Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açıklamalar doğrudur, biz de biliyoruz zaten, yönetim de gerçekleri söylemek zorunda hepsine tamam fakat zamanı çok yanlış. devre arasıma girince konuş bunları yani takım 4 nala ilerlerken vakti değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasımpaşa bize ters gelen takımlardan bir tanesi. Onlardan Gol yediğimiz zaman dağılıyoruz. Umarım Sağlam defans + kontra atak yapıp maçı alırız. 1-0 olsun bizim olsun.

• Yeni yönetim de yalan oldu. Geçmiş olsun. Yok uefaya gidemezmişiz yok pa transfer olmazmış bık bık bık ee o zaman niye geldiniz kardeşim siz? Çocuk gibi şikayet etmeyi kesin de çare bulun ya da hesabını sorun o zaman. Ulan allah kahretsin ya herifler ffp'yi delik deşik ediyor gene batmıyor gene batmıyor ulan biz 2 senede 1 batıyoruz nasıl iştir bu?

Yeter lan bıktım artık satılsın şu allahın belası kulüpler de kurtulalım artık!
  • 4 senedir Kasımpaşa deplasmanında kazanamıyoruz. Acayip nefretim var bu takıma. Keşke lig düşse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Nasıl yok? Her deplasman b.k gibi oynuyorsunuz

Alıntıları Göster
    Bok gibi oynadığımız deplasmanda 3 sutumuz direkten dönüyor. Bizim sorunumuz bitiricilikte. Devre arası golcü kanat forvet alabilirsek o sorunumuz da çözülür

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Bok gibi oynadığımız deplasmanda 3 sutumuz direkten dönüyor. Bizim sorunumuz bitiricilikte. Devre arası golcü kanat forvet alabilirsek o sorunumuz da çözülür

Alıntıları Göster
    Halamın bıyıkları olsa amcam olur hesabı. O şekilde bizim takımda başka bir seviyeye çıkar zaten. Sizin ffp varken oyuncu satmanız lazım oyuncu alabilmek için. Bizim de durumumuz zor ama takım savunması daha oturmuş. Feneri izledim ben ve arkada açık veriyor. Üstelik hakemler sert oyununuza prim veriyor. Biz bu şekilde oynasak 10 tane kırmızı yerdik.

• Uzun yıllardır futbol izliyorum. Bir anadolu takımının istanbul takımını böylesine paramparça ettiği başka maç görmedim.

Bizim 3-0 lık derdi gibi. 10 olacak maç 3-0 bitti.

21 şut atmış adamlar. 21 şut. Böyle ballı bir takım yer yüzünde yok
  • Rakipler kazandı. Özellikle GS acayip ballı bir hafta geçirdi. Biz neden bu kadar ballı olamıyoruz anlamıyorum. Bize gelince futbolu bırakacak adamlar bile gol atıyor.
    Bu akşamdan pek fazla umudum yok. Şenol Güneş'in elindeki en iyi kadromuz bile Kasımpaşa'yı evinde yenememiş. Eldeki kadronun yeneceğini pek fazla düşünemiyorum. Kasımpaşa yine sezonun maçını oynayacaktır. Malum Beşiktaş'tan puan aldıkları zaman sezon onlar için tamamlanıyor.
    Yine de inşallah 1-0 olur da bizim olur.
  • Belinde 4 milimlik kayma tespit edilen ve riskli bölgede olduğu için müdahale edilemeyen Simon Kjaer'in futbol hayatı sona erdi.

Ulan çok üzüldüm be karakteri oyun tarzı çok iyi adamdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Muslera'nın karnı havada mı burada? 5 senedir aynı şeyi yazıyorsun be birader, bıkmadın.

Alıntıları Göster
    Şu pozisyonu yiyecek kaleci var mı? Diğer şutlardan bahsediyorum. Muslera iyi kaleci kötü demedik de bütün şutları da karnına çekiyorlar Papiss Cisse olsa atardı 1 tane illa şu maçta.

• 0-2.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

şimdi ne alaka diyen olacak ama PC yi temizlerken 2 ekran görüntüsü buldum,

Geçen senenin 20.haftası filan sanırım.

