Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tanrıkut Mete Han, vlknmnkse, Kepler Laveran Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 20 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
52.063
Cevap
136
Favori
1.033.421
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      879 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:00:52

Aynen öyle Love gidiyordur muhtemelen
      |
      |
      Bahsedilenler: oziboaydino

Asus 170A DDR4-I5 6600K -EVGA GTX 1070 FTW-Kingston HyperX Fury 2x8GB-Evga B2 750W-SAMSUNG EVO 850 250GB-WD 1TB BLUE-HYPER 212EVO-AERO 800
    • Yüzbaşı
      762 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:01:41 Konu Sahibi
      Oğuzhan 10 numarayı verse de bi "10 Ljajic" forması alsak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ŞENOL GÜNEŞ MÜRİDLERİ BU ÜYEDEN UZAK DURSUNLAR...! ŞENOL MÜRİDLERİNE KARŞI EKSTRA ÖFKELİ VE SİNİRLİ PROFİL!!..
    • Yüzbaşı
      344 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:04:52
      |
      |

• 31 Ağustos 2018 13:05:32

Takımın bütün hücum'u quaresma'ysa problem var demektir zaten.Bu devirde ceza sahasına girmeyen oyunu taç çizgisinde oynamaya çalışan kanat oyuncusunun baş tacı edilmesi ve sadece onun üzerine oyun kurulması komedidir.
      |
      |
      Tal. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2972 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:05:37
      Beşiktaş'ın anlaşma sağladığı Torino'nun Sırp oyuncusu Adem Ljajic'i taşıyan uçak, İstanbul'a iniş yaptı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2622 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:05:38

Adem frikikten gol atabilen bir isim ama Quaresma yine de bırakmaz gibi, Talisca gibi bir frikik canavarına bile bazen engel oluyordu adam, hiçbir şey yapmasa varlığıyla atışı kullanırken tedirgin ediyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 31 Ağustos 2018; 13:8:37 >
      |
      |

• Yarbay
      3527 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:06:55
      Burda bisey soyliym, ben sahsen 4-5 kere yazdim baska yazanlarda gordum yonetim vs elestirilir elbette ama transfer donemi bitsin 10 numara fln gelmezse hep birlikte elestirelim. Taraftar bazen cok haksizlik yapiyor hem yonetime hem hocaya hem takima. ayrica Antalya macindan sonra en iyi oynadigimiz macti cok umutluyum yenilirsen boyle yenil dedim 10-15 sayfa once usenmeyen baksin. Hani dunku macta biraz olumlu seyler soyledim bazi arkadaslar (belki beni kastetmediler ama) iste yenilince gomuyosunuz bi mac kazaninca goklere cikariyorsunuz dediler. Yok oyle bisey illa kendi katilmadiginiz bi yorum oldugunda insanlara belalti vurup onu rezil rusva duruma dusurmeye calismaya gerek yok. Hepimiz Besiktasliyiz burda.

Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
    • Yarbay
      15421 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:15:15

Gökhan Töre'yi niye denemiyoruz? Adam yedekte öylece bekliyor. Hoca demek oynamaya uygun ki kadroya alıyor. Keşke bir de şans verse.

Ya en olmadı, son 10 dakika falan oynat. Hadi 5 olsun. O bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MessiTugi -- 31 Ağustos 2018; 13:16:16 >
      |
      |
      Orod-Dain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel Core i5 8400 2.80 Ghz ● Asus Z370 Tuf Pro Gaming 2133mhz-4000mhz(OC) ● Corsair 8GB Vengeance Lpx 3000mhz CL16 DDR4 ● Gigabyte GeForce GTX1070 Windforce OC 8GB GDDR5 256 Bit ● WD 1TB Blue 64MB 7200rpm (WD10EZEX) ● Adata 120GB SU650 SATA SSD ● PowerBoost Royal VK-G1004S ● CoolerMaster 600W MasterWatt Lite 80+ ● Gamepower 23.6" GPR24C144 1ms 144hz
    • Yarbay
      2651 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:19:20

