Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fo ile Başakşehir başkanı görüşecekmiş bugün, bu hafta biter sanırım bu iş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı uğurlu olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Merhabalar,

Öncelikle konu sahibinden bir ricam var. Lütfen, özellikle konu başlığı ve ilk mesajda yalnızca objektif ve kurumsal/kaynaklı içeriğe yer verelim. Ayrıca ana konu olması sebebiyle tüm üyelerin konuya ulaşılabilirliğinin sağlanması adına, konu sahibinin sergilediği tavır önem arz ediyor. Bu konuda sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.

Hayırlısı olsun.

Umut ediyorum bu sezon her şey çok güzel olacak...
    Güzel bir başlangıç için öncelikle profilindeki -gerçek Beşiktaşlıların taşıması gereken- BJK logosunu kaldırmayla başlayabilirsin.
  • Beşiktaş, Şenol Güneş’in koltuğuna Abdullah Avcı’yı getirmek için çalışmalarını hızlandırdı.

Başakşehir’den ayrılma konusunda sinyali veren tecrübeli çalıştırıcıyla Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın bu hafta görüşüp konuya resmiyet kazandırması bekleniyor. (Fanatik)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım, komik oluyorsun...

Senin üyelik tarihinden yaklaşık 10 sene öncesinde benim Beşiktaş formunda mesajlarım var.

Şikayetler için forum desteğe başvurabilirsin. İyi forumlar,
  • Sergen sezon başı aldigi takimlarda başarılı olamadı abdullah hunter gelsin sistemi kursun buyuk camiya ile başakşehiri karıştırmamak lazım...Tabi şu da var maaş gecikmesi gibi olaylar olacaksa degisen bir sey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurss222 -- 27 Mayıs 2019; 13:47:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _legendmaster_

Cenk Tosun: "Ben Beşiktaş'tan devre arasında gittim. Yerime nokta transfer yapılamadı. O sene şampiyonluğu kaçırdık. Bu sene de Burak Yılmaz devre arasında geldi. Sezon başı gelse her şey farklı olabilirdi." (DHA)

cenk varken de ilk yarı toplanan 30 puan var gittikten sonra ikinci yarı 41 puan toplandı 4. olduk kendini futbolcu sanıyor bu da
    Zaten 5 6 tane gol attı yüzde 80 i de penaltı. Negredo sezon başında oynasa daha iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • negredo son yıllarda gelmiş en şanssız oyuncu olabilir. gereksiz yüksek maaş ve kendisine zerre uymayan bi kadro vardı. sağda quaresma arkasında talisca, işkence resmen

• FO küçülmeye gidecekmiş,size hayırlı olsun. Seneye daha beter kanser.
  • Avcı hoca açıklansın artık

• Karius u gormek istemeyen bi tek benmiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lindeman

Karius u gormek istemeyen bi tek benmiyim.
    Karius kafasını sahaya versin idare eder seviyede oynar.Son maçlarda baya iyiydi.Sezon genelinde defansif olarak gerçekten çok kötüydük yenilen gol sayısını direk Karius'a bağlamıyorum.Ortasahadan başlayan stoperlere uzanan hatta beklerimizin savunma zaafiyetleri çok etkiledi bizi.Sadece sağa sola koşan alanını kaybeden Medel'e çok fazla forma şansı verdik.Defans malum bir Vida var.Caner çok fazla süre aldı onun defansını biliyoruz.Ayrıca bir oyun planımız olmadığı için bu sezon rakiplere çok fazla topla oynama imkanı verdik onları karşılayamadık.

Mert Günok ve Volkan Babacan'ı Milli takımın kalesine gönderen oynadıkları sezonlarda sezonun en iyi kalecileri arasına sokan Abdullah Avcı geldikten sonra Karius'ta başkalarının yaptığı hataların ceremesini çekmeyecektir.

Keşke daha iyisini bulsak ama iyi bir kaleci getirebilmek çok zor.Ben Abdullah Avcı'yla birlikte 1 sezon daha şans verilmesi taraftarıyım.

• Konu uğurlu olsun.
  • Şu adamdan kurtulduğumuz o kadar iyi oldu ki
    [Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.