Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
58.685
Cevap
80
Favori
1.288.778
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    859 Mesaj
    Galatasaray ın tavrını da anlamıyorum. Daha geçen sezon Fenerbahçe ile birlik olup kankalık yapıyorlardı. Daha üstünden 3 ay geçmedi, kankalık bozuldu, bitti. Şimdi Beşiktaş ile tekrar dost olma çalışmaları felan. Vida ya gidip fiyat arttımalar felan, bunların üstünden daha 6 ay geçmedi. Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarının birbirlerine işte ezeli rakibimiz, gerçek ezeli rakibimiz cümleleri, yanınızdayız mesajları. Noldu şimdi ? Tebessüm ile izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xayro -- 17 Ağustos 2018; 12:32:2 >

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Yüzbaşı
    339 Mesaj
    [18 Temmuz 2020 21:39:06 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    lütfen love olsun...

Orijinalden alıntı: MrWrong

lütfen love olsun...
    Bizden bir oyuncu olacağını sanmıyorum. Burak Yılmaz dır büyük ihtimal. Abdülrahim ve Fatih Terim sever Burak Yılmazı.
    |
    |

• Yarbay
    2978 Mesaj
    Abdürrahim Albayrak, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Mustafa Pektemek'in transferi için bir görüşme yaptı. (A Spor)

Lütfen yaşansın bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    [18 Temmuz 2020 21:39:06 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Abdürrahim Albayrak, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Mustafa Pektemek'in transferi için bir görüşme yaptı. (A Spor)

Lütfen yaşansın bu.
    yeterki alsınlar pektemek gs'de isterse gol kralı olsun, tebrik etmezsem namerdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 17 Ağustos 2018; 12:37:10 >

Orijinalden alıntı: MrWrong

yeterki alsınlar pektemek gs'de isterse gol kralı olsun, tebrik etmezsem namerdim

Alıntıları Göster
    Sağlık ekibinin tecrübe kazanması adına mükemmel bir transfer çalımı.

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Abdurrahim Albayrak: "Fikret başkana teşekkür ediyorum. Bir futbolcu için görüşünü aldım, 'Alabilirsiniz' dedi.

Abdürrahim Albayrak: "Beşiktaş gönderince Nouma'yı istemiştik. Serdar Bilgili beni aradı, "Almasanız iyi olur başkanım." dedi. Ben de "bu iş bitmiştir." dedim. 2 ay sonra bizden bir futbolcu Beşiktaş'a gitmek istedi. Aynı tavrı Serdar Bilgili gösterdi. Transfer böyle olur."

Ya eskiden bizde oynayan bir futbolcu, ya yakın zamanda ilgilendiğimiz ve vazgeçtiğimiz bir futbolcu ya da şu an kadromuzda olan bir futbolcu. Love, Pektemek...
    Sayın Albayrak bizde Vezir olan Hasan'ın transferini de bir hatırlasın.Medya,taraftar,manevi baskı ile Alanyaspor'un istedigi ucret ortada iken adeta kendi istedikleri rakamları dayatmak istiyorlar.Transfer boyle mi olmalı acaba?
    Misal Muslera Lazio ya geri donecem dese ve Lazio da 1m veririm oyuncu zaten Lazio lu dese ve Basın,taraftar GS SK ne baskı kursa acaba aynı tepkiyi verirler miydi?

• Yüzbaşı
    859 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Sağlık ekibinin tecrübe kazanması adına mükemmel bir transfer çalımı.

Alıntıları Göster
    Pektemek son 3 sezondur hiç sakatlanmamış.
    |
    |

• Yüzbaşı
    859 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: huso

Sayın Albayrak bizde Vezir olan Hasan'ın transferini de bir hatırlasın.Medya,taraftar,manevi baskı ile Alanyaspor'un istedigi ucret ortada iken adeta kendi istedikleri rakamları dayatmak istiyorlar.Transfer boyle mi olmalı acaba?
    Misal Muslera Lazio ya geri donecem dese ve Lazio da 1m veririm oyuncu zaten Lazio lu dese ve Basın,taraftar GS SK ne baskı kursa acaba aynı tepkiyi verirler miydi?

Alıntıları Göster
    Arkadaş doğru ya da yanlış dememiş ki. Haberi paylaşmış. O haber de bizi ilgilendiren kısmı bizden oyuncu istemiş olmaları.
    |
    |

• Yarbay
    2894 Mesaj
    PEKTEMEK ZU GALATASARAY

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xayro -- 17 Ağustos 2018; 13:7:41 >

• emre akbabaya 7 m€ istemiş alanya

yerli oyuncu 42 Milyon TL öhhhhhh
    |
    |

Orijinalden alıntı: Xayro

Galatasaray Mustafa Pektemek ten ne bekliyor, ne yapacak Mustafa Pektemeği UCL kadrosu için yerli oyuncu eksiği felan mı var ?
    aynen o başka bir neden yok birde beleşe maliyetsiz gidebilir gibi.
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

aynen o başka bir neden yok birde beleşe maliyetsiz gidebilir gibi.

Alıntıları Göster
    Abi o zaman hazırlanın da hep beraber yardımcı olalım Mustafaya eşyalarını felan taşımaya. Tesislere kadar bırakıp, geri döneriz. Zahmet etmesin arkadaşlar.

• yalnız yaz başı kimlere kimler yazılıyordu şuan gsye rodellega pektemek yazılıyor fener akbaba oldu bizde zaten fikret orman işi bitirdi eldeki çöpler bile gitmiyor artık.
    |
    |

Abi o zaman hazırlanın da hep beraber yardımcı olalım Mustafaya eşyalarını felan taşımaya. Tesislere kadar bırakıp, geri döneriz. Zahmet etmesin arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    Fikret orman çıkar pektemek çok değerli bir oyuncumuz ihtiyacımız olan bir forvet diye kime lazım karara veren merci biz değiliz ki.Vagner'i 250 bin üste istiyor diye göndermemişler menajeri söyledi.maaşı girdi bize 1.8 daha iyi yani.
    |
    |

• İşin ilginci anadolu takımları çatır çatır transfer yapıyor.Bizdeki sorun başka.Yani ufak şeyler için bile şampiyonluk iddianı bırakıyