Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
58.685
Cevap
80
Favori
1.288.669
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    6014 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Kesinlikle katılıyorum Suudi Arabistan'da bir takıma transfer olacakmış şaşırdım açıkçası S.Arabistan ne alaka.

Alıntıları Göster
    Neden şaşırdın hocam ? Adam böyle kötü ligde hiç bir buyuk maçta yok. avrupadan zaten alanı olmaz, gideceği yer ya geldiği rusya, çin yada arabistan olur. Transfer olacağı zaman şişirdiler brezilya milli takımı vs ben brezilya milli takımında bu kadar kötü jenerasyon uzunca zaman görmedim, bu oyuncularda öyle girdiler zaten takıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 19 Ağustos 2018; 1:7:47 >

Spor basınında söylenenlere göre 1 transfer yapılması Vida'nın gitmesine bağlıymış. O kadar adam yolladık nasıl alamıyoruz çözemedim.
    |
    |
  • Çavuş
    75 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xayro

Bana kalırsa sol açık ihtiyacımız da var. Babel ile bundan sonra yürümeyecek diye düşünüyorum. Sağ bek konusunda tabi ki de ihtiyacımız var ama yönetimden gelen açıklamalar, oyuncu alıp-almayacağımızın belli olmaması önceliklere yönelmemizi gerektiriyor. Sağ bek alıp, 10 no ve forvet almazsak başarı gelmez. Ama iyi bir 10 no alırsak ve iyi bir forvet ile bu sezonluk sağ bek almasak bile iddaalı oluruz. Belirtmek istediğim oydu.

Alıntıları Göster
    Babel ve Quaresma için gelen teklifleri değerlendirseydik kanat için de acil transfer gerekirdi ama bu şartlarda sadece lüks. Ben son yıllarda bu kadar durgun ve sinir bozucu bir transfer dönemi yaşadığımızı hatırlamıyorum. Temmuz ayında çok takmıyordum, Vida'yı satarlar öyle başlarlar veya en uygun oyuncuyu arıyorlardır diye düşünüyordum ama artık bu ayı bile yarıladık. Hani FFP falan da yok uyuz oldum resmen. Artık ne olacaksa olsun gelen giden netleşsin bu hafta en azından önümüze bakalım.
    |
    |

• Yarbay
    2420 Mesaj
    Negredo-Babel ikilisi halleder yarın Erzurum'u, bizim asıl maçımız hafta içi. Partizan'ı kendi taraftarı önünde rezil etmeliyiz.

Samsun'da otomobil ile biçerdöverin çarpıştığı kazada, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı. Kaza, Bafra ilçesi Samsun-Sinop karayolunda meydana geldi. Eyüp Kırımlı yönetimindeki 52 DB 511 plakalı otomobil ile Mehmet Sanma yönetimindeki biçerdöver çarpıştı. Kazada, otomobilde bulunan Sezai Köse olay yerinde hayatını kaybetti, sürücü Kırımlı ile Ufuk Türk ve Uğur Akar ise yaralandı.
  • Bizimde bir Messi'miz olsa.

Orijinalden alıntı: Shuwetza

Negredo-Babel ikilisi halleder yarın Erzurum'u, bizim asıl maçımız hafta içi. Partizan'ı kendi taraftarı önünde rezil etmeliyiz.
    partizanı partizanda yeneriz inşallah
    |
    |
    Turu neredeyse mucize eseri geçtik. Partizan içimizden geçecek diye tırsıyorum. Takım resmen alarm veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Turu neredeyse mucize eseri geçtik. Partizan içimizden geçecek diye tırsıyorum. Takım resmen alarm veriyor.
    Valla bencede zor olacak partizan kazma değil lask gibi.Birde bunların taraftarı sıkıntılı yani bizim sevmediğimiz atmosferler.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Bizimde bir Messi'miz olsa.
    knk muhammed demirci diye bi çocuk var türk messi görmen lzm

Orijinalden alıntı: orox

knk muhammed demirci diye bi çocuk var türk messi görmen lzm

Alıntıları Göster
    emre mor değil miydi ya türk messi olan onunda durumu belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 19 Ağustos 2018; 1:20:50 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Neden şaşırdın hocam ? Adam böyle kötü ligde hiç bir buyuk maçta yok. avrupadan zaten alanı olmaz, gideceği yer ya geldiği rusya, çin yada arabistan olur. Transfer olacağı zaman şişirdiler brezilya milli takımı vs ben brezilya milli takımında bu kadar kötü jenerasyon uzunca zaman görmedim, bu oyuncularda öyle girdiler zaten takıma.

