Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sanirsin erzurum united

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma Gökhan’a çarptırıp gol attı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla sevindiysem ne olayım. Hatta tam tersi umarım Erzurumspor atar diyorum. Maç %100 onların hakkı.

• zerre sevinmiyorum gole. Allah belasını versin bu kadar para almasına rağmen sahada sıfır mücadele hız ve hırsı olan oyuncularımızın. insanda biraz şeref haysiyet olsa oynadığı formanın farkında olup mücadele eder.
  • Helal ya, hobbit gibi adam ama iyi atti.
  • Bir gol daha gelir. Bu baskıyı sürdürürsek öne geçeriz.
  • El diye kesilen erzurum atağı dönen top beşiktaş gol

• quote:

Orijinalden alıntı: calientee

Yönetimin suçu kesinlikle. Şampiyonlar ligi gelirleri,tosicten, mitroviçten, fabriden, marcelodan gelen paralar nerede? Atınçtan 6 milyon kazandık nerede bu para? Kimse krizdeyiz demesin klüp bu yıl artıya geçti. Fenerin çuvalla borcu var adamlar hala transfer yapıyor. Başkanın hiç takımı umursadığı yok, bir klüpte bir akdeniz koylarında hikaye atıyor.
    Beck den de kazandık!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en azından gol atıldı zaten öyle pek iyi bir şey yok kalede gene kova var en azından 1 gol bulduk.
  • Bence Atibanın ölüsü orta sahayı toplar.
  • Babel'i çıkarıp Lens'i alsa keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto83

El diye kesilen erzurum atağı dönen top beşiktaş gol
    el oldugu icin olabilir mi acaba? algini al da git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

zerre sevinmiyorum gole. Allah belasını versin bu kadar para almasına rağmen sahada sıfır mücadele hız ve hırsı olan oyuncularımızın. insanda biraz şeref haysiyet olsa oynadığı formanın farkında olup mücadele eder.
    canerle necibi muaf tutuyorum. bunlar her zaman ruhunu ortaya koyan oyuncular.
  • bu erzurumun pili mi bitti ilerde pres yapsalar her türlü atarlar golü
  • Maçı izleyemiyorum ama orta kafa gol sanırım yine, gole sevinmiyorum. Şansa bala ata ata nereye gidebilirsin ki? Yenersek açıklamalar yine Tolga iyi kaleci, Quaresma yine şovunu yaptı falan olacağı için. Neyse şu ayak bağlarından tez zamanda kurtulalım tek duam bu.
  • İlk yarı ile ikinci yarı arasında kocaman bir fark var. Erzurum bu maçı verir. İlk yarı kaçırdığı pozisyonlara da üzülür.
  • Babel ile negredo 4-4-2 oynuyoruz suan

• Caner girdiğinden beri 3-5-2 oynuyoruz. Hocaya sallamayın zamanında müdahale etti adam! Bu adama ne verirsen verdiğin adamlardan en iyi sonucu alıyor yok daha kim hoca olacak bu takıma derdiniz ne sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

İlk yarı ile ikinci yarı arasında kocaman bir fark var. Erzurum bu maçı verir. İlk yarı kaçırdığı pozisyonlara da üzülür.
    Dakikalar geçtikçe tempoları düşecektir, ilk yarı çok iyi oynadılar ama yoruldular bayağı. Gerçi bizde hafta içi maç yaptık.

• 2 yi de atarız az sonra ama maç iyi değil.Erzurum duruldu.
  • 
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.