Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 civarı teklif varsa Dorukhan'ı da göndermek daha mantıklı olur. Yedek bekletilecek adam değil ama bu kurguda faydalı da olamaz. Bir 6,bir santrafor için harcanır para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taarin -- 23 Ağustos 2019; 22:44:55 >
  • Her konuşmaya gelen zeminden şikayetçi idi.

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DendiBoss

ne fiziği ne kalitesi yav iki topa koştu diye :D adam ilk yarıda yattı her topta 3-0 dan sonra Beşiktaş başak geçmeye başlayınca gaza geldi sadece , hayatımda gassama ve poko kadar boş topçu görmedim
    Ne ilk yarı yattı mı ? hahahahaha. Yattığı için göbekten tiki takalarla ceza sahasına girdik. Golleri kaçırdık değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçın özeti

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Skor sizi yanıltmasın ışık veren bir oyun yoktu.1-2 maç daha böyle giderse Boyd’un ağır çöp olduğu tescillenecek.6 numara ve kanat-forvet oynayan biri olmadan bu takımın işi çok zor.Öyle Neciple,Canerle,Medelle falan iş yürümez.Nkodou aşırı çizgide bekliyor Q7 gibi hocanın uyarması lazım.Bize şu an Aboubakar şart hem kanatta hem forvette oynayacak.

• N'Koudou videolarında da aynıydı oyuncuya sırtını dönüp topu saklamaya sonra hızlıca önüne atıp koşmaya başlıyor. Öyle aşırı bileklerine hakim, çalım atan bir oyuncu gibi gelmedi. Genelde topu alıp çizgiye inip içeri çeviriyor yerden. Ama dikine oynaması bile iyi Boyd tamamen aldığını geri veriyor. Daha konuşmak için erken ama doğru kullanabilirsek N'Koudou'yu güzel işler yapar gibi geliyor. Bu maçla da gördük ki en büyük eksik 6 numara sonrasında santrafor. Oğuzhan kötüydü ama geçen seneden iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Adem, eveleyip geveliyor.
    Victor bizim için gayet iyi stoper gibi, Vida ile birbirilerini tamamlıyorlar, nazar değmesin
  • N'Koudou: "Beşiktaş taraftarını anlattılar ama bu kadarını beklemiyordum.". daha ne gördün

• Maç çok ilginçti izlerken acayip sıkıldım ilk yarı. Üçüncü gol sonrası oyun çok hızlandı ama bu sefer de gol olmadı. Ama ikinci yarı seyir zevki yüksekti.

Bir Fenerbahçeli olarak yorumlarım:

Q7 olmadığında takım daha iyi.

Caner de çok bireysel oynuyor AA sistemine uygun değil ama o olmasa maç zora girerdi valla. Birinci golü Güven atmadı Caner çarptırdı. İkinci golde açılan orta yanlışıkla gol oldu :D

Orta sahanız çok sıkıntılı, Ljajic genel olarak beklentilerin altında diyebilirim. Oğuzhan çok güzel oynadı ama bu maç.

Boyd bize gelsin çok istiyordum ama iyi ki gelmemiş. Sivas maçındaki sert hareketi ve genel olarak saha içindeki durumu beklentileri karşılamıyor.

Ha bir de Göztepe ile Gazişehir küme düşme mücadelesi verir bu sene. İlk haftalarda Trabzon Başakşehir yerine keşke sizinle maç yapsaydık, AA sistemi oturtana kadar biraz saç baş yolduracak gibi duruyor.

Not: Objektif olmaya çalıştım, gerçekleri söylemeye çalıştım. Linç yemek istemem.

• [Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Henüz 11'e girmemiş Rebocho, Burak Yılmaz, Douglas ve transfer edilecek bir 6 numara var sakin.