Alıntıları Göster
    Arkasında Josef-Mehmet gibi iki kör topalın oynamasınında etkisinin olduğunu düşünüyorum. Geçen sezon bitik Fenerbahçe'de 15 gol 6 asist ondan önceki sezonda Zenit'te 17 gol 13 asist. Biraz ezbere konuşuyoruz gibi geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Emekli Yönetici
    6014 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Arkasında Josef-Mehmet gibi iki kör topalın oynamasınında etkisinin olduğunu düşünüyorum. Geçen sezon bitik Fenerbahçe'de 15 gol 6 asist ondan önceki sezonda Zenit'te 17 gol 13 asist. Biraz ezbere konuşuyoruz gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    Bitik dediğiniz fenerbahçe 3 puanla şampiyonluğu kaybetti o çok met edilen başakşehir ve bizim üstümüzde. Bunu yaparkende o iki bahsettiğiniz ön liberoları bu farkı yarattı.
    Ben on numara olsam arkamda adam kovalayan oyuncularla oynamak isterim keza bütün topları önlerinde olduğum için bana atarlar, eforda kaybetmen.
    Attığı gol rakamıyla ilgili zaten birşey söylemedim ama şunu söyleyebilirim talisca aynı mevkide 17 gol attı ve çine gitti avrupaya değil. Bu 15 gol atmış 4/5 tanesi penaltı. ben sadece asist sayısı geçen sezonun ölü oğuzhanından düşük dedim. Bakın bu ezber değil realite.

Birde şöyle düşünmek lazım takımı oynatan on numaramı, kendini oynatan on numaramı. Ben oyumu ilkinden yana kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 19 Ağustos 2018; 2:14:44 >

• Teğmen
    170 Mesaj
    Gökhan Töre neden oynamıyor acaba en son oynadığı maçta gayet iyiydi asist yapmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2420 Mesaj
    Yarın dep. tribünden şu sesi duyalım:

“Partizan’ı Belgrad’a gömeceğiz,
    Avrupa Ligi şarkıları söyleyeceğiz.”

Ulan bu Sırplar bize deli gibi bileniyor ya, camia olarak kenetlenip sağlı sollu, tekme tokat elememizi o kadar istiyorum ki şunları. Rövanşta Arena’da Tek bir koltuk bile boş kalmamalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Samsun'da otomobil ile biçerdöverin çarpıştığı kazada, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı. Kaza, Bafra ilçesi Samsun-Sinop karayolunda meydana geldi. Eyüp Kırımlı yönetimindeki 52 DB 511 plakalı otomobil ile Mehmet Sanma yönetimindeki biçerdöver çarpıştı. Kazada, otomobilde bulunan Sezai Köse olay yerinde hayatını kaybetti, sürücü Kırımlı ile Ufuk Türk ve Uğur Akar ise yaralandı.
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kepler Laveran

Gökhan Töre neden oynamıyor acaba en son oynadığı maçta gayet iyiydi asist yapmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1704 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xayro

Abi yalvarıyorum artık sağ bek yazmayın. Takım gol atamaz, oyun kuracak 10 no yokken, Lens ile beraber çok iyi sezona başlayan GG varken sağ bek yazmayın. Bilinçaltımıza işlemiş herhalde.
    Gökhan saatli bomba.Yaşı olmuş 33.Sakatlanırsa büyük sıkıntı yaşarız.Genç ucuz yollu bir yedek alınmalı opare tarzı.
    |
    |
    Bu sene Avrupa Ligi için şansımız vardı. Kupa maçları yokken çok rahat 2 kulvarı üst düzey çıkarabilirdik. Ama kimseden ses çıkmaması, Avrupa'yı geçtim, Lig için bile insanın umudunu kaybetmesine neden oluyor.

|
    |

Göz göre göre başarıyı satıyoruz.

