Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum şahıs internette bile göremeyeceginiz çıtırların üzerine çikolata döküp yalıyor suan.Transfer dönemi onun icin 20 ağustosta açılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

şu listeye bakıyorum da kendini kanıtlamamış Roco ve Larine neden bu kadar maaşı tak diye verirler onu anlamıyorum. Ver 500 bin euro iyi oynarsa arttır yada sat. Tutmazsa gönderemiyorsun yada bu kadar maaşlı genç oyuncu almayın gerçi genç falanda değiller.

• Bizim ruhsuz yönetim şu U20 Dünya Kupasını takip ettilermi acaba ya ??

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Kadınlar dünya kupasını izlemiştir zevk ala ala

• 15 gün sonunda banım bitti beni banlayan admini kafes dövüşüne davet ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkadiusz Milik -- 15 Haziran 2019; 19:29:43 >
  • azubuike beşiktaş ile anlaşmış haberleri var. Avcı nın sistemi için mantıklı olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Bizim ruhsuz yönetim şu U20 Dünya Kupasını takip ettilermi acaba ya ??
    izleseler bile yalandan izliyolardır. turnuva şampiyonunun en gözde oyuncusuna talip olurlar, "paramız yetmedi" derler.

• Azubuike nasıl bilmiyorum ama eğer Onazi gibi bir şeyse inanılmaz iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1978

Kartal, daha önce el sıkıştığı Ertaç Özbir ile yıllık 750 bin Euro’ya kesin anlaşma sağladı. 29 yaşındaki Ertaç’a, Malatyaspor’la sözleşmesi bittiği için bonservis de ödenmeyecek
    ikinci kaleci, 29 yaşındaki anadolu takımındaki adam alınmasın demiyorumda 750 bin euro abartı değilmi. 300-400'e al oynat gelmezse gelmez.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    İzlediğim kadarıyla mücadeleci, ısıran tipte bir orta saha, tekniği kötü değil basit oynuyor. Onazi kadar iyi değil ama kötü oyuncu da değil ayrıca 22 yaşında. Zararı ziyanı yok bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

şu listeye bakıyorum da kendini kanıtlamamış Roco ve Larine neden bu kadar maaşı tak diye verirler onu anlamıyorum. Ver 500 bin euro iyi oynarsa arttır yada sat. Tutmazsa gönderemiyorsun yada bu kadar maaşlı genç oyuncu almayın gerçi genç falanda değiller.

Alıntıları Göster
    Ben en çok altyapıdan çıkan oyuncuların aldığı paraya şaşırdım. İlk profesyönel sözleşmeleri standart oluyor ama A takıma yeni çıkan bir oyuncu için yıllık 250€-1,250.000 lira çok fazla değil mi?
    O yaşta bir insan için bu paralar böyle bir memlekette çok caydırıcı olabilir. İlk sözleşmeden bu kadar para alıyorlarsa daha çok Batuhan Karadeniz ve Muhammed Demirci görürüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

izleseler bile yalandan izliyolardır. turnuva şampiyonunun en gözde oyuncusuna talip olurlar, "paramız yetmedi" derler.

Alıntıları Göster
    Birçoğunun haberi yoktur emin ol.

• orox kullanıcısına yanıt
    alt yapıdan a takıma çıkanlara bu film ders olarak izletilmeli.
    [Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Azubuike nasıl bilmiyorum ama eğer Onazi gibi bir şeyse inanılmaz iyi olur.
    Youtube'dan baktım da hiç fena değil gibi.

• Ne azubuike'si abi medel'den sonra kısa boylu orta sahaya karşıyım ben.
    Medel gelmeden önce birde burada önemli olan boyu değil işlevi abi medel çok iyi zıplıyor, ronaldodan kafa topları aldı vs.. diyenler vardı.
  • Gokhan hoca Ukranyna U20 den 7 nolu oyuncunun alinmasini onermis. Bu eleman final macinda Ukrayna'nin 3.golunj atti

• Çürük Kemik kullanıcısına yanıt
    iyi zıplıyor ama fener maçında topu nasıl çıkarmıştı
    [Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Medel'in sorunu boyu değil. Alan savunması yapamaması ve toplu oyunda bi Atiba kadar olamaması.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.