Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diaby arkadaş bir iyisin bir kötü. Azıcık ortan olsun yahu.
    Bu kadar istikrarsız bir adam. Olmadık golü atar altı pastan uzaya vurur.
    Burak Kayseri maçında Firmino gibiydi, dün ruh gibi. Top kayıpları pas hataları.
    Azıcık örnek alın Atiba'dan.
    O değil de 3 forvet oynadık son 10 dakika. Şaka gibi ha

İşyerindeki gs fbliler müthiş çıldırmış, gelen laf atıyor susturup gönderiyorum hemen, iyi yoldayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Umarım sakin olurlar hocam. Zor ama skoru aldıktan sonra Burağı çıkarsa bile kızmam. Tabi işte hakemin niyetide önemli bazen faul olmayan pozisyonada sarı veriyorlar bile bile.

Şimdi baktım onlardada vedatla serdar aziz sınırda duruyor. Bakalım neler olacak.
    Bak bu iyi haber işte. Ceza sınırındaki adamlar güzel adamlar.
    Sivas maçı müthiş sert geçecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Unutmadan roconun ayağı büyüttüler dün ya adamlar ciddi ciddi var odasında paintle roconun ayağı 75 numara yaptılar. Bu kadar rezilliğin üstüne tertemiz galibiyet aldık hatta böylesi daha güzel oldu.Gol anında sevinçten havalara zıpladım.
    Böylesi,kuru kuruya kazanmaktan daha iyidir bence
    Lige daha 2 sene önce çıkmış anadolu takımından evimde 21 şut yiyeceğime, maçın adamının kaleci olmasından kat ve kat iyidir bu galibiyet.
  • Ligde arka arkaya 3 deplasman kazanan takım yok.
    Sıkıntı dertleri bu.
    İçeride zati bir şekilde paketleyip gönderiyoruz.
    Bu dış saha performansı devam etsin şamatayı seyredin
  • nerden nereye azcık saygı duyun be
  • Devre arasi iyi bi santafor, elneny ve atibanin alternatifi olacak bi orta saha alirsak super olur. Ama ozellikle sanraforun noktasi atisi olmasi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. hafta 16'ncı iken 14. hafta 2. ciyiz ya. Sıkıntı büyük o sebepten çıkmıyorlar konudan.
    Küme düşeceksiniz, geçen seneki fb, özlenen Beşiktaş geri döndü diye mesaj atanlar küstüler, gelmiyorlar.
    Biri ligi 8. bitirir. Bir tanesi 6. bitirir.
    Kendileri ile karıştırıyorlar bizi.
    Beşiktaş büyük taştır. Formasını koysan tepeye oynar. Ayık olun beyler
  • Bu takımın ihtiyaçları OĞUZHAN ve ADEM. İkisinin performansı artarsa şampiyonluk konusunda heveslenebilirim ama şu haliyle ha takıldı ha takılacak şeklinde ilerliyoruz. Dün Abdullah Avcı dahil neredeyse herkes konsantrasyonunu kaybetmişti. Allah'tan Umut ve Güven girdi de işler değişti. Lens'i saymıyorum çünkü o 3 yıllık enerjisini dün harcayıp bitirdi.
  • Muslera birde gol atsa varya tadından yenmez :)
    bir takım zirvede nasıl tutulur gösterdi helal olsun.
  • Dün sinirden elimi kırıyordum neredeyse. Lens ne yaptı nasıl yaptı bilmiyorum ama ilk defa bişey yaptı. Bence dün takımın etkisiz kalmasının bir numaralı sebebi Burak Yılmaz'dı. Ya hiç mi hareketli istekli olmaz bir adam. EV-deplasman mı seçiyor napıyor bilemedim. Tamam ona top atacaklar dikine değil yan oynuyor vs tamam da O da çok kötüydü. Acaba Ahmet Başkanla mı alakalı, istemiyordu ya bir problem mi var acaba? Bilen biri açıklarsa sevinirim...
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Kasımpaşa stadında ne zaman maç yapsak içim daralır. Acayip bir stat. Zaten kaç senedir galip gelmişliğimizde yok. Şampiyon olduğumuz sezonlarda bile yenilirdik. O yüzden dünkü 3 puan ekstra bir galibiyet gibi oldu.Aklıma 15-16 sezonu deplasmandaki Osmanlı maçı geldi. O maçtada kötü oynayıp son anda 3-2 kazanmıştık. İnşallah sezon sonu da aynı olur.
    Birkaç futbolcu performansından da bahsetmeden olmaz. Önce iyiler. Gökhan Gönül sen ne kadar koca yüreklisin. Helal olsun sana. Keza Atiba. Heykeli dikilecek adamsın. Vida savunmada 10 numara. Mustafa Pektemek 3. yü atsa maç bitecekti. Caner'e gelecek olursak çirkefliğini, el kol hareketlerini sevmesemde hırsıyla çok katkı yapıyor. Son olarak Umut. Önce Gs derbisi, şimdi de bu maç. 2 maç 6 puan. İnşallah hukuk profesörü olursun Umut'um. İnşallah sadece bizim değil tüm Türkiye'nin Umut'u olursun.
    Gelelim şaşırtıcı performanslara. Burak geçen hafta Ronaldo gibiydin. Dün mahalle topçusu kadar bile oynayamadın. Kötü oyununu geçtim. İsteksizdin. Gol kaçır, kötü oyna ama isteksiz olma. Ve son olarak Lens. Ben dahil tüm Beşiktaş'lıları dün şaşırttın. Son dakika gol asisti yaptın. Senden beklentimiz zaten bu. Sen bir Q7 değilsin. Orta açma. Ceza sahasına çalımlarla gir. Senin yeteneğin bu.
    Son olarak Aziz Yıldırım'a teşekkür etmek isterim. Gökhan Gönül ve Caner Erkin'den dolayı.

• Son 3 senede gol atmayan anadolu takımı yener gibi galip gelip gönderiyoruz.
    Hala konuşuyor ya.
    Anadolu maçları hatta daha zor geçiyor gs maçlarından.
    İç sahada gs gördüm mü 3 puan yazıyorum.
    Hakeme ihtiyaç duymadan hemde.
    Hele bu sene umut rebeşo roko necip ile yendik ya ibretlik.
  • Bu santrası dahi olmayan uzatma golleri camiayı takımı taraftarı inanılmaz motive eder.
    Rakipte haliyle hem izleyici hem takım olarak demoralize olur.
    Moralleri bozuk olduğu için gelip gelip buraya yazıyorlar
  • ugur1706 U kullanıcısına yanıt
    Bülent yıldırımı taçtan yediniz çok aciz bir laf. Sen geçen sene utanmadıysan kimse utanmaz!
    Anlıyorum BJK'ye algı yapmaya çalışıyorsunuz çünkü ihtiyacınız var, takımınız berbat ve yarışamayacak durumda ama bari bunu hakemin kararlarını bizim lehimize verdiği maçlarda yapın. O kırmızıyı o an vermese VAR'dan mecburen verecekti. Puanını düşürmeden çok güzel ince ince kıydı bizi ama şanslıydık ki; 3 puanı aldık.
  • Herkes doksana takıyor.
    Hala konuşuyor.
    Vurun beyler ölmedi
  • 
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.