• bu ne zaman asist yaptı ? Ne alaka o istatistik ? golün birini kendi attı diğerinin asistini caner yaptı. Canerin attığı golde zaten yanlışlıkla atılmış bi gol. Asist ne alaka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A62F0AF

Güven'den bir şey olmayacağı belli. İyi oyuncu kumaşını belli eder. Şut hariç başka özelliği yok Güven'in.

Alıntıları Göster
    Kardeş sen beşiktaşlısın barcelonayı falan tutmuyorsun 20 yaşında olupta bu kadar sürede bu kadar katkı sağlayan kimi gördün bu takımda?
    Santrafor değil bu adam orası belli ama kanatta ya da forvet arkasında oynadığında gayet iyi işler yapıyor.
  • 24 saat önce imzayı atmış adam oyuna alınıp Q7 yedekte bırakılıyorsa, Q7 devri bitti sanırım.

Darısı Caner'e.
  • CavaLieR-G kullanıcısına yanıt
    Ben de biraz kilolu gördüm esasen. Ona Cenk Tosun gibi abi lazım maçtan sonra antreman yaptıracak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbrk01

şu kızıl kadın uzum zamandır yoktu yine çıktı sahalara :D
    Kızıl kadını görününce takım üçlüyo zaten. bkz: Benfica maçı. Sivas maçında kızıl abla olsaydı 3-3 e dönerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: martax32

bu ne zaman asist yaptı ? Ne alaka o istatistik ? golün birini kendi attı diğerinin asistini caner yaptı. Canerin attığı golde zaten yanlışlıkla atılmış bi gol. Asist ne alaka ?
    Caner'in orta açtığı ama gol olan pozisyonda pası Adem vermiş. Bence de asist yazılmamalıydı. Adem vasat oynadı golü de kaleci hatası (Biraz da şans).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matolimehmet -- 24 Ağustos 2019; 1:52:24 >
  • Hoca iki tane 8 numara oynuycaz dese de 6 numara şart oğlu bu takıma. Orta sahada dengeyi sağlayamıyoruz bu şekilde. NKoudo hızı dışında çok aman aman bir özelliği yok gibi ama en azından q7den çok daha faydalı. Burak bir an önce dönmeli, Güven ilerde defansı yıpratamıyor tüm yük orta sahanın üzerine biniyor zaten 6 numara yok doğru düzgün o yüzden iyice sıkıntıya giriyoruz. Lens'ten bişey olmaz o belli oldu. Medel tüm topları rakibe verdi. Ey yorumlamam bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

24 saat önce imzayı atmış adam oyuna alınıp Q7 yedekte bırakılıyorsa, Q7 devri bitti sanırım.

Darısı Caner'e.
    Q7 ve Lens ikiside şutlanmalı.Lens’in gerçekten beyni sökülmüş gibi.Ayağı ve düşündükleri ile koordinasyon sağlayamıyor.Ya topu unutuyor yada saçma sapan hareketler yapıyor.Bu kadar düşük iqlu bir oyuncu daha izlemedim.Fenerde oynayan Lens’i bilmesem tamam diyeceğim.Acaba kardeşi,ikizi falan varsa onu mu itelediler diye düşünmüyor değilim.

• Avcı'yı dinliyorumda arkadaş sanki bilimsel deney yapmış gibi anlatıyor oyuna iyi başladık 3. bölge felan çok istemsiz bir konuşma dediklerininde farkında değil sanırsam çünkü ortada iyi oyun diye birşey yoktu.

Oyunda en fazla yük binişi beklerde diyordu bekler berbattı açıkçası rebocho ve douglasıda bir görsek net birşey diyeceğiz şurada 10 gün kalmış bir sıkıntı veya oyunun tam olarak görünebilmesi uyumun açığa çıkması için eldekiler oynamalıydı.

Ömer Üründül lafı ile bitirirsek Beşiktaş attığı 3 gol dışında sahada yoktu şaka gibi ama gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Ağustos 2019; 22:56:21 >
  • 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.