Bence Hocanın da farklı sistemler ve oyuncular denemesinin zamanı geldi. 3 sene önce oynadığımız oyunu özlüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      MessiTugi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:19:42
      quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Burda bisey soyliym, ben sahsen 4-5 kere yazdim baska yazanlarda gordum yonetim vs elestirilir elbette ama transfer donemi bitsin 10 numara fln gelmezse hep birlikte elestirelim. Taraftar bazen cok haksizlik yapiyor hem yonetime hem hocaya hem takima. ayrica Antalya macindan sonra en iyi oynadigimiz macti cok umutluyum yenilirsen boyle yenil dedim 10-15 sayfa once usenmeyen baksin. Hani dunku macta biraz olumlu seyler soyledim bazi arkadaslar (belki beni kastetmediler ama) iste yenilince gomuyosunuz bi mac kazaninca goklere cikariyorsunuz dediler. Yok oyle bisey illa kendi katilmadiginiz bi yorum oldugunda insanlara belalti vurup onu rezil rusva duruma dusurmeye calismaya gerek yok. Hepimiz Besiktasliyiz burda.
      Takımın istek ve arzusundan ben de çok memnun kaldım son birkaç maçtır. Özellikle 1 ayda 9 maç oynamış bir takım için oldukça tempolu oynuyoruz. Az biraz teknik beceri kalitemiz artsa, eminim ki geçen seneden daha iyi olacağız.

|
      |

• 31 Ağustos 2018 13:20:55
      Bugün kurada inşallah Genk,Standard Liege,Zurich,Rapid Wien,Rangers,Celtic,Bordeaux,Rennes filan gelir. Abudik gubidik memleketler gelmesin ya düzgün avrupa ülkelerine gidip güzelce top oynayalım.

Ama yine de bugün 3.torbadan Spartak,Betis ve Leipzig çekmeyelim yeter abudik gubidik yerlere de gideriz gerekirse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menemenci Kenpachi -- 31 Ağustos 2018; 13:30:31 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      343 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:21:39
      quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Gökhan Töre'yi niye denemiyoruz? Adam yedekte öylece bekliyor. Hoca demek oynamaya uygun ki kadroya alıyor. Keşke bir de şans verse.

Ya en olmadı, son 10 dakika falan oynat. Hadi 5 olsun. O bile yok.
      Son maçlarda devamlı 5-10 dk sokuyor sonlarda ya. Bence hocanın aklında var Töre'yi monte etmek ufak ufak hazırlıyor. Yakında 30-40 dakikalık performanslarını görmeyi umuyorum. Sonrasında zaten alır formayı. Ljajic'in gelmesiyle Oğuzhan ve Töre'nin takıma girmesi çok kritik. Eski kolej havasını yakalama imkanı doğdu tekrar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:31:36
      |
      |

• Yarbay
      11868 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:33:39
      Gs Vagner Love istiyormuş.

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
      System.out.print("Beşiktaş JK");
    • Yüzbaşı
      339 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:36:52

Selam Akabey,
      Sinirinizin geçmesini bekledim.
      Bölümden ve pm den yazdıklarınızın tamamını okudum.
      Pm yi kapatmışsınız o yüzden ( hatta daha da iyi oldu )hatayı yaptığım yerden ,herkesin görmesi şeklinde yazıyorum.
      Hata yaptıysam özür dilemesini de bilirim. O kadar görgüm var çok şükür.
      Evet, böyle bir yanlış anlaşılma oldu. Sizi ve diğer arkadaşı mesajlarınızın benzerliğinden dolayı aynı kişi olarak düşündüm. Hep aynı tonda hep benzer cümleler ile saldırıyorsunuz.
      Ben bir önsezi ile ( ki yanlıştır kabul ediyorum )sizi suçladım. Bölüm yöneticisi de, kontrol ettim yok öyle bir şey dedi. Ben de mesajı editledim.
      Kusura bakmayın. Hatta sinirinizi geçirir umuduyla özür dilerim. Hakkınızı helal edin. İyi günler.
      |
      |
      Bahsedilenler: Janti , Akabey

• Yüzbaşı
      339 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:37:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Nike

kaynak aspor.

enteresan şeyler oluyor.
      |
      |

• 31 Ağustos 2018 13:38:28
      şenol efendi oğuzhanı 8 e çekip ademi 10 oynatırsa tamamdır savunmanın önünde oynayan medel atiba tolgay necip 4 lüsü ligde toplamda 4 gol 4 asist yapamıyor tolgay 3,5 sene sonra partizana gol atmış şaka gibi..oğuzhan bunu yapabilecek birisi oradan skor gelmesi lazım hadi şenol efendi yapabilirsin bunu
      |
      |

• Yüzbaşı
      277 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:39:32
      llajic çok güzel transfer tebrikler
      |
      |

FHA
    • Yarbay
      2622 Mesaj
      31 Ağustos 2018 13:39:32

• 31 Ağustos 2018 13:39:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Nike

şaşırmam gs hayvan gibi sıkıştı şu dakikada kimi bulabilecek
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.