Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • _ Cümle yandaş ulema ağız birliği etmiş, kırmızıya isyan ediyor, peki kırmızı mı?

_ Evet kırmızı. Rakip oyuncu ile Atiba açı olarak paralel ( atiba biraz önde ) diyelim! ama araların da 8 metre var, rakip Atibayı bozmak için kayarak daldı tehlikeli bir hareket temas olmasa da eylem tehlikeli burada amaç direk rakibe... yetişemedi Atiba topu dürttü, rakibin üzerinden atlarken 60 Cm kadar zıpladı Atiba hala geçme yani topa sahip olma derdin de, işte burada yerde kayarak gelen rakip ikinci bir hamle ile Atiba ya hava da çelme taktı ve ATiba takıldı . Adama sorarlar bu ikinci hareket nedir, rakip ayağını dik bir şekilde 60 Cm kadar kaldırıp, Atiba ya çelme takıyor.

_ Hadin yandaş ulema işinize bakın, ağzınızdan salyalar akarak hala sari diyorsunuz,ben kırmızı diyorum. heheeh adamların içine işlemiş kırmızı desem sarı diyecekler... nasıl kafa bunlarda ki illa sarı kırmızı olduracaklar, hehehhe ama siyah formalı Beşiktaş bu gece Beyaz bir sayfa açtı Siyah beyaz Beşiktaş oldu,hadin başka kapıya geçmiş olsun .:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 9 Aralık 2019; 16:22:36 >

• Burda sosyal medyada kamuoyunda basında algı yapılması ne kadar ilginç sanki Beşiktaş hakem kararları ile 6 da 6 yaptı algısı

erman denen adi adam vidaya dikkat edin diyor dün bir tek ali gültiken kırmızı doğru dedi ki adam haklı bodosla gelen çift ayakla bir oyuncu var ve ayağını kaldırarak geliyor atiba napacak topu kurtarmak için o anki pskoloji ile dürtecek hayır vida antep maçında kırmızı yediğinde neden kimse konuşmadı başak maçında neden herkes douglas kırmızı görmeliydi dedi

Koita düdük çaldıktan sonra topa vurmuş neymiş iyi niyetliymiş nasıl iyi niyet olabilir adam topa vuruyor ve benim oyuncumunun maça başlaması gecikiyor bunun lamı cimi yok be kardeşim hadsiz insanlar beşiktaşa gelince nedense kurallar değişiyor olmayan şeyler söyleniyor dün gökhan gönülün dudağının patlaması bile gg suçundan dediler oha dedim

Bakın rize maçı bu takımın net 2 tane penaltısı verilmedi gazişehir maçında saçma salak vidaya kırmızı penaltı verildi

Fener maçlarında gustova her maç sarı kartlık ama ses eden yok göztepe maçında hem emre hem serdara kırmızı çıkmadı ses eden yok

küme düşer diye dalga geçtiğiniz takım hepinizin üstünde diye demi bütün dert dava son 8 maçında 7 galibiyet aldı diye demi bütün dert dava

Rıdvan dilmen denen adi herife ne demeli her beşiktaş maçı sonrası şu olmasaydı böyle olmazdı kırmızı veirlmezdi fener gençleri 5 2 yendi herkes konuşuyor ama iz kayseriyi 4 1 yendiğimizde ne var bunda deniyor açın bakın gençler kayseri arasında ne fark varmış gençler çok mu iyi bir takımda fener 5 attı

Bakın bu hafta kart cezalı isimlere baktım fenerde gustova emre serdar aziz vedat muriç var bizde ise burak elneny ruiz necip ben iddaa ediyorum fenerli hiçbir isim kart görmeyecek ama burak necip elnenyden 2 si sarı kart görecek

