Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 sene Fikret Orman ile devam edeceğimiz için yeni sezondan hiç umutlu değilim tek çıkar yolu iç sahada kaybettiğimiz saçma salak puanları bu sene kaybetmemek. Sivasspor ve Antalyaspora bıraktığımız 6 puan olsa şuan biz şampiyonduk.
  • Sergen gelse bu takım beni tekrardan heyecanlandırır. Başarıya aç futbolu çok özledim. 100. Yıldan sonra tek heyecanlandığım sezon 15/16’ydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim geleceğinden cok yanına kımlerı alacagı önemlı ,mesela Yasın hoca altyapıdan yavaş yavaş üst seviyeye doğru cıksa hiç fena olmaz.
    Avcı falan uzak olsun.Okan Buruk ıcın şimdi artık daha olumlu bakmaya başladım nedense.

Sergen ‘in gelmesıne ihtimal veremiyorum

• 16-17 de heyecanlanmadın mi? Cl de müthiş maçlar, uefa çeyrek final, şampiyonluk, yeni stadda ilk tam sezon..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sol bek sağ bek stoper defansif orta saha sağ kanat sol kanat ve forvet şart. Hapı yuttuk arkadaşlar 12-13 sezonuna döndük. Tek fark stadımız yenilendi, ffp den resmen çıktık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -Karius-***YERLİ KALECİ***-Ersin
    -Gökhan-Fatih-Vida-***STOPER***-Mirin-Alpay-***SOL BEK***-Rıdvan
    -Ljajic-***6 NUMARA***-Dorukhan-Atiba-Oğuzhan-Muhayer-Necip
    -Güven-***TRANSFER***-***TRANSFER***-Orkan
    -Burak,Umut,O.Akgün

-Sözleşmesi bitenler;Tolga,Adriano,Töre,Pektemek,Kagawa
    -Diğer gitmesi gerekenler;Utku,Caner,Roco,Lens,Quaresma,Aras,Larin

Küçüleceksek adam gibi küçülelim.Karius,GG,Vida,Dorukhan,Ljajic,Güven,Burak gibi oyuncuların yanına Stoper,Sol bek,Ortasaha,Kanat transferlerini adam gibi yapalım rotasyonda gençlerimize güvenelim.Bu işin başka çıkar yolu yok.Küçüleceğiz,kemeri sıkacağız diyip bunaklara,gereksizlere para yedirmekten başka yaptıkları birşey yok.Şampiyon olamayacaksak böyle olmayalım,yönetime ve gerçekçi olmayan taraftara kalırsak hem saçma sapan para harcayacağız hem şampiyon olamayacağız.
  • Okan Buruk gelsin lütfen.
  • Abdullah Avcı gelsin doğru düzgün futbol izleyelim adam çürük Gökhan İnler ve Emre Belez orta sahası ile defans zaten Allaha emanet o adamlarla şampiyonluk mücadelesi verdi bizim kadro Abdullah Avcıda olsa ve camia kesin şampiyon olurduk. Seneye kesinlikle görmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

Bu mesaj silindi.
    öyle kabadayı falan şampiyon oluyorsun da sezon boyu keyif alıyorlar mı bakalım futbol kalitesi yerlerde böyle şampiyon olsan ne olacak şampiyonluk 1 günlük bi mutluluk sezonun genelinde ki futbola bakmak lazım bunun içinde ofansif futbol oynatan birisi lazım bu isim Abdullah Avcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Abdullah Avcı gelsin doğru düzgün futbol izleyelim adam çürük Gökhan İnler ve Emre Belez orta sahası ile defans zaten Allaha emanet o adamlarla şampiyonluk mücadelesi verdi bizim kadro Abdullah Avcıda olsa ve camia kesin şampiyon olurduk. Seneye kesinlikle görmek istiyorum.
    Şampiyonluk yolunda saçma sapan puanlar da kaybetti ama, ben pek güvenemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Şampiyonluk yolunda saçma sapan puanlar da kaybetti ama, ben pek güvenemiyorum.

Alıntıları Göster
    Visca dışında takımda gol atacak adam yoktu gol atamadılar bu sene zaten kalabalık kadronun içinde kayboldular bizim geçen sene ki hata oldu. Fatih Terim 12 futbolcuyla şampiyon oldu Rodriguesi sattılar yerine adam almadılar. Kalabalık kadrolar şampiyonluk yolunda kafa karıştırıyor. Elia gibi adam varken Robinho falan çok gereksizdi Robinho forvet oynadı hatta çoğu maç baya saçmaladılar her önüne geleni almamak lazım beleş diye.

• Lütfen yorumlarda transfer dışı konulara girmeyelim. Herşey yeni hocaya bağlı. Umarım gençlere önem veren birisi olur. Kapanmaz bir borç var. Sonuçta bir takım ipi göğüslüyor. 200 milyon avro'da harcasan, ekip ruhu yoksa. Dinanizm, süreklilik yoksa herşey boş.
  • Ağustos sonu Eylül başına kadar kadro belirsizliği devam eder, gidecekler gelecekler belli olmaz.
    Kagawa için görüşmeler başlar en son gün parayı tercih etti bizi istemedi diye açıklama yapılır.
    Lylaiç büyük ihtimalle alınır ama kafa rahat olmaz , son ana kadar satmak için uğraşırlar
    Dorukhan üç kuruşa satılır, Vida satılır. Lens satılacak denir ama kadroda kalır. Gökhan gönül yedeklenmez, sol bek alınmaz, Atiba yedeklenmez. Böyle bir yaz dönemi bekliyorum

• Lig bitti artık. Umarım bir an önce TD ile anlaşılır, takımın 3-5 oyuncusu hariç hepsi satılır, yerine az ama öz istenen oyuncular alınır ve düzgün bir yaz kampı geçiririz.
  • Lucescu geldi diyorlar?

• Ah bi gelse ama nerede bu sene küçülmeye gideceğiz anlaşılan umarım mantıklı bir küçülme olur yoza sonuçları çok fena olur.

Porto ile vedalaşmış .

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_17 -- 20 Mayıs 2019; 23:6:48 >
  • Konu kilidini açtım. Eski konudaki kavgaları, karmaşaları bırakıp güzel bir konu oluşturalım arkadaşlar. Yeni sezon şimdiden hayırlı olsun.
  • lens ve oğuzhan bir an önce kovulmalı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.