Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (629. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

Bu mesaj silindi.
    Metin 2 oynayan adamsin

https://forum.donanimhaber.com/gt-1030-vs-r9-280-vs-gtx-750--133948455#133948455

Daha 4 hafta once actigin konuda 2500-3000 verecek butcem yok demissin o kartlar isvicrede en fazla 200-300 franktır.

Sen degil isvicrede yasamak, kapıkuleden disari cikamazsin. Sana banglades bile vize vermez. Git metin2 oyna abicim hadi.

Edit: isvicrede saat su an 3 bu arada 1 saat gerideler bizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valentino -- 20 Ağustos 2018; 3:59:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Divock Origi ve Chadli'nin aynı şirkete bağlı olması bizi ne açıdan etkiliyor ya da ilginç olan ne?

Edit: origi birkaç gün önce bize yazılmış şimdi gördüm :d

Edit-2: eğer bizi origiyi almak için chadliyi de alma zorunluluğunda bırakıyorlarsa hiç düşünmeden kabul edilir. Emenikenin bile bir dönem salladığı ligde origi, lukaku etkisi yaratır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitolojiden Biri -- 20 Ağustos 2018; 4:43:29 >
  • Üstteki fikret fanboya soyleyin bende bloklu ve hakettigi sekilde notta düsmüsüm kendisine. Muhattabım degil yani.

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    Iyi de bu hesap onceden kardesimindi. Kardesim m2 delisiydi.

O actigim ekran karti konusunda evet Turkiyedeydim. Aradan 1 ay gecmis ve isvicrede banka stajyeriyim. Kapis?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 20 Ağustos 2018; 4:41:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

Hocam 15 yıldan beri Türkiye ligini izlerim lakin gelecek sezon yerli kuralı saçmalığının tekrar gelmesi nedeniyle kasım sonlarında hem Beşiktaş'ı hem de Türkiye Ligini takip etmeyi bıraktım. çocukluğumdan beri ikinci takımım olan Arsenal artık birinci takımım oldu. Premier Ligini ise son 10 yıldır takip ediyorum. yuvam olan ülke ve dünya gündeminde mayıs ayında haksız yere 90 gün ban yediğim için buraya geldim ve 3 gün sonra cezam bitiyor.

dolabımda ilk ve tek forma olan kuzenimin aldığı 16-17 sezonu siyah formasını satmayı veya birine hediye etmeyi düşünmüyorum. Tarihi eser olarak kalacak.
    EPL bende izliyorumda duygusal olarak bağlanmıyorum açıkcası. Görsel seyir zevki amaçlı iyi oluyor. Yabancı kuralı fiilen geldiğinde bıraksaydın, belki iptal ederler :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 20 Ağustos 2018; 4:38:20 >
  • taraftar transfer istiyor da vasat oyuncu alacaklarsa hiç almasınlar bence.
  • Şu konuyu konu sahibi tetikciden almanın yolu yokmu? Adam bariz birilerinin tetikciliğini yapıyor. Birisi skor oyun transfer vs. neticesinde fikret ormana şenol hocaya falan dümdüz küfretse yine böyle düşünmem. Ama bu konu sahibi bariz farklı. mesajlarını geçmişie doğru sırayalayın. Hergün stabil tetikcilik yapmak amacıyla giriyor konuya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Fırat gunayer hoca istedi diyor ama hiç sanmıyorum onlar yönetime laf ettirmemek için hocaya yıkıyor ancak hiç sanmıyorum Allah bilir manageri kimdir ne bağlantılar vardır.Birinci ağız bunları diyorsa çok büyük sorunlar var,daha lisans işi vb var transfer yok alele acele seçim var pis şeyler dönüyor gibi.

Alıntıları Göster
    ben şenol hocanın istediğine zerre inanmıyorum açıkcası. adam lense bile fazlalık gözüyle bakıyordu chadliyi niye istesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 20 Ağustos 2018; 4:51:27 >
  • Bizim hoca isim vermemesiyle ünlüdür, fırat beşiktaş taraftarının zekasını yokluyor sanırım. Bakın beşiktaş bir iki sıkıntıya girdi belli adamlar nasıl dökülmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

Şu konuyu konu sahibi tetikciden almanın yolu yokmu? Adam bariz birilerinin tetikciliğini yapıyor. Birisi skor oyun transfer vs. neticesinde fikret ormana şenol hocaya falan dümdüz küfretse yine böyle düşünmem. Ama bu konu sahibi bariz farklı. mesajlarını geçmişie doğru sırayalayın. Hergün stabil tetikcilik yapmak amacıyla giriyor konuya.
    Yok hocam adminlerinde kankası sanırım, bana bi kamyon hakaret etti hatta bana değil tüm üyelere hakaret etti ama ben 8 gün o 4 gün ceza aldı. Bunun Beşiktaşlı olduğuna bile inanmıyorum, her fırsatta sağa sola saldırmasına rağmen yöneticiler şunu banlayıp konuyu elinden almıyor. Bi insan nasıl bu kadar antipatik olabilir cidden anlamıyorum.