10 numara,kaleci yok.

Bugün bir haber gördüm:''Beşiktaş yönetimi finansal sebepler yüzünden transferde beklemeye karar verdi. Şenol Güneş ile eldeki kadronun yeterliliği konusunda görüşülüyor.''

Transfer sezonunun başından beri bekliyoruz zaten beklemeye karar vermişiz son 10 gün kala

Finansal sebeplerden dolayı transfer yapamamanın suçlusu KUR değil yönetimdir. Menajerler oyuncu getirmeyince bizimkilerin eli ayağına dolandı.
    |
    |

• Teğmen
    158 Mesaj
    Töre neden kadroya alınmıyor 2 haftadır? Orkan’dan ne haber? Babel hiç kesik yemeyecek mi? Dünyada kalmamış gibi 49 yaşındaki Atiba’ya zorla sözleşme yaptılar; adam nefes alıyor mu hala? Oynayacak mı hatta oynayabilecek mi?

Yav en büyük Fikret Orman destekcilerinden biriydim ama ne hale geldim; kafayı yemek üzereyim! Takımdaki çöpler duruyor(Mustafa, Negredo, Love vs...) üstüne gidip yeni çöpler aldılar! 40 yolun başı kaleci vardı doğru düzgün, sattılar 57 yaşındaki Tolgea suratsızına kaldık! Ne ortasaha geldi ne forvet geldi ne bi duyum birşey var! 13 gün kaldı, Başkan beyden ses yok!

Herşeyi geçtim, bi takımda hiç sistem olmaz mı ya! Bi maç iyi bi maç kötü, bi yarı süper bi yarı berbat! Bu oyuncu formu falan değil, bildiğin takım hiçbir şey çalışmıyor! 3. senesi Şenol’un hangi genci takıma monte etti? Zaten pişmiş oyuncuları parlattı, durdu. Hiç katılmak istemesem de sanırım Şenol bey, Bilic’in pas sisteminin ekmeğini yedi.

13 günde acilen adam gibi bi kaleci alınmalı, genç yabancı yada yerli yatırım bile kabulüm yeterki Tol gea sıfatsızı oynamasın!

-Acilen defans hattı oturtulmalı, yerli defans alınmalı;

Adriano Vida Pepe Gönül

-Ortasaha kurgusu belli olmalı, Medel mi Atiba mı 4-3-3 mü? 4-5-1 mi? karar verilmeli!

-Kanatlarda ki fazlalık bi şekilde azaltılmalı, 2 bölgeye 5 as adam var nerdeyse;(Babel,Quaresma,Lens,Töre,Orkan)

-Forvetteki adamları bi şekilde azaltmak lazım, satılır mı kiralanır mı, nolursa olsun: Transfer-Larin-Umut-Güven’e indirgenmeli.

Bayağı uzun oldu ama şu an dedikodusu çıkan Marco Fabian’ı izlemesem de çok bize uygun biri gibi durmuyor. Talisca’nın farklı versiyonu gibi.(Umarım yanılıyorumdur.) Eğer haklıysam madem Talisca’nın aynından almayı düşünüyorlar demek ki orta kafa gol sisteminden vazgeçmek istemiyoruz. Ki bu sistemle UEFA’da dahi bi yol olmayacağı az çok ortada.

Son olarak son günlerde Fikret Orman’ın her zaman yaptığı gibi efsane kaleci,forvet, ortasaha transferleri görmek umuduyla! Umarım takım iki sezon önceki pas oyununa döner, şampiyon olamasak dahi hiç yoktan güzel futbol oynamış oluruz.

|
    |

Reklamlar
bankalar.org
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.