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan457

10 kişi kasımpaşayı son saniye golüyle yeniyoruz ve kasımpaşa bir sürü maçı koparacak pozisyon buluyor ve berbat oynuyoruz buna niye sevineyim? Şampiyon olamicaz bu oyunla isterse 10 yıl sonra yenmiş olalım kasımpaşa bir anadolu takımıdır ve 10 kişi kalan küme hattınfaki anadolu takımını yenmekle gurur duyan bir beşiktaşlı olamam sevinmem sevinirim sana ne git öteye
    Tamam ya sevinme. Ama asıl sen git ötede sevinme.
    Evinde kendi başına sevinme misal.
    Bir çok arkadaş var mutlu burada.
    Gölge etme, kıyıdan kıyıdan.
  • Yahu fbnin ilk golü ofsayt. Ama 5 attılar ya kimse konuşmadı.
    Daha geçen hafta 4-1'lik maç ta top dışarıdan geldi diye 3-4 gün konuşmadı mı bu adamlar.
    Her sene düzenli yaptıkları şey.
    He deyip geçin algıya gelmeyin
  • Yahu hala Atiba'nın pozisyonunu mu tartışıyorsunuz?
    Dünyanın her yerinde son adam kırmızıdır.
    Ama bazı bölgeler kabul etmiyor tabi.
    Beyoğlu ve Kadıköy gibi
  • Valla bu fb ve gs medyasını takip etmeyin derim. Onlara olunca ses yok bize her türlü yazıp çiziyorlar dinlemeyin ve geçiniz. Kazandığımız her maç iyi yada kötü neticeye etki ediyor. Şahsen çok mutlyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu pozisyona sarı kart diyen yorumcuları tek tek not edin bunlar Beşiktaşın şampiyon olmasını istemeyenlerdir. Baktılar Beşiktaş 6 da 6 seri yaptı bunlara ekmek çıkmıyor hemen yalanlarla bir algı oluşturdular. Metin Tekin falan hepsini not edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 9 Aralık 2019; 17:6:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Şu pozisyona sarı kart diyen yorumcuları tek tek not edin bunlar Beşiktaşın şampiyon olmasını istemeyenlerdir. Baktılar Beşiktaş 6 da 6 seri yaptı bunlara ekmek çıkmıyor hemen yalanlarla bir algı oluşturdular. Metin Tekin falan hepsini not edin.
    Futbolcu olan Metin Tekine saygım sonsuz ama yorumcu olana katlanamıyorum gibisinden bi yorum gördüm dün twitterda hakikaten çok doğru.

• Atibanın pozisyonu net kırmızıdır buna sarı diyen adamla futbolun f sini konuşmam. Ama asıl suçlu bizim taraftarımız, ne diye laf yetiştiriyosunuz? Geçen sene herkes kimin nasıl şampiyon olduğunu gördü, üstüne hiçbir şey olmamış gibi ağlama tişörtü bastırdılar. Geçelim bu efendilik ayaklarını bu ülkede efendi olursan başını ezerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Şu pozisyona sarı kart diyen yorumcuları tek tek not edin bunlar Beşiktaşın şampiyon olmasını istemeyenlerdir. Baktılar Beşiktaş 6 da 6 seri yaptı bunlara ekmek çıkmıyor hemen yalanlarla bir algı oluşturdular. Metin Tekin falan hepsini not edin.
    Metin malum kanala geçtiğinden beri böyle maalesef. Sorsan sarı fırtına ama yaptıklarına bak şimdi. Yazık valla. Aman kimseyle kötü olmayayım zihniyeti. Hiç bana değil. Kötü olursak olalım lan. Doğru neyse o. Kendimizden mi ödün vereceğiz

• Dünkü hakem katliamından sonra çıkıp bir yönetici bile konuşmadı.

Hakem düdükten sonra topa vuran,gökhan gönüle dirsek atıp ikinci sarıdan atılmayan koitadan gol yememizin tek sebebidir.

Bravo devam edin böyle.

Fb maçında çok fena doğrayacaklar bizi haberiniz olsun.

Kasımpaşanın ilk golünden önceki vidaya faulu konuşan da yok.