• Çok güzel soygun yapılıyor anlaşılan, bir ton oyuncu gönderdik, gelen dövizle ne yaptık?
  • o kaleci facia yokluktan oynadi liverpolda

• vLG kullanıcısına yanıt
    negredo iyi golcu ama onu iyi besleyen bir sistem olmasi lazim adam top alamiyo ama soylede bisi var form tutamadi kosamiyo biraz kilo verip medel gibi forma girseydi daha farkli olabilirdi ama sana katiliyorum en son gidicek forvet negredo olmali

• acil 10 numara lazım. fenerinki gibi gulliano bulacaklarsa istemez.

• tolgaya ekşide baya sallamışlar.maçı izlemedim ama çok hata yapmış.haftaya evdeki maçta ıslıklanır,hele bir de bariz hatalar yaparsa
  • Oğuzhan deneme hayalet topçu bi de sırtına 10 numara yazdırmış. Aynen kardeşim senden 10 numara top toplayıcı olur

• evren son iki maç icin daha nasil bir mesaj vermesi gerekiyorki. takima acilen, kaleci, orta saha, sağ bek alinmasi lazim . cok acil.

gökhan iş cikişi hali sahada oynar gibi oynuyor. gucsuz, ruhsuz, yavaş,basit ve yeteneksiz.

ismi lazim değil kalecimiz,tam bir saçma hint yapimi komedi filmi gibi. ağzim açik izliyorum.

10 numara posizyonu uğruna oguzhan pisikolojim olarak bitiriliyor. adam 8 numaraa 8..!

2 asist bir gole ragmen , formayi lens hakediyir bence.

• Haziran ayında GS'nin CL'de oynayacak olması ve FB'nin de yeni hoca yeni sistem derken zamana ihtiyacı olacağı düşüncesiyle bizi şampiyonlukta bir adım önde görüyordum. Fakat tabi Fabri satılacak Tolga oynayacak, 10 numara alınmayacak, sağ bek alınmayacak, forvet alınmayacak diye düşünmemiştim doğrusu. Talisca'nın modern futbolda yeri olmayan bir oyun tarzı olduğunu savundum sürekli ama mevkisini komple boş bırakacaklarını hesaba katmamıştım.

Geldiğimiz noktada FB birinci sınıf bir kaleci ve 8 numara ile bizim önümüze geçer. Slimani gayet iyi transfer oldu, ilk maçtan sahada varlığını belli eden bir oyun ortaya koydu. GS desen Akbaba iyi transfer N'diaye zaten iyi. Gomis geçen seneki haline dönerse yine bizden ilerdeler. Bir iyi stoper ve bir forvet ile, CL'ye rağmen, bizden daha ilerdeler.

Bizim transfer ve takım dışında yönetim de darmadağan oldu. Çok plansız programsız gidiyoruz. Serkan geliyor, 2 ay sonra gidiyor. Transfer yok, yönetim kendi içinde bilmem kaç parça. Bizzat başkanın kişisel turizm yatırımları nedeniyle iktidara göbekten bağlı olduğu ve siyasetin esiri olduğu söylentisi almış yürümüş. Ben yine de Fikret başkanın kulüp üzerinden şahsi çıkar sağlamaya tevessül edeceğine inanmak istemiyorum.

Şenol hoca'ya orta-kafa yüzünden sallamadığım gün yoktur geçen sene, ama Allah korusun hoca hadi bana eyvallah dese öyle bir darmadağan oluruz ki daha daha da kaç sene toparlayamayız gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

o kaleci facia yokluktan oynadi liverpolda
    adam 33 maçın 16'sında kalesini gole kapattı. bir tane maç izleyip yorum yapma.
  • Loris kötü kalecı değil arkadaşlar

Fiyatı yüksek orası başka ama kötü değil .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.