden çıkarırlar.Sonra Ağustos ortasına kadar oyuncu da almayız.2.Kamptan sonra 2-3 tane yeteneksiz 1-2 tane orta-üst seviye oyuncu alıp ligin ilk 10 haftasını çöpe atarlar.

Avcı Beşiktaş’a gelmiş,müthiş fırsat geçirmiş eline...Hayatta yönetimle çatışmaz kuzu kuzu yapar işini ligi 5.bitirir sonra FO ile birlikte giderler.

• Dorukhan 20m ve üstü teklif gelirse verilebilir ama 10-12 ye satılmaması gerekiyor bence. Olası bir mahmut transferi ile şampiyonluğun kilit iki adamı olabilrler. Dorukhanda başarıya doymuşluk gibi bir durum yok başarıya aç bu çocuk. Bu paralara seneyede satılabilir aceleye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 19 Haziran 2019; 15:0:37 >
  • Dorukhan, Vida ve teklif gelebilecek diğer kim varsa takımda iş yapan satar bunlar. Sonrada o paralarıda güzelce çarçur edip saçma sapan isimleri getirirler para yok deyip transferin son günleri.

Zerre güvenim kalmadı artık şu yönetime.

• Bu sene galiba bizim için baya kötü bir sezon olacak. Anadolu dan vasat birkaç futbolcu gelir. Vida ve Dorukhan gider. Vasat futbolcularla 5 veya 6. falan oluruz. Abdullah avcı ya yazık olacak.

• dorukhan'ı neden satmaya çalıştığımızı anlamadım. FFP kısıtlanmamız yok allaha şükür . ÇATIR ÇATIR oynayan ve seneye belki de daha pahalıya da satabileceğimiz bir oyuncu. Orta sahamızın da şu anda en ihtiyacı olan noktası. Atiba'nın bitişiyle birlikte oluşacak büyük boşlukta tek tutanağımız. seneye satarız , bu sene neden.
  • Yapıştı yakamıza gitmiyor.
    [Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Taraftar olarak organize olsak sosyal medyadan, Git artık istemiyoruz seni diye bir faydası olurmu acaba Quaresma için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Taraftar olarak organize olsak sosyal medyadan, Git artık istemiyoruz seni diye bir faydası olurmu acaba Quaresma için.
    Sosyal medyada seven pek yok zaten sevenlerde futbolu pek takip etmeden Beşiktaşlı olanlar hani özet falan izlemez lafta Beşiktaşlıyım der o kişiler onlarda instagramda falan çok var. Bunlar Quaresmayı takip edip kalmasını istiyorlar böyle böyle futbolu bilmeyenler yüzünden adamla 3 senelik kontrat yapıldı.
  • SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    Dorukhan’ın ne oynadığını çözemedim, tamam iyi oyuncu orası ayrı ama 6 numara mı 8 mi belli değil bence ikisi de değil. Bence bizim takımın ihtiyacı Atiba’nın genç versiyonu ve formda Oğuzhan tarzı bir 8 numara.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    Dorukhan'ı satmaya çalışmıyorlar sadece menajer aracılığıyla teklif geliyor o kadar çünkü o DORUKHAN. Aslanım benim.

Takımda kalacak.

• Douglas, Azibuke, Umut Meras ile kesin olarak anlasilmis diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.