GOL KRALLIğında ilk 13de Beşiktaşlı oyuncu yok!!
    Ama Asist Krallığında birinci durumda Queresma,

bu kadar uçuk bir istatistik olabilir mi, böyle net bir istatistik inkar edilebilir mi!
    kör olmak lazım.

Ama tabi yaşlandı çok, vefa da bir yere kadar. canımızın içi

Quaresma bütün atakların içine edip bütün duran topların başına geçtiği içindir o. Bide attığı golü yazsana? Canerde 5 asist yaptı ama gol yok. Bir oyuncu 10 gol 10 asist yapamıyorsa sezonda net kötüdür Canerde kötü Quaresmada. Ayrıca Ljajic sezon başından beri her maç oynamadığı halde duran topları kullandığı için 5 asisti var ama golü yok ve eleştiriliyor.

• Ahmet Nur Çebi, çok iyi futbol sorumlusu olur takımla ilgilenme vs. fakat başkan liderliği asla yok. Yaptığı açıklama takımdakileri etkiler, avrupa yoksa geleceğe dair planlarını değiştirir oyuncuların, muhtemel transfer edilecek oyuncuları etkiler. 4 nala gidişin yakalanan havanın üstüne bulut gibi gölge yapar bu açıklamalar. Tamamen acemilik, başkan dediğin böyle açıklamalar yapmaz, çözüm arar bulamazsa anlatır. O zaman zaten herkes sonuca gelmiş olur, bu mecburi kabulleniştir. Şeffaf yönetim denen şey bu değil. Liderlik vasfı olmayan adamın iyi niyeti beni ilgilendirmez, koskoca Beşiktaş'ta böyle sürekli ne yapacağız, zordayız diye ağlanan başkanın varlığı beni irite ediyor.

Belli ki bunlarla da olmayacak en hasarsız şekilde bırakarak giderler umarım. Şu kulüp artık güçlü insanların, gerçek paralı yöneticilerin başkanlığına erişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

0-2.
    Pes2020 de simulasyona bıraktım benim de 0-2 bitti.
    Konya maçını da 0-1 demişti pes. Kayseri maçını bilemedi bir. 4-0 bitmişti.
    Bakalım ne olacak akşam
  • Orman da 2015-2016'da Kasımpaşa maçı öncesi tüm takımı Vodafone Arena'ya götürmüştü. Ertesi gün maçı kaybetmiştik.

Takımın motivasyonunu kötü etkiledin diye eleştiri olmuştu.
  • Akşamki maç 3-1 biter gibi bir his var içimde (lehimize)

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Ahmet Nur Çebi, çok iyi futbol sorumlusu olur takımla ilgilenme vs. fakat başkan liderliği asla yok. Yaptığı açıklama takımdakileri etkiler, avrupa yoksa geleceğe dair planlarını değiştirir oyuncuların, muhtemel transfer edilecek oyuncuları etkiler. 4 nala gidişin yakalanan havanın üstüne bulut gibi gölge yapar bu açıklamalar. Tamamen acemilik, başkan dediğin böyle açıklamalar yapmaz, çözüm arar bulamazsa anlatır. O zaman zaten herkes sonuca gelmiş olur, bu mecburi kabulleniştir. Şeffaf yönetim denen şey bu değil. Liderlik vasfı olmayan adamın iyi niyeti beni ilgilendirmez, koskoca Beşiktaş'ta böyle sürekli ne yapacağız, zordayız diye ağlanan başkanın varlığı beni irite ediyor.

Belli ki bunlarla da olmayacak en hasarsız şekilde bırakarak giderler umarım. Şu kulüp artık güçlü insanların, gerçek paralı yöneticilerin başkanlığına erişsin.
    Galatasaray battı deniyordu bi anda Floryayı satıp ondan sonra arsayı da boşaltmadılar 2 sene şampiyon oldular ve şimdi geri alacaklar yarı fiyatına ticarete bak. Bir yerden yardım gelmesi gerekiyor bize de bunun dile getirilmesinin sakıncası takım içinde olur ama dışarı da da destek daha da artar diye düşünüyorum.

• 90+2'de Q7'nin trivela ortasında Pektemek kafayla golü atıyor ve maç 1-1 bitiyor
  • 
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.