Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrılma ihtimali olan oyuncuları çıkarınca kadro şöyle bir şekil alıyor:

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

6+2+2 yabancı kuralı da gelecek büyük ihtimal. Tribüne futbolcu almayacağımıza göre 3 yabancı transferi ufukta görünüyor.

Gidecek futbolculardan umarım para kazanırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Mayıs 2019; 23:54:1 >
  • 2 sene önce yapılan en büyük hata Marcelo yerine Pepenin alınmasıydı bu hamle orta sahadan Atiba ve Oğuzhanın en iyi olduğumuz yerin çökmesine sebep oldu o yüzden bütün takımın formu düştü Atibayı görüyoruz hala oynuyor ama geçen sene Medel oynasın diyordu çoğu kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

2 sene önce yapılan en büyük hata Marcelo yerine Pepenin alınmasıydı bu hamle orta sahadan Atiba ve Oğuzhanın en iyi olduğumuz yerin çökmesine sebep oldu o yüzden bütün takımın formu düştü Atibayı görüyoruz hala oynuyor ama geçen sene Medel oynasın diyordu çoğu kişi.
    marceloyu satıp parasını negredo lens medel gibi molozlara gömdüler fikret orman takımın anasını ağlattı o sezon başı fikret ormanın da çapı düşük belli yaş üstündeki adamları alıyor bir halt bildiği yok futbol namına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _legendmaster_ -- 26 Mayıs 2019; 0:57:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

2 sene önce yapılan en büyük hata Marcelo yerine Pepenin alınmasıydı bu hamle orta sahadan Atiba ve Oğuzhanın en iyi olduğumuz yerin çökmesine sebep oldu o yüzden bütün takımın formu düştü Atibayı görüyoruz hala oynuyor ama geçen sene Medel oynasın diyordu çoğu kişi.
    Herşeyin kırılma noktası o oldu bence ondan sonra bir daha şampiyon olunan sezonlarda ki gibi bir hava yakalayamadık.Gelen paraya Abuşu alsaydık yine gam yemezdim.
  • Öncelik avantajına sahip 32 bin kombine sahibinden sadece 6 bini kombinesini yenilemiş.
  • Yeni konumuz hayırlı olsun arkadaşlar .
    Hoca işini umarım başarılı bir şekilde tamamlarız.
    “Aklım alacaklarımızda değil, gönderemeyeceklerimizde “

Bu Larin Lens q7 den nasıl kurtulacağız ?

Gereksizlerden bir şekilde kurtulalım. Bütçeyi dip yapabilir isek takım bir şekilde ahengini bulur.

Hadi iyi satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    O zaman herkes sevinçten havalara uçuyordu ama ? Taraftarın da bir yeri kalktı 2 sene önce ...Yok Juve olur muyuz yok Bayern olur muyuz yok bilmem ne..He canım olduk zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kagawa gitmiş.

Şimdi ne oldu o kadar Japonya muhabeti ? Japon reklamlar oralara gezi falan ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yönetim bjk ı sabote ediyor bu kadar zor değil kovulması gereken adamları belirlemek sözleşme uzatılmaması gereken çöpleri kapının önüne koymak
  • Tüh ya. Kagawa'yı çok sevmiştim. Hazır olana kadar lig bitti zaten
  • [Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Öncelik avantajına sahip 32 bin kombine sahibinden sadece 6 bini kombinesini yenilemiş.
    Şu enkazı besleyecek bu rezil yönetimi destekleyecek besleyecek var mı
  • [Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Seneye birşey olmaz bu takımdan.başta da yazdım Lucescu gelecek takımın başına.Fikret Orman'ın sonuda yakındır.Önümüzdeki sezonun sonunu göremez.Takımdan birşey beklemeyin bu sezon.
  • Yeni konu hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Kavgasız gürültüsüz bir konu olması dileği ile.
  • Yeni sezon Beşiktaş için hayırlı olması dileğiyle.
    UEFA kupası son 4'e kalalım ligde de 2.olalım benim için fazlasıyla kafi bu sene. Sonraki sene şampiyonluk düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • U19-21'den A takıma bakalım kaç oyuncu çıkacak. Oğuzhan Akgün'ü sıkça duyduk. Balıkesir'den Sedat Şahintürk geri dönüyor. Rıdvan, Alpay, Oğuzhan Aydoğan, Marlon Bülent Üçüncü... aklıma gelen bunlar.
  • mesajımız bulunsun
  • Hataların telafisi için çalışılan, taraftarıyla barışma eylemleri gösteren yönetim ile camianın bir arada olduğu bir sezon diliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.