Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deplasmanda 1-0 sizin açıdan kötü olur, 2-1 olursa harika.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim takımda transferler hocaya rağmen yapılıyor gibi geliyor bana sonra da hoca iş yapacağı çıkarsa da oynatmıyor..aradaki çekişmenin en büyük sebebi bu..Transferden önce bunun çözüm bulması lazım..hocanın almayın dediği adamı almasınlar en azından..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabri maç bir an önce bitsin diye dua ediyordur. Totenham 3-1 önde ve habire top geliyor adama. Gittiğine pişman olmuş mudur acaba? Üç tane klas gol yedi ama

• Harry Kane'in ağustos kabusunu da bitirdi fabri
  • Everton'un 17 numaralı oyuncusu iyimiş adamın enerjisi bitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Fabianı felan oynatmaz hoca. Tipik Güney amerikalı. Büyük ihtimal kilolu gelir. Şenol hoca da kilolu oyuncuya ayar oluyor. Fabian zayıflayana kadar, kadroya girene kadar 6 ay geçer, sonra lig bitiyor zaten. Seneye düşünün Fabianı.
    bezelye ile kanka aynı memleket sıkı arkadaşlar hatta bayer leverkusende idi hernandez onun tavsiyesi ile bundesligaya gelmiş fabianın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utilcan

bizim takımda transferler hocaya rağmen yapılıyor gibi geliyor bana sonra da hoca iş yapacağı çıkarsa da oynatmıyor..aradaki çekişmenin en büyük sebebi bu..Transferden önce bunun çözüm bulması lazım..hocanın almayın dediği adamı almasınlar en azından..
    "is yapacagi cikarsa oynatmiyor" ne demek ya ne kadar kolay ihtam ediyorsunuz insanlari. Hoca neden basarisiz olmak istesin? İs yapacak adami neden oynatmasin? Meden gecen sezon kilo verdi aldi formayi. Lens bu yaz iyi calismis suan ilk 11. Hakeden aliyor formayi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

"is yapacagi cikarsa oynatmiyor" ne demek ya ne kadar kolay ihtam ediyorsunuz insanlari. Hoca neden basarisiz olmak istesin? İs yapacak adami neden oynatmasin? Meden gecen sezon kilo verdi aldi formayi. Lens bu yaz iyi calismis suan ilk 11. Hakeden aliyor formayi.

Alıntıları Göster
    negredo vida lens roco bunları sen gerçekten hocanın istediğini mi zannediyorsun bunların içindeki bir tek lensden umudum var.love a hocanın da olur vermiş olabileceğini düşünüyorum ona bişey demem devre arası cenk gitmiş gol atacak adam yok..siz şimdi vida laf dedi huraa dersiniz de hoca beğenmiyor gidin hocaya laf edin..vida hakkında hangi olumlu lafı var şg in ben olumsuz 3-4 tane sayarım keza negredo da öyle.eldekiler içinde en oluru negredo da hoca istemiyor daha ne desin şaşırdım linz maçında almasına oyuna..yönetim hoca arasındaki çekişmeyi bi Allah ın kulu da görmüyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Emre Akbaba yeni geldi ya hemen gömün.

Alıntıları Göster
    Niye ki Emre Colak o kadar kotu muydu

• Emre Akbaba= Deniz Türüç bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deniz Türüç'ün stilini çok beğeniyorum

Hiç düşünmeden

Deniz>Akbaba

• quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Emre Akbaba= Deniz Türüç bence
    Gsye bu tipte eleman geldi ondan dedim aynı tip oyuncuyu yine aldılar.Alışkanlık kötü birşey
  • Olcay gol atmış bu hafta

Şu adamı gönderdik geri almayı da düşünmüyoruz

10 numarada paslaşma oyununda çok iyi olurdu.

• Bu yıl takımdan umutlu olan var mı cidden soruyorum ?

kaleci yok
    10 numara yok
    sağ bek yok
    forvet hele aman aman .

yönetim böyle devam etsin.
  • Yere sağlam basan oyuncuları seviyorum, sosa gibi kanata inen bir oyun yapısı var. Takımı daha defansif oynasada hala deniz diyorum. Aralarında çok büyük fark yok emre klasik on numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 18 Ağustos 2018; 20:14:42 >
  • husamsdu kullanıcısına yanıt
    son maçta yuhalandıktan sonra isteseniz de geleceğini sanmıyorum.

• Takımı ne hale getirdiniz. YÖNETİM istifa

• quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

Bu yıl takımdan umutlu olan var mı cidden soruyorum ?

kaleci yok
    10 numara yok
    sağ bek yok
    forvet hele aman aman .

yönetim böyle devam etsin.
    Herkes herşeyin farkında ve kimseninde umudu yok.. Sağolsunlar çöpe attık başlamadan sezonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utilcan

negredo vida lens roco bunları sen gerçekten hocanın istediğini mi zannediyorsun bunların içindeki bir tek lensden umudum var.love a hocanın da olur vermiş olabileceğini düşünüyorum ona bişey demem devre arası cenk gitmiş gol atacak adam yok..siz şimdi vida laf dedi huraa dersiniz de hoca beğenmiyor gidin hocaya laf edin..vida hakkında hangi olumlu lafı var şg in ben olumsuz 3-4 tane sayarım keza negredo da öyle.eldekiler içinde en oluru negredo da hoca istemiyor daha ne desin şaşırdım linz maçında almasına oyuna..yönetim hoca arasındaki çekişmeyi bi Allah ın kulu da görmüyor mu ?

Alıntıları Göster
    Ben ne demisim tekrar oku. Hocanin istekleri zaten karsilanmiyor ona karsi cikmadim ki ben. Ama hoca oyuncu hazirsa ve oynatmak istedigi oyuna uygunsa koyuyor kadroya. Hoca ile yonetim arasinda kopukluk oldugunu daha once de yazdim ben. Ama bunu rekabet haline getirip takima fayda saglayacak olsa oyunculari oynatmadigini soylemissin sen. Hain demissin iste hocaya. Ben ona cevap verdim laf kalabaligi yaparak hedef saptirmaya calisiyorsun.

• Transfer olmasa bile Lens ve Ozi geçen seneden 2 tık iyi oynarsa herşeyi yapabiliriz bence.

Bu adamlar geçen sene bildiğin yoktu. Forvet zaten yoktu Larin bile ilerde daha yararlı olur geçen seneye göre.

Töre var birde formda Töre ligte çok iş görür.

Çok fazla karamsarlığa kapılacak bir durum yok bence

Bir adet çok iyi 10 numara alırsak harika olur ama :)
  • 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.