Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brak13

Abdurrahim Albayrak: "Biz UEFA'nın bize verdiği sınırlara göre hareket ediyoruz. Sponsorumuz olan NEF'e teşekkür ederiz. Dostlarımızın yardımıyla transfer yapabileceğiz"

GS ye bak sponsor aracılığıyla transfer yapabildik diyor. Bizim günahımız neydi ya yıllarca satmadan alamadık süründük...
    Ffp ye sponsor etkilemiyor diye biliyorum..satmadan aliyorlar seneye yine uefa ya bi slayt sunumu yaparlar tamam iste...😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

Hocam zaten herkes transfer konusunda patlayacak yer arıyor. Hepimiz gerginiz ve dünkü maç tuzu biberi oldu diyebilirim. Yani kısaca gönüller kırılmaya başlanmasın. Buradaki arkadaşların hiçbir takım umurunda değildir şu pozisyonda. Arkadaşa hak veriyorum açıkçası.
    +1903 bedri hocam

• Sponsor falan ffp ye uygun değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs sorunları veya Fb bizi ilgilendirmez bizim ile bir sürtüşme olmadıkça şuan esas problem 10 numara forvet olmayacak zaten yoksa defteri kapat gitsin.Ülke durumuda iyi değil zaten kanserde olmayın fazla.
  • 10 gün kaldı. Beşiktaş’a ihanet ediliyor.

• Sağ bek , forvet , kale hepsini geçtik valla şaka maka sadece 10 numara gelse hepimiz fit olacak bu gidişle
  • sponsorla aşılsaydı finansal fair play , aziz yıldırım 20 kere kullanırdı o hakkı.

50 bin euro etmeyecek kaleciyi boluspora 1 milyona satarak göstere göstere hile yapmak zorunda kalmazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

10 gün kaldı. Beşiktaş’a ihanet ediliyor.
    İhanet edilmesinden çok, gidişatı açıklasalar keşke, ne olduğunu anlasak, belki de hak vereceğiz. Hiçbir yönetici açıklama da yapmıyor. Şeffaf yönetim anlayışı sergilenecekti, bu sezon gelen başarısızlık bütün dengeleri bozdu anlaşılan. Ama hiçbiri açıklanmıyor. Taraftar bekliyor öyle, bu çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A62F0AF

Sponsor falan ffp ye uygun değil.
    Buna ben de katılıyorum , PSG , City vb. astronomik transfer yapan kulüpler de bunu sponsorluk adı altında çözüp UEFA tepkisi almazlardı diye düşünüyorum .
  • ne yapıp, ne edip bir 10 numara ve bir kaleci şart.

yoksa bu sene darma duman oluruz. illa yıldız transfere gerek yok ortalama üstü ve diri bir orta saha bile iş görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

Buna ben de katılıyorum , PSG , City vb. astronomik transfer yapan kulüpler de bunu sponsorluk adı altında çözüp UEFA tepkisi almazlardı diye düşünüyorum .

Alıntıları Göster
    Al-sat kuralını sponsorla yapamazsın.Normal gelir-gider dengesi sponsorla yapabilirsiniz.

• mühendis tarihçi M kullanıcısına yanıt
    Fikret Orman: 31 Ağustos'a kadar süremiz var. Aceleci değiliz. Ben taraftar baskısını göğüsleyebilecek bir başkanım. Biz taraftara şirin gözükelim diye transfer yapmadık, yapmayacağız. Biz doğruları yapıyoruz. Yöneticilik, zeka ve mantıkla bir şeyleri yönetmektir.

Fikret Orman: Kaleci konusunda açıkçası Tolga ile alakalı bir şey söyleyeyim. Tolga müthiş bir kaleci. Bana göre ve kaleci hocalarıma göre Fabri'den daha iyi bir kaleci. Birkaç maçta şanssızlık oldu, taraftarlarda bu yüzden ön yargı oluştu. Ama biz arkasında duracağız. Süreç içerisinde hamle yapar mıyız, bilemiyorum. Göreceğiz. Bence kalede en az sorunlu kulüp biziz.

(1 Ağustos 2018)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Ağustos 2018; 18:07:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Tur golünün Negredo'dan gelmesine ekstra sevindim, çok net ve güzel bir tek vuruş yaptı, Pepe de güzel bıraktı kral. Herkesi tebrik ediyorum.

Roco kaldıramadı bu maçı, hatadan sonra iyice koptu. Dikkatli olmak lazım, ilk maçlardan kaybetmeyelim. Şaşkınlığını atması lazım kısa sürede.

İSMİ LAZIM DEĞİL, adını bile anmak istemediğim ekşi suratlı; kalecilik-futbolculuk mesleğini bırak, "sporculuk" ile hiçbir ilgi alaka veyahut bağı bulunmayan bu ZAT'ı hala bu takımda tutandan tut, destek veren taraftarına kadar hepsi Beşiktaş düşmanıdır, aksi mümkün olmamak ile birlikte bu konu da tartışmaya kapalıdır.
    İşte özlenen tirat

• emre akbaba davasıda bitmiş gs 4 milyon almış iyi gündemden gitti şükür bıktırdıydı.
  • bu döviz sadece besiktasa mi artiyor. fb , gs eksik bolgeye oyunculari peş peşe alirken onlara euro 1,20 den mi verilyor.🧐

• Transfer yapılır veya yapılmaz ama şu bir gerçek ki, seçim yaklaştıkça bütün kirli çamaşırlar gün yüzüne çıkacaktır. İşte o zaman öğreneceğiz neler dönmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

emre akbaba davasıda bitmiş gs 4 milyon almış iyi gündemden gitti şükür bıktırdıydı.
    Balon...
    Patlar yakında
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan5005

bu döviz sadece besiktasa mi artiyor. fb , gs eksik bolgeye oyunculari peş peşe alirken onlara euro 1,20 den mi verilyor.🧐
    Sadece döviz artsa yine iyi. Gs'ye Fener'e bakın son 8 ayda kasasına döviz girmemiştir hiç. Normal şartlarda adamların maaş bile ödeyememesi lazım ama bizden kat kat iyi transfer yapıyorlar. Bizse 40m civarı satış üstüne şampiyonlar ligi geliri aldık ama kasa bomboş. Neye güvenildi bu kadar anlamıyorum. "Ben şampiyon olurum, seneye de uefadan kasayı doldurur çarkı döndürürüm", diye mi düşünüldü acaba? Bu ne seviye bir amatörlük, boş vermişlik anlamıyorum. Aboubakar, Medel gibi oyuncular bile 6 ay top oynamamış hala transferi son güne bırakıyorlar. Son gün Kagawa gelse ne olur en az 2 ay çöpe gitti bile. 2 ay pazarlık yapıyorlar ama gelen topçu da 2 ay yokları oynuyor. Hiçbir anlamı yok bu pazarlık olayının. Bunca sene sonra hala bu geri zekalılık yapılıyor insan hiç mi öğrenmez bir şey..

• Jefferson Starship kullanıcısına yanıt
    persembe gunkü şok birilerine ders olsaydi şimdiden transfer dedikodulari başlardi. cok garip bir sessizlik var.

her sene son gün transferini bekliyor yönetim. ya pazarda sadece çürük domatez kaldiysa ve senin acilen ortaya koca bir yemek çikarman gerekiyirsa....

• Dorukhan sağ beki yedeklemek için alınmadı mı bu arada?

• 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.