Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
58.685
Cevap
80
Favori
1.288.648
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1045 Mesaj
    Bu adam erzurum maçını kazanırsak transfer falan yapmaz.Bari 10 numara kaleci maleci bir şey alaydık.Transfersizlikten peynire kafa atıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Valentino

https://twitter.com/alprulsy037/status/1030948820623007747

Aklim almiyor abi.
    Benim peder de Fabri'nin satıldığını duyunca fikret başkana ''senin gibi başkanın...'' mesajı atmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3062 Mesaj
    [16 Temmuz 2020 00:20:28 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Bizde Volkan sizde Tolga iki takımda da tutacak adam yok.Bizim stoper bekler de ortada siz de en azından bek var.
    FB nin once kaleci alması lazımdı.2 ay bekleyip Volkanı aldık.Sizde Ospina dendi 2 ay o da olmadı.
    En iyi forvetiniz bence Negredo Hoca da oynatmam deyip cıktı.Hayırlısı olsun bakalım.2 takımda da eksik var.
    |
    |
    sorunlu bölgeler belli
    bjk-kaleci-ofansif ortasaha-santrafor(sağbek)
    gs-defans-defansif ortasaha(solbek,santrafor)
    fb-kaleci-defans(santrafor)
    |
    |
    Ekmek Arası Klavye

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam yapma yahu, Aziz Yıldırım olmak kolay mı sanıyorsun? Bence başkanınıza gereksiz yükleniyorsunuz. Baskı oluşursa yanlış transfer yapılabilir ki bu daha kötü. Transfer dönemi biter ve eliniz boş kalırsa o zaman eleştiri yapmak daha doğru olacaktır diye düşünüyorum transfer konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

Hocam yapma yahu, Aziz Yıldırım olmak kolay mı sanıyorsun? Bence başkanınıza gereksiz yükleniyorsunuz. Baskı oluşursa yanlış transfer yapılabilir ki bu daha kötü. Transfer dönemi biter ve eliniz boş kalırsa o zaman eleştiri yapmak daha doğru olacaktır diye düşünüyorum transfer konusunda.

Alıntıları Göster
    Zaten tüzük gereği 1 kere daha seçilebilir ancak ben giderken aziz yıldırım izlerini göreceğimizi düşünüyorum. Eğer böyle bir tüzük olmasaydı forman 4. defa seçilecekti ve aziz yıldırım ruhunu biz yaşayacaktık. Başkan silkelenip kendine gelirse ne ala ancak ben ufukta bu ihtimali göremiyorum.
    |
    |
    ||Ryzen 5 3600X || MSI B450 Gaming Plus Max || 2x Corsair Vengeance 8gb 3000mhz || Gigabyte Geforce RTX 2070 Super || Xpg SX6000 Pro 1TB || Sandisk SSD Plus 480GB || James Donkey JD240 || Corsair RM750 80+ Gold ||
    Corsair Carbide Spec-05 || MSI MAG 241CR || Logitech G413 || Razer Deathadder Chroma || AKG K7XX Massdrop ||

• Teğmen
    113 Mesaj
    Biri neden yonetim bu kadar sessiz aciklayabilir mi.Fikonun sonu geliyor

Yönetim de büyük sorunlar var kendini Fikret Ormanin üstünde goren yöneticiler var siyasi bağlantılarindan dolayı Fikret ormana çökmeye çalışanlar var Fikrer Ormanda hukumetten çekindiği için bu işleri asıl olayı çıkaranlara değil Ahmet Nur Çebiye yıkmaya çalışıyor ortalik karışık ama bu Umut Güner, Şafakoğlu ve Metin Albayrak bu takimın yonetiminden uzaklaştırmadan ortalık düzelmez

|
    |
    entel84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5 ekimde 27 sinden gun almis olacak..

|
    |
    DenzeL_28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mrbaronx

5 ekimde 27 sinden gun almis olacak..
    Dalga mı geçiyorsun ya sen?

Bu saatten sonra matematik mi öğretelim sana? Böyle mi yapılır yaş hesabı?

