Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
58.685
Cevap
81
Favori
1.288.597
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1993 Mesaj
    Love ve Negredo gidecek sonra? Santraforsuz mu devam edeceğiz! Gelen kimse yok son 10 gün.
    |
    |
  • Binbaşı
    1222 Mesaj
    harbiden söylüyorum negredo ve vagner love dışında bir beklentim yok. ikisinin de gitmesi lazım. bunlar gitmeden gelenlerle ilgilenmiyorum.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1 Not
    10 yabancı var 2 tanede fazlalık negredo,love

4 adam gelse bu iş biter

Kaleci karius
    Sağ bek najar gibi biri
    10 numara kagawa olmazsa ki normaldir fabian
    Santrafor kiralık origi
    |
    |

Burada sadece Love haberi doğru bence.

Love'ın gitmesine şaşırmadım çünkü adam zaten formayı kaybetti gözden düştü. Negredo dün banko oynadı. Avrupa maçı dahil gol atıyor 11 de. Bence Negredo gitmez. Ha araplar anormal bir para verecekse o başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 20 Ağustos 2018; 21:20:33 >
    Beşiktaş'ta Vagner Love, Göztepe'ye; Alvaro Negredo ise %95 ihtimalle Al Nassr'a transfer olacak. Mustafa Pektemek'e ise kulüp aranıyor. Beşiktaş, takviye için 3 büyük golcünün peşinde. (beIN SPORTS)

|
    |
    Karius mükemmel bir transfer Beşiktaş için özellikle Bundesliga ve Premier Ligde rahat kendine takım bulurdu niçin Beşiktaşı seçti merak etmiyor değilim ama aksilik olmazsa mükemmel bir kalecilik performansı göreceksiniz.
    |
    |

|
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Emekli Yönetici
    6014 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Negredo'nun arap takımına gideceğine ben pek inanmadım. Adam kendini harcamış olur kariyerinin sonlarında.

Burada sadece Love haberi doğru bence.

Love'ın gitmesine şaşırmadım çünkü adam zaten formayı kaybetti gözden düştü. Negredo dün banko oynadı. Avrupa maçı dahil gol atıyor 11 de. Bence Negredo gitmez. Ha araplar anormal bir para verecekse o başka.
    Dur şimdi turp sıkma 4/5 aydır bu zamanı bekliyorduk, negredonun babası endülüs hatta rivayede göre denizi ilk atla geçen kişiymiş, bitsin bu ayrılık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 20 Ağustos 2018; 21:25:43 >

Negredo haberi yalan Love haberi doğrudur. 11 de oynayan goller atan Negredo gönderilmez. Arapların manyak bir transfer teklifi yoksa.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    339 Mesaj
    Negredo && love ikisi birden gitmesinin hayali bile güzel

Bakıyorum negredo iki gol attı diye duygusal bağlananlar olmuş. Yapmayın beyler biri lask linz diğeri erzurum. Geçen sene şampiyonluğu bu kağnı yüzünden verdik. Ha belki bu sene özgüveni yerine gelir performansı artar beşli şampiyon bile oluruz ama yinede istemiyorum bu adamı. Bize abou gibi dinamik bozan bir adam lazım.

Karius konusunda ise çekimserim efsanede de olabilir gazozda çıkabilir. Adamın psikoloji malum bitik. Bizdeki tolganında bitik adam topa bomba gibi yaklaşıyor son maçlarda. Tolgada bu kadar kötü bir kaleci değil sonuçta, psikolojik çöküş ve stresin sonucu amatör kulüp kalecisi gibi davranıyor. Taraftarın hata yapsada tolgaya saldırsak modunda olduğunu ensesinde hissediyor adam. Bu şartlarfa kimse oynayamaz tolganın kulüp değiştirme vakti çoktan geçti. Bunda taraftarın linci en önemli sebep, kariusa da aynı linci yaparsanız tolgadan farkı kalmaz.

|
    |

• Yüzbaşı
    257 Mesaj
    kariusun gelmesi süper oldu tolga varken top her kaleye geldiginde tansiyonum yükseliyordu beşiktaşda iş yapar o kendini bulur burda
    |
    |
    Mario Balotelli'nin teknik direktör ile arasının iyi olmadığı ve ayrılmak istediği biliniyor. A Spor

iyi performans göstermiş ama çok kart görmüş buna şaşırmadım.