Konuşanı bırak maçta o pozisyona itiraz eden futbolcu olmadı.

Takımın da yönetimin de vur ensesine al lokmayı bravo böyle devam edin siz.

• Hazır yeni yönetim gelmişken söyleyeyim

Fikret Orman=Ahmet Nur Çebi

Hiçbir farkları olmadığını 2 seneye anlayacaksınız.Ülke ekonomik krize girmeden şu klüpleri acilen satılması lazım ACİLEN yoksa her takımımız bulgaristan,makedonya ligi ayarında olacak kaçınılmaz son bu

• quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Burda sosyal medyada kamuoyunda basında algı yapılması ne kadar ilginç sanki Beşiktaş hakem kararları ile 6 da 6 yaptı algısı

erman denen adi adam vidaya dikkat edin diyor dün bir tek ali gültiken kırmızı doğru dedi ki adam haklı bodosla gelen çift ayakla bir oyuncu var ve ayağını kaldırarak geliyor atiba napacak topu kurtarmak için o anki pskoloji ile dürtecek hayır vida antep maçında kırmızı yediğinde neden kimse konuşmadı başak maçında neden herkes douglas kırmızı görmeliydi dedi

Koita düdük çaldıktan sonra topa vurmuş neymiş iyi niyetliymiş nasıl iyi niyet olabilir adam topa vuruyor ve benim oyuncumunun maça başlaması gecikiyor bunun lamı cimi yok be kardeşim hadsiz insanlar beşiktaşa gelince nedense kurallar değişiyor olmayan şeyler söyleniyor dün gökhan gönülün dudağının patlaması bile gg suçundan dediler oha dedim

Bakın rize maçı bu takımın net 2 tane penaltısı verilmedi gazişehir maçında saçma salak vidaya kırmızı penaltı verildi

Fener maçlarında gustova her maç sarı kartlık ama ses eden yok göztepe maçında hem emre hem serdara kırmızı çıkmadı ses eden yok

küme düşer diye dalga geçtiğiniz takım hepinizin üstünde diye demi bütün dert dava son 8 maçında 7 galibiyet aldı diye demi bütün dert dava

Rıdvan dilmen denen adi herife ne demeli her beşiktaş maçı sonrası şu olmasaydı böyle olmazdı kırmızı veirlmezdi fener gençleri 5 2 yendi herkes konuşuyor ama iz kayseriyi 4 1 yendiğimizde ne var bunda deniyor açın bakın gençler kayseri arasında ne fark varmış gençler çok mu iyi bir takımda fener 5 attı

Bakın bu hafta kart cezalı isimlere baktım fenerde gustova emre serdar aziz vedat muriç var bizde ise burak elneny ruiz necip ben iddaa ediyorum fenerli hiçbir isim kart görmeyecek ama burak necip elnenyden 2 si sarı kart görecek
    yanlışın var elneny sınırda değil

• ya sınırda olsalar ne olur, olmasalar ne olur. sınırda olan gitsin 90 da ikinci sarıyı görsün, cezayı kupa maçında çeksin. bunu zaten teknik heyet akıl edemiyosa, biz ne dersek diyelim boş.
  • Atibanın pozisyonu ne kadar mevzu oldu be.
    Adam tabanı kaldırmış kayarak geliyor. Atiba kenidini savunmaktan topumu düşünebildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcx

Atibanın pozisyonu ne kadar mevzu oldu be.
    Adam tabanı kaldırmış kayarak geliyor. Atiba kenidini savunmaktan topumu düşünebildi.
    Kesinlikle. Engellemek için tabanı da kaldırmış biri bodoslama size dalıyorsa bu topa müdahele kalitenizi de bozar. Istediğiniz gibi topa vuramazsınız. Bunu yapan bir de son adam olunca, e bir de niyeti engellemek ise pozisyon net kırmızıdır. Üstelik niyette kötü.

• 
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.