Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Loris'i alarak büyük kumar oynayan takım. Yapmayın etmeyin" Tolga'dan eyi "diye kaleci alınmaz, ayaklarına zerre hakim değil, tpkı tolga gibi 6 pasa top çelme hastalığından muzdarip, duygusal olarak kötü gününde oldu mu şebek eder takımı.

Ben 1.74 cm boyumla tolga'dan daha iyi dururum kalede. Büyük takım kalecisi ölçüsü gelenin ondan iyi olması olamaz

Bu gözler mattias asper'i görmüş sırf td ile anlaşamadı diye fişi çekilmiş kaleci gördü, Fabri'zaten çok iyi bir kaleciydi.
    Refleksleri Asper'i anımsatsada bu çocukda bir türlü olmadı.

Umarım ben yanılırım, Özellikle Avrupa'da tur atlatan kaleci olur

Ama size Oscar Cordoba tarzı kaleci şart, Latin Amerika'yı talan edin gerekir se ama bulun bu tipte bir kaleci.
    Takım iflas etsede satmayın anasını satayım. Atan ile tutan tırt olduktan sonra ne yapsan boşuna
    Not: GS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 21 Ağustos 2018; 10:26:16 >

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Kagawa Türkiyeyi istemiyor haberleri var da hangi kaynağa güvenmeliyim iyi bayramlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

İyi bayramlar.

Kagawa'da pazarlıklar sürüyor. Negredo giderse Balotelli.
    Kagawa ya fb de talipmis..bizim baskan slimani ye fb talip oldugunda ayip olmasin diye aradan cekiliyor.adamlar bizim ise burnunu sokuyor..bunlarda baskan degisiyor huy degismiyor..

• Mr. Robot34 kullanıcısına yanıt
    Kagawa 4 istiyor biz o kadar veremiyoruz uğraşmaya devam ediyorlar. Türkiye'yi istemiyor gibi bir şey söz konusu değil. Fener çökmeden anlaşsak iyi ederiz fenerin eline para geçti çünkü.

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Adam satılıksa parayı veren alır bu işte ayıp kayıp olmaz. Slimani bu dönem hiç bir zaman söz konusu olmadı.

Hocam kagawaya 4 verirler anlaşmış olsalar negredo gidiyor zaten love gidiyor ben kagawanın gelmek istemediğini beyaz TV ve bir twitterda duyumcudan gördüm eğer Türkiyeye Beşiktaşa gelmeye razıysa bu transfer bir şekilde olur zaten 10 numara ciddi eksik bizde normal birine 3.5 vereceğine kagawaya 4 ver haksızmıyım hocam?

• Mr. Robot34 kullanıcısına yanıt
    Normal birine de 3.5 vermek işlerine gelmiyor. Maaşlardan bel büküldü Negredo'ya da bu yüzden mobbing uygulandı.

• Hayırlı bayramlar renkdaşlar

Sabahtan kurbanla uğraşıyoruz yok mu bi son dakika kap felan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    10 numara alamazlar o zaman garanti transfer lazım bize 2 milyon Euro ya anca ligden ya da 20 21 yaşlarında kiralık birini alırlar

Balotelli takımında kaldı.https://twitter.com/ogcnice/status/1031645854686502912

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • senelerdir almanyadan genc kaleci istiyordum. oldu bu sefer :)

• Kagawa 4 istiyorsa Fener'e hayırlı olsun. Bir kere sütten ağzımız yandı, gerek yok yine aynı hataya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Severuslion

Sağ bek için Linnes ve Şener’in adı dolanıyor orda burda. Doğru olduğunu düşünmüyorum ama açıkçası Linnes’tense Şener’i bin kat isterim. Ayrıca yedek olarak gayet yeterli bence, Şenol Güneş belki parlatabilir. Ucuza olacaksa ben fitim. Tabi kaleye Karius ve Kagawa geldi diye düşünürsek.
    Tolgay şener takası bana uyar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Kagawa Fenerbahce ile anlastı yıllık 3.8m€

İkindi vaktine kafar düser haber acanslarına
    Kaynak ?
  • Daha fazla
    Stuttgart - Tolgay aşkı yeniden alevlendi.

Hafta içi Tolgay için görüşülecek.
    İstenen bonservis 7milyon €.

Eğer Tolgay satılırsa ekstra Nuri Şahin hamlesi gelebilir.
    hala balotelli diyosun resmi aciklma yapildi kulupten ayrilmiyo kulubunde kaldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

Hocam popülistlik yapma lütfen. Tosic ile bahsettiğimiz oyuncular bir mi? Her şeyden önce tosic türkçe bile konışabilen yıllardır türkiyede oynayan bizden biriydi. Bu adamlar dünya çapıda oyuncular. Tosicin o dönemde pek bi seçenepi de yoktu.

Gomez dediğin dünyada piyasası olan kontratsız bir oyuncuydu. Acaba tosice de dünyanın her yerinden teklif gelse ve kontratı olmasa yeni konrat için peşimize düşer miydi

Bu arada bu fotoğraf benim de sevdiğüm, sosyal medyada sıkça paylaştığım bi fotoğraf. Kralı küçümsediğimi sanmayın.

İyi bayramlar dilerim
    Habi sen dedin ya yabancı bir futbolcunun gitmek istemesi gayet doğal demiştin ya ben de bu fotoğrafla bunu anlatmak istedim tosic reis darbenin ertesi gün tanj ile bu fotoğrafı çektirdi ayrıca diğer yabancı futbolcular kaçtı mı? Hayır. Almanlar korkakların kralıdır.

• Burak Yılmaz'a hayır demem çünkü Burak demek kemiksiz 20 gol demek.

Şener gelecekse güzel transfer olur , Gg yedek olur.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Gelse takımı çağ atlatır öyle bir oyuncu ama bilmiyorum piyasasi çok yüksek oyuncu avrupanın büyük takımları klubede beklesin diye bile 30 m euro verir bu adama

• Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar

Transferlerin devamı gelir inşallah

• 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.