2017-2018 sezonu - Nice
    28 maçta
    18 gol
    1 asist
    11 sarı
    1 kırmızı kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 20 Ağustos 2018; 21:30:27 >

1 yıl kiralıktan sonra bonservisini almalısınız. Kaçırılmamalı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lawagolem

tolgay verilmez. diger iki buyuk takimin da kadrolari tolgay gibi bi adama aç su an. resmen adamlara "bunu da alin eksiginiz gediginiz kalmasin guzel guzel sampiyon olun" demek olur

Alıntıları Göster
    Kaliteli + istikrarsiz adamdansa daha az kaliteli ama istikrarli adami tercih ederim ben. İstikrarsiza guvenip yola cikamazsin. Olcay misal bu yonden cok faydaliydi adamin yapabildikleri yapamadiklari belli ve her mac azami duzeyde oynuyordu. Benim oguzhani tolgayin hep onunde gorme nedenim bu. Oguzhanin en kotu gunuyle en iyi gunu arasinda bu kadar fark almiyor. Onda da oluyor bazen ama cok iyi oynadigi maclar yaratiyor o farki. Tolgay'in ise kotu gunleri aciyor bu makasi. Kotu gununde space jamdeki yetenekleri alinmis topcular gibi geziyor sahada. Oguzhan en kotu macinda bile aliyor veriyor denk getirip oyunu degistirecek bir pas atabiliyor. Tolgayi duzenli 11 oynatan takim ligde sampiyon olamaz. İsteyene verelim. Fener alanyaya ozan + 2 milyon teklif etmis emre icin son teklifleri ise 3.5 milyonmus. Tolgay icin Ozan + 3 veya 4 milyon bence iyi olurdu. Ben oyle alman takimlarinin italyan takimlarinin 7-8 milyonlar verdigine inanmiyorum cunku. Vida icin 25 dendi hani nerde suan 10 verene yollar yonetim. Tolgay iyi maas aliyor bizden. Ozan da fenerden iyi aliyor ama onun sozlesmesi daha kisa o yuzden bize 4 yillik daha dusuk bir maasa gelmeye sicak bakacaktir. Tolgayin maasi da ulke standartlarinda normal fener oder o maasi yani. Avrupadan hic bir takimdan alamaz o parayi Tolgay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Mario Balotelli'nin teknik direktör ile arasının iyi olmadığı ve ayrılmak istediği biliniyor. A Spor

iyi performans göstermiş ama çok kart görmüş buna şaşırmadım.

2017-2018 sezonu - Nice
    28 maçta
    18 gol
    1 asist
    11 sarı
    1 kırmızı kart

Şenol Güneş Quaresma ile baş edemiyor. Balotelli kulübeyi yıkar. Yanlış transfer olur gerçekleşirse.
    |
    |

|
    |

Balotelli 'nin bonservis bedeli yok dendi.
    |
    |
  • Teğmen
    215 Mesaj
    NEGREDO HABERİNİ FIRAT GÜNAYER DOĞRULADI. BENİM İÇİN BİTMİŞTİR HAYİRLİ OLSUN. KRAL SON 2 MACTA DA BİZİ KURTARDI SİMDİ GİDİYOR. VAGNER LOVE DA BU HAFTA İCİNDE GÖZTEPE'YE GİDER, VE...

ALLAHIM NOLUR ABOUBAKAR'A KİMSE TEKLİF YAPMASİN DA BİZE GELSİN AMİN...

|
    |
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.