Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11561157115811591160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lacivert sarılı Kadıköylüler başlamışlar dün 5 attıktan sonra. Nasıl olsa her sene Kadıköy'de hakemleri en az 1-2 ciddi hata yapıp maçın ibresini kendilerine çeviriyor ya. Üstüne bir de bizim teknik direktörlerin ilginç olarak anlayamadığım maç taktikleri de ekleniyor. Bir şekilde kazandırılıyor maç bunlara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her takım kazandıktan sonra Şampiyonluk havasına girmesi doğal. Fenerbahçe dün kazandı ve taraftarı 1-0 giderken ana bacı küfür kıyamet koparken şimdi şampiyon olacağız, Beşiktaş en kolay maçımız vs felan hayallere giriyorlar o da normal. GS taraftarı da geçen hafta yok şöyle seri yapacağız yok böyle olur ilk yarı sonra ikinci yarıda ipi göğüsleriz derken Tuzla maçında patladılar şimdi sesleri çıkmıyor.

Şu anda en temkinli takım biziz. Taraftar da asarız, keseriz, şampiyon oluruz modun da değil. Her maça tek tek bakılıyor.

O yüzden başkaları ne demiş ne yapmış boşverelim. Kendimize bakalım.

Bu arada Nkodou nun Avrupa futbolunda beklenen patlamayı yapamamasının sebebi bu zaten. Adam 4 hafta var, 3 hafta yok. İstikrar yok adamda.
  • Yav bizim daha önümüzde Kasımpaşa ve Malatya maçları var ne Fenerbahçe konuşuyorsunuz arkadaş. Zaten bu sene TFF'nin Fenerbahçe'yi şampiyon yapma senesi. Oradan çıkacak beraberlik kafidir hakemler asla izin vermez galibiyet almamıza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya boş verin şunları. Malatya Göztepe takılacaklar dedim takıldılar.

Şimdi Sivas maçında yine takılacaklar

2 gün sonra Rize deplasmanı aynı senaryo. Çok boş alan veriyorlar.

Umarım bize karşıda böyle oynarlar
  • Ahmet Nur Çebi: UEFA'ya gidemeyebiliriz. Herkes buna hazır olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Ahmet Nur Çebi: UEFA'ya gidemeyebiliriz. Herkes buna hazır olmalı.
    Hadi buyur :( Allah seni bildiği gibi yapsın Fikret Orman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Alıntıları Göster
    Ahmet Nur Çebi: Bunu ilk ben açıklayayım. Türkiye Futbol Federasyonu şu anda bize transfer yapamazsınız dedi.

• Ahmet Nur Çebi: Abdullah Avcı’nın bazı istekleri var ama TFF transfer yapmamıza izin vermiyor.

Devre arası transfer yapamayacağız gibi ve sanırım UEFA’dan men geliyor.

Beşiktaş batmış durumda. Kulübün geliri yok. Giderler almış yürümüş. Kasamıza gelen 1 Lira para yok. Yeni bir finans formülü arıyoruz. Bu yoldan beraber çıkacağız. UEFA'ya gidememekse gidememek. Acı ama gerçek. Ben popülist konuşmuyorum. UEFA'ya gidemeyebiliriz. Herkes buna hazır olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Alıntıları Göster
    Vay be. En az Demirören kadar zarar vermiş adam.

• Satmadan transfer yapamadık senelerce hep iyi borcumuz azalıyor diye düşünürdüm.

Geldiğimiz hale bak normalde Fikret Orman'ı severdimde nedir bu hal anlamadım? Ülkeyi yönetenler gibi yönetmişler herhalde...

Cenk i 25e okutmasak ne olacaktı acaba çok merak ediyorum.
  • [Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Vay be. En az Demirören kadar zarar vermiş adam.

Alıntıları Göster
    en az yd kadar mı? yd'den en az 10 kat daha fazla zarar verdi Beşiktaş'a. yd zamanında gelir yoktu, gider çoktu. fikretin zamanında o kadar gelir geldi cl'den falan ona rağmen yd'den daha berbat hale getirdi kulübü. yd en azından beceriksiz bir yöneticiydi ve Beşiktaşlı olduguna kimsenin şüphesi yoktu çünkü adam babadan Beşiktaşlıydı zaten. evet kötü bir yöneticiydi, hatta berbat bir yöneticiydi, kulübü o kadar borç batağına soktu ama Beşiktaşlı oldugu da gerçek. fikret'in ben Beşiktaşlı olduguna bile inanmıyorum.

• Vaybe durum baya kotuymus. Ama benim anlamadigim nokta Fener bizden daha kotuyken bu gibi durumlarla karsilasmadi. Veya karsilasti ama fazla soylenmiyor.
    Gs ile ilgili zaten hic birsey demeye gerek yok. Adamlar Riva ve Floryayi satip parasini alip daha sonra devretmedigi gibi, ustune bunlari cok cuzzi miktara geri aliyor!
    Bunu bu sekilde beraber yapanda devletin kurumu olan Toki!

• Al işte habere bak. Üst üste galibiyetlerden sonra tam moral bozukluğu. Kasımpaşa mağlubiyeti hayırlı olsun...

• Nolursa olsun Çebi nin açıklamalar skandal
    Kendisiyle ilgili pek olumlu düşüncem kalmadı
    2.baskanken de bu tarz amatör açıklamaları vardı (Quaresma işeme mevzusu gibi)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Nolursa olsun Çebi nin açıklamalar skandal
    Niye skandal olsun? Hayal mi satsın millete? O da mı yalanla kandırsın taraftarı. Gerçekleri bilerek buna göre plan yapmak ve gerçeklerle yüzleşmek daha doğru şu aşamada.

• Emlak Konut atsın şöyle 100-200 de bizde yolumuzu bulalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Niye skandal olsun? Hayal mi satsın millete? O da mı yalanla kandırsın taraftarı. Gerçekleri bilerek buna göre plan yapmak ve gerçeklerle yüzleşmek daha doğru şu aşamada.

Alıntıları Göster
    Yabancılar kulübü salarsa o zaman görürüz hayali gerçeği
    Şimdi konuşulacak şeyler değil bunlar, böyle giderse Çebi den başkan maşkan olmaz.
    Kulübü böyle Hürser de yönetirdi.

• Başkan'ın açıklamalarına üzülsem de ben doğrusunu yaptığını düşünüyorum. Bunları bilmek taraftarın hakkı. Pembe yalanlardansa acı gerçekleri tercih ederim.

Taraftar durumu bilsin ki Ozi'yi, Lens'i bilmem kimi ıslıklayacağına destek olsun. Elimizdeki malzeme bu, bundan ne çıkarsa onu yapmaya çalışacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Nolursa olsun Çebi nin açıklamalar skandal
    Fikret Orman gibi mi yapsaydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11561157115811591160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.