Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
58.685
Cevap
80
Favori
1.288.700
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    6 Mesaj
    GS nin beraberliği sağladığı 1.golünde bariz şekilde kale alanında kaleciye markaj, dolayısıyla faul var...
    ve hiç bir spor programında pozisyon konuşulmuyor bile... bu nasıl iştir anlamadım....

zamanında StokeCity yapardı böyle kornerlerde, daha da eskiden Norveç yapardı.
    iri yarı güçlü bi adamla daha iyi olur; Kalecinin hemen dibinde, önünde dur, yüzün ve kafan topa kornere baksın,, amaaa yan gözle kaleciyi takip et,, ön direğe ilerlerse sen de "yüzünü kaleciye çevirmeden ön direğe doğru bir kaç adım at. mesela."
    yan gözle bakmaktan Stoke city oyuncusu şaşı olcaktı nerdeyse. sonra sert orta aç kale alanına o kaleci o markaj yüzünden o topa düzgün çıkamaz, hiçbir şeyde öne istediği gibi adım atamaz.

GS nin pozisyonu daha farklı ama yine markaj var. ama hiçbir spor programında konuşulmaması çok daha garip.
    |
    |

• Yarbay
    5726 Mesaj
    https://youtube.com/watch?v=QgN70_cdYbE

Tam bizlik, cok yetenekli bir cocuk. Trencin gecen sene bedavaya almisti. Cok iyi sezon gecirdi. Cift hanelerde skor katkisi verdi 6 no olarak.

Dunku macta oyun kurma konusunda da sorunluyduk. 10 no kadar medel'i tamamlayacak bir oyuncuya da ihtiyac duyacagiz eger atiba cok cok iyi donemezse. Hele medel boyle durduk yere rakibine dirsek atip kart gormeye devam ederse omurgamiz daha da sorunlu hale gelir.

Gecen sezon atiba-medel iyi ikili olmustu. Ama gecen sezon orta kafa gol oynadik o oyunda is yapmislardi. Bu sezon eger o oyundan vazgecip medel ile oynayacaksak atibadan daha teknik ama oguzhandan daha defansif bir oyuncu ihtiyaci dogabilir. O oyuncu tam bu oyuncu iste. Atiba ile uzatmak yerine ucuza getirilirdi. Satilan oyunculara ragmen daha 10 no ve forvet bile alinmamisken o bolgeye takviye dusunulmuyor ama orta ikili takimin tum kimligini belirleyen bolge. Dunku macta orada ezildik. Top gitmedi ileri. Sezon boyunca sorun olacak bu bize cok iyi 10 no ve forvet gelse bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2738 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Galatasaray, Mustafa Pektemek transferi için Beşiktaş'la anlaştı. Oyuncuyla ile görüşmeler sürüyor. (TRT Spor)
    |
    |

• Yarbay
    2125 Mesaj
    Yürürken kafasını yaran adam,seni çok özleyeceğiz.Yolun açık olsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: proteo

başakşehir denilen takımın yine ne yaptığını gördük avrupa da. Özellikle as futbolcuları çıkartmayarak elenip lige dönüyorlar. Bunların bu lig de yeri olmamalı. Madem avrupa da Türkiye yi temsil etmek istemiyorsunuz ne diye Türkiye ligin de avrupa da mücadele etmeye hevesli takımların hakkını yiyorsunuz. Bu heriflerin lig de yeri yok, olmamalı.
    Sadece Avrupa özelinde değil Süper Lig'de 3 büyükler dışında İstanbul takımı yer almamalı 3 büyükler yetiyor da artıyor zaten
    Kasımaşa ve Başakşehir bunlar nedir yahu devlet destekli taraftarı olmayan ilçe takımları
    |
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Binbaşı
    1270 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

Pektemeki iyi kitlediniz, helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Normalde her sene üstüne koyarak gitmemiz lazımdı,iki sene üst üste şampiyon olmuş bir takım olarak.
    Fakat tam tersi oldu her şampiyonluktan sonra geriye giden bir takım.
    Bu sene geçen seneden bile kötü olacak bu çok açık görülüyor.

Takım aşırı yaşlı,doymuşluk had safhada,kiralıklarla günü kurtardık bu zamana.Ama borç yüküde oldukça ağır.
    Takımdan hiçbir beklentim yok,dün geceki maç bile uefa ya kalmamak adına doymuşluğun bir göstergesiydi.

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

Pektemeki iyi kitlediniz, helal olsun.
    Bir pasta keseriz artık
    |
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Yüzbaşı
    365 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Normalde her sene üstüne koyarak gitmemiz lazımdı,iki sene üst üste şampiyon olmuş bir takım olarak.
    Fakat tam tersi oldu her şampiyonluktan sonra geriye giden bir takım.
    Bu sene geçen seneden bile kötü olacak bu çok açık görülüyor.

Takım aşırı yaşlı,doymuşluk had safhada,kiralıklarla günü kurtardık bu zamana.Ama borç yüküde oldukça ağır.
    Takımdan hiçbir beklentim yok,dün geceki maç bile uefa ya kalmamak adına doymuşluğun bir göstergesiydi.
    Dün gece ki maç beni çıldırttı adamlar biraz yetenekli olsa 4-0 falan alırdı o maçı inşallah beşiktaş toparlanır play-off'da böyle oynamaz. Diğer rakip linz'den kat kat iyi hücumları.
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Kurmay Yarbay
    2342 Mesaj
    Albayrak, Nouma'ya vurgu yaptı. Bizde oynamış, gitmiş bir oyuncu. Pektemek'le ilgilenmiyorlardır büyük ihtimal. Mario Gomez'dir belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Mr. Robot34

Sağ bek konusunda haklısın lakin şuan sağ bek bakamayız öncelik 10 numara sağ bekte Adriano da oynar gökhan da tamam gökhan iyi değik belki ama rakiplerimizinde defans hattı kötü
    Biz sağ beke çamur atarken stoper patladı iyi mi :D
    Enzo Roco ilk maçında inanılmaz kötü oynadı. Umarım düzelir, beklentim çok yüksekti bu adam karşı
    Hadi inşallah :))
    |
    |
    Damarımı kesseniz sarı kırmızı kan akar, maç sırasında göreceksiniz. M. Pektemek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

ÖZEL - Galatasaray ile Beşiktaş, Mustafa Pektemek transferinde anlaştı. Galatasaray bonservis bedeli ödemeyecek.

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: adv11

gsliler fenere kiziyor emre akbabada araya girdi diye la biz vidayla protokol yaparken gs araya girmedi mi simdi haksiz yere kiziyorlar ne hakkiniz var soz soylemeye
    Aynı şey değil.Vida açıklama mı yaptı ben beşiktaşlıyım beşiktaştan başka takıma gitmem diye. Emre bunları söylerken fenerin transfer teklifi yapması çok saçma.Tabii ki transfer çalımı olacak futbolun güzelliği bu ama fenerin yaptığı hiç etik değil.

|
    |

"ben bjk yönetimiyle karşılıklı pazarlığa girmeden hareket etmem" diyor. Yani bjk'deki bir oyuncu ile anlaşma manasına geliyor.

Bjk'de Gomez, Abou, Talisca olmayacağına göre ya Love'dur ya da Pektemek.

|
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    marchisio'nun sözleşme feshedilmiş. takımda dedeler olmasa net istenirdi.
    |
    |
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.