Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dortmound Origi ve Alcacer i alacak bize gelmez.

kagawa çok zor ama iş paraya bakar

karius geldi gözüyle bakıyoruz.

cepte çok oyuncu var ama daha iyisini alamıyorsan gelecekler o yüzden beklemedeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Space

yalnız bloklayınca aslında adamı sevindiriyorsunuz

muhtemelen amacı forumdakı en cok bloklanan kısı olmak

Alıntıları Göster
    +1

Bloklayan arkadaşlar, blokları kaldırın. En büyük ceza bu olur
  • Burak geçen sene bize gelse şampiyon olurduk geçen sene gelmesini istemedim eski olaylardan dolayı ama bu sene gelse bir şey demem çünkü ne yaparsan yap diğer taraftarlar takmıyor alıp almamanı. Gururmuş, şerefmiş falan takmıyorlar biz de alıp başarımıza bakalım onların anlayacağı dilden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün negredo haberleri yalan,duyumcular gaza gelip sallıyor dedim bugün arap klübünün başkanı açıklama yaptı.Adamlara bayram bayram dedikodu cıkartıyor fikret orman

Bu sitede bilemediğim tek transfer pepe’dir.Diğer transferlerin hepsini yazdım buraya :)

• Fifa 18 kariyer atıyordum şansıma Fabri ile aradaki 20.000 euro imza ücreti yüzünden anlaşamadık rest çekti. Ben de 10 milyona Stoke City’e verdim. Bir Karius’a teklif götüreyim bakalım dedim ne istiyorlar diye. 32 milyondan açtı kapıyı Klopp. Oyun tabi ki bu sonuçta hiçbir şey ifade etmez ancak Fifa’da Fm’de bu paraların döndüğü oyuncular her zaman belli bir potansiyelin üzerindedir. Finalde o hatayı yapmasaydı belki de 20-30 milyon edecek bir kaleciydi kendisi. Tamamen bir fırsat transferi olduğunu düşünüyorum.

• Şu an yaşadıklarımız, Kurbanı ucuza almak için bayramının son gününü beklemek gibi. Yav arkadaş ne olur bir kerede şu işi birinci günü bitirsek. Ne tadı, ne tuzu kalıyor böyle. Alınacak adam ne zaman uyum sağlayacak takıma. Millet kesip yidi bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

İki sene sonra Fiko çıkıp demesin “Kimse Beşiktaş’tan büyük değildir. Karius kalmayı istemedi, gitmek istedi.” diye.

Kulüp çok çabuk vazgeçmiş Karius’tan.. 8m’den daha fazla değeri var.

Karius’un ciddi özgüven eksikliği var. Teknik direktör ve taraftardan kendisine gelecek sevgi, destek çok önemli. Bunu Liverpool’da başarması imkansızdı. Beşiktaş’ta yeni bir sayfa açıp, kendini kanıtlaması, tekrar ispat etmesi gibi bir şans var. Yaşadıkları gerçekten kolay şeyler değil. Temiz, beyaz bir sayfa açılıyor kendisi için. Burada başarılı olacağını düşünüyorum.
    [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Dün negredo haberleri yalan,duyumcular gaza gelip sallıyor dedim bugün arap klübünün başkanı açıklama yaptı.Adamlara bayram bayram dedikodu cıkartıyor fikret orman

Bu sitede bilemediğim tek transfer pepe’dir.Diğer transferlerin hepsini yazdım buraya :)
    Yeter be

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Burak yılmaz geçen sene istemiştim. Bu sene çok istekli değilim. Adam bir yaş daha yaşlandı. Sakatlık sebebiyle kaçırdığı maçlar çoğaldı, bize daha net stabil adam lazım. 2 - 2.25 arasına gelicekse gelsin.Fakat 3.5 falan bekliyorsa hiç görüşmesinler bile. Artık 30 yaş üstü adamlara avrupadaki takımların maaş politikasını uygulamalıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 21 Ağustos 2018; 15:25:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian1

radyosporun algı çalışması.

Zimbabve dolarına çevirselermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Zimbabve dolarına çevirselermiş

Alıntıları Göster
    287 kentrilyar milyon milyar zimbabwe doları

1 İngiliz sterlini = 127 150 459 818 744 592 270 264 107 008.00 Zimbabve Doları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Ağustos 2018; 15:31:44 >
  • Araplar, Alvaro Negredo konusunda Beşiktaş ile anlaştıklarını yalanladı!

Al işte.

Adı son dönemde Al Nassr kulübüyle anılan Alvaro Negredo için Arap ekibinden resmi bir açıklama geldi. Al Nassr Medya Direktörü Abdullah bin Zanan, Alvaro Negredo konusunda Beşiktaş ile anlaştıkları haberlerinin doğru olmadığını açıkladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Ağustos 2018; 15:35:44 >
  • Şu rezilliğe bakın, TFF başkan vekilinin gs'nin transfer görüşmesinde işi ne

• Ramazan Köse her an imzalayabilir..

Negredo-Love kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Şu rezilliğe bakın, TFF başkan vekilinin gs'nin transfer görüşmesinde işi ne

Şampiyonluk garanti mesajı olabilir mi. gs çok sinsi gidiyor, geçen sene fenerle bizi tokuşturdular arada kim bilir neler döndü biz birbirimiz ile uğraşıp gündemi değiştirirken.
  • Tff omurgasız kurum zaten onlardan herşey beklenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ekiciyi fener devre arasi almasin diye yapilan bir operasyondu al acikladim. Tarafsiz olmasi gereken kisilerin transfere karismasi ile iki kulubun arasindaki transfer rekabeti ayni sey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 21 Ağustos 2018; 16:17:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Tupcu mu yapiyor Bjk transferlerini..Tupcu bas Bjk dusmanidir...Gecen yil.emsali gorulmemis cezalar kime verildi..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Tupcu mu yapiyor Bjk transferlerini..Tupcu bas Bjk dusmanidir...Gecen yil.emsali gorulmemis cezalar kime verildi..
    Ondan önceki iki sene babam mı şampiyon oldu? O zaman gıkınız çıktı mı?

• 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.