Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kagawa BVB'nin Pokal maçı kadrosunda yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Partizan maçı nasıl seyircisiz oluyor, Tottenham ile Partizan en son 2014'te oynamış? Ne iş? Yalan gibi geldi bana bu. 4 yıl sonra mı çıkıyor bu karar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Tolgay verip Ozan + Para ve de Kagawa gelirse en kotu ihtimal 2. bitiririz ligi. Karius daha maca bile cikmadan ligin en iyi kalecisidir musleralar betolar hikaye. Karius prime donemine bile gelmedi burada da eger finaldeki gibi seyler yasamazsa cok buyuk fark yaratir. Kaleciler gec olgunlasiyor. Prime'ina gelmeden oyle yada boyle liverpoolda belli donem boyunca 1. kalecilik yapmak ligimizdeki hic bir kalecinin gelebildigi seviye degil. Eksiklerini giderebilirse uzun vadede milli takim kadrosunda da yer bulur. Opsiyon zaten uygun ve sarta bagli deniyor. Lens gibi aldik denebilir yani. Bize gelip kotu oynayan alman yok zaten. Karius da bozmaz seriyi.
    Tolgay verilmez o potansiyeline çıktığı zaman sarri bile beğenmişti, profilindeki sarri resimi değilmi. Beto'nun yaşı geçti zaten ama ekşi surat yerine gelse para vermesek love ile takas yapsak hayır demem. Betoyu boş geçmeyen ülkemizde sadece bir takımın kazandığı yıllardır kimsenin oraya çıkamadığı finalde, penaltı kurtarıp kupayı getirmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şansal Büyüka: “Alvaro Negredo, %95 ihtimalle Giuliano’nun da transfer olduğu Al Nassr’a satıldı. %5 yanılma payı bırakıyorum. Yarın vedalaşıyor Beşiktaş’la.” (beIN FİNAL)

Bu adamın dedikleri pek çıkmaz ama hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 20 Ağustos 2018; 21:01:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kagawa, Dortmund'un Greuther Fürth ile oynayacağı Almanya kupası maçı kadrosuna alınmadı. Beyler :))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Tottenham maçında taraftarın ırkçı söylemleri nedeni ile UEFA Disiplin Kurulu’na sevk edilen Partizan, seyircisiz oynama cezası aldı. Partizan-Beşiktaş maçı seyircisiz oynanacak.

• Negredo,Love gönderilip bir de santrafor alınırsa, söyledikleri gibi Kagawa falan da gelirse karamsar hava dağılır bir anda da hiç ihtimal vermiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Partizan maçı nasıl seyircisiz oluyor, Tottenham ile Partizan en son 2014'te oynamış? Ne iş? Yalan gibi geldi bana bu. 4 yıl sonra mı çıkıyor bu karar?
    Bir yerde liverpool partixan maci diye okudum

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Negredo,Love gönderilip bir de santrafor alınırsa, söyledikleri gibi Kagawa falan da gelirse karamsar hava dağılır bir anda da hiç ihtimal vermiyorum
    Yok daha neler

• Karius, bu akşamki Crystal Palace-Liverpool maçının kadrosunda görünmüyorhttp://tr.beinsports.com/mac-merkezi/crystal-palace-?id=111307437

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 20 Ağustos 2018; 21:05:31 >
  • BeIN Q gitti de demişti. Çok da şey yapmamak lazım.

• Ya Negredo gitmesin şu durumda Vagner Love gitsin. Negredo giderse kimi alacağız? Negredo ismine denk bir oyuncu olması gerekir.

• SON DAKİKA - Şansal Büyüka: “Alvaro Negredo, %95 ihtimalle Giuliano’nun da transfer olduğu Al Nassr’a satıldı. %5 yanılma payı bırakıyorum. Yarın vedalaşıyor Beşiktaş’la.” (beIN FİNAL)

• Murat Özen

Murat Özen

@Muratozen1903

Negredo henüz satılmadı, satılabilir. Love, Göztepe görüşmesi devam ediyor. Karius için imza olmadan bitti diyemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Hocam aydınlattın mı bilmiyorum.

Öv biraz adamı nolur, tolgadan kötü değil falan de kurban olayım
    Yazdım yav

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Yok daha neler

Alıntıları Göster
    Adettendir Karius,GG,Pepe,Vida,Adriano,Medel,Oğuzhan,Kagawa,Lens,Babel,Chicharito

Beşiktaş'ta Vagner Love, Göztepe'ye; Alvaro Negredo ise %95 ihtimalle Al Nassr'a transfer olacak. Mustafa Pektemek'e ise kulüp aranıyor. Beşiktaş, takviye için 3 büyük golcünün peşinde. (beIN SPORTS)

Sizi bilmem de ben net gaza gelmiş durumdayım

• Vagner Love Göztepe'ye transfer olmak üzere. Göztepe yönetimi ile prensip anlaşmasına varıldı.

A Spor

• @HaberKartali
    18 sn.18 saniye önce
    Daha fazla
    Alvaro Negredo, yarın Arabistan'a Al Nassr'a imza atmaya gidiyor. Vagner Love da Göztepe ile prensip anlaşmasına vardı. (A Spor)
  • GS'den Feghuli, FB'den Giulano, bizden Negredo.. üçü de Arap Ligi'nden teklif almış. FB'li oyuncu zaten gitti.

Bu işin içinde bir iş var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 20 Ağustos 2018; 21:15:03 >
  • Beyler Vaziyet alin buralar karisacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.