Emre'nin kimliğinde ne yazıyor? 25 yaşında. Bitti.

Ama her neyse sen istersen 32 yaşında de, insanlık yapmaya çalışıyoruz ama çoktan kaybeden psikolojisine sokmuşsunuz kendinizi. :)

|
    |

Turgut Burkay Korkmaz (1997 - ∞)
  • Yarbay
    2458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: paramedical

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sonra neden konumuza galatasaraylılar yazıyor diyorsunuz.

1 dk. Galatasarayı konuşmadığınız an var mı acaba? Gelmiş yine galatasaraya laf atıyor aklınca.

Neyse böyle devam edin. Hem siz hem de fener farkı açabileceğimiz konuma geldi. Hele bir #22 yapalım. :)

Turgut Burkay Korkmaz (1997 - ∞)
  • Er
    8 Mesaj

Bu savunma ve bu futbolla şampiyonlar liginde darmadağın edecekceler sizi.Alıştınız tabi haftada 1 maç yapmaya bakalım bu sene ne olacak.Bu işler bilmem kaç tane ofsayttan gol atmaya benzemez.

|
    |
    tomthejeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tesekkurler bilgilendirmeniz için

|
    |
    vlknmnkse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: PrensArthur

Bu savunma ve bu futbolla şampiyonlar liginde darmadağın edecekceler sizi.Alıştınız tabi haftada 1 maç yapmaya bakalım bu sene ne olacak.Bu işler bilmem kaç tane ofsayttan gol atmaya benzemez.
    Şampiyonlar ligi umurumuzda değil, sadece giriş parasını alıp çıkacağız.

|
    |
    |
    |
    Gelecek olan 10 numara ve forvet Sosa-Burak bile olsa gelsin artık ben vazgeçtim arkadaşlar öyle büyük, isimli transferlerden. Yeter ki birileri gelsin artık şu takıma.
    Eğer ki takımın ekonomisinin batmamasını istiyorsak, borcu azaltmak istiyorsak, gelir gider dengesini sağlamak istiyorsak mecbur Şampiyonlar Ligine gitmeliyiz. Bunun için de şampiyonluk şart. Şu anki mevcut kadro şampiyonluğu geçtim, 2.lik için bile umut vermiyor.
    Kaleci transferini geçtim artık. Biz daha önce de kalede Tolga, defansta Alexis ile şampiyon olduk. Orta saha ve forvetimiz iyi olduktan sonra bizi kimse tutamaz.
    |
    |

nasıl sonu geliyor? fikret orman dan başka bir aday varmı? başkan şuanda seçime gelmsese bile seçilir o kadar net adamın rakibi yok o yüzden bu kadar rahat davranıyor
    |
    |
    entel84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Am@deus

Bitik dediğiniz fenerbahçe 3 puanla şampiyonluğu kaybetti o çok met edilen başakşehir ve bizim üstümüzde. Bunu yaparkende o iki bahsettiğiniz ön liberoları bu farkı yarattı.
    Ben on numara olsam arkamda adam kovalayan oyuncularla oynamak isterim keza bütün topları önlerinde olduğum için bana atarlar, eforda kaybetmen.
    Attığı gol rakamıyla ilgili zaten birşey söylemedim ama şunu söyleyebilirim talisca aynı mevkide 17 gol attı ve çine gitti avrupaya değil. Bu 15 gol atmış 4/5 tanesi penaltı. ben sadece asist sayısı geçen sezonun ölü oğuzhanından düşük dedim. Bakın bu ezber değil realite.

Birde şöyle düşünmek lazım takımı oynatan on numaramı, kendini oynatan on numaramı. Ben oyumu ilkinden yana kullanırım.

Alıntıları Göster
    kendi sahalarında bak kendi sahalarında yense idiler yenemediler verdiler saha avantajını kullanamıyorsan zaten kaybetmişsin ne önemi var üstelik en yakın rakibine.Bu herkes için geçerli.
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    2327 Mesaj

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Umarım kaza bela yaşamayız

Skor Tahmin: Erzurumspor 1 - 2 Beşiktaş

Goller: Roco, Larin

bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,720
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.