Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fode Koita: "Hakemin verdiği sonucun ardından neredeyse 90 dakika 10 kişi oynadık."

Yapma ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Skordan bağımsız maçın adamı Quaresma'ydı yalnız. Kasımpaşanın 2 golünü de o hazırladı.
    Biz ikinci gole giderken Caner top sürüyor soldan.
    Bu yürüyor. Çıldırdım o an. Sevinçten tabi.
    Bizdeyken deliriyordum.
  • Bu futbolla 27 puan hayaldi gerçek oldu ama haftaya bir mucize olmazsa biraz rezil olabiliriz.

Edit: FB maçı haftaya değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 8 Aralık 2019; 21:29:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi yerde fena patlicaz.Umarım ilk yarı bitmeden olur bu.Biz gs gibi şansa bala götüremeyiz en fazla 2 maç alırız böyle bi yerde de patlarız.

Devre arası acil transferler lazım takım darmadağın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmehcik_71

10 kişiyi ite kaka zor yendiler. Adem ,burak ,diaby ,elneny vasat! Bi de çöp rebocho var! Hırs istek hiçbir şey yok!! Atiba’yı az örnek alsalar keşke!!
    Caner'i kesip yerine reboşo yazan var.
    Vasat abi vasat maalesef.
    2 maçtır çıkıyor 2 sinide çeviriyoruz.
  • Fikret Orman ve sezon başı Avcı ya rağmen şampiyonluğa gidiyoruz

• diz meselesi çok kötü yalnız ayrıntılarını bilmiyorum ama sürekli kendini tekrar edebilecek bir sakatlık ile dönebilir.

bu sene verim alabileceğimizi sanmıyorum. Ozi biraz kıpırdansa yeter bu senelik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Bu futbolla 27 puan hayaldi gerçek oldu ama haftaya bir mucize olmazsa biraz rezil olabiliriz.

Edit: FB maçı haftaya değilmiş.
    Haftaya kazanırız ama fener 3 tane atıp yollar gibime geliyor.Deplasman oyunumuz çok vasat

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Aynen. Gerçekten o kadar gereksiz bi topçu ki çıldırtıyor! Sıfır fayda!

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Fode Koita: "Hakemin verdiği sonucun ardından neredeyse 90 dakika 10 kişi oynadık."

Yapma ya.
    hadi yaa bak sen uzatmalarla 55 dakika fazladan oyunda kalan Koita mı söylüyor bunu?

• İlk defa şans bizim yanımızdaydı galiba, oyun berbattı katlanamadım Ljajic ve Burak berbattı.
  • Devre arasına kadar alabildiğin puanı al devre arasında bir ortasaha bir forvet bir kanat al sezona noktayı koy

• sakın diğer forumları okumayın.hakem kpaşayı doğramış,en büyük futbol balı bjk'de varmış falan fıstık.
  • Sertancanluksenburg kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe maçı haftaya zannettim. O maç özelinde yazdım zaten. Bu futbolla üç gol yersek şükredelim.

• Belalimiz olan takımı kötü futbolla hem de son dakika golüyle yendik. Futbol kötü ama skor müthiş. Umut'a helal olsun. Hem Gs derbisi hem de bu maç. 6 puan. Inşallah bu goller sampiyonluk golleri olur.

• Jeremain Lens: "Beni eleştirmekle haklılar, Beşiktaş'a geldiğimden beri yeteneklerimi gösteremedim. Ama buradayım, hala kendimi göstermek için şansım var ve elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum.

Lens: "Beni sürekli eleştiriyorlar. Doğru yapıyorlar. İyi bir performansım yok."

Lens: "Bazı sorunlar yaşadım ama artık daha iyiyim diyebilirim. Artık iyi bir performans vereceğim."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 8 Aralık 2019; 21:29:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Fode Koita: "Hakemin verdiği sonucun ardından neredeyse 90 dakika 10 kişi oynadık."

Yapma ya.
    Müthiş zeki bir arkadaş.
    Hayran kaldım.
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Doğru aboubakar mesela geçen porto maçında yine dizi nüks etti çıkdı oyundan ben ozi den artık bir şey beklemiyorum bu kadar formsuz adem varken oynayamıyorsa demek ki sürünüyor ozi.
  • Yanlız hoca umut'u caner faktöründen ötürü aldı ama caner ara ara ters'e geçince farklı bir plan devreye girdi. Bunu kasıtla olarak yapmadılar. Güvenin oyuna girmesi tamamen panik butonuydu
    Mantıklı olan ise kanatları değiştirmesiydi zira diaby alındı ama adem'i boş yere uzunca süre tuttu zaten lens girince tek atak yetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 8 Aralık 2019; 21:34:8 >
  • Geçen hafta ki gösteri tamamen Kayseri'den kaynaklıydı. Bugün her zaman ki gibi kötüydük ama ben en başından beri Abdullah hocaya kızamıyorum, oyuncular yetersiz. Burak, Diaby, Elneny kötüydü Ljajic her zaman ki gibi berbattı. Hocanın hatası Ljajic ile zaten eksik oynarken, Caneri sağa çekerek Caneri de pasif hale getirdi. Bu sezonun ilk devresini orta sahasız bitireceğiz belli ki, transfer de olmayacak sanırım. Neyse biz haftalık olarak bakarsak belki bu yarışın içinde kalırız diğer türlü çok zor.
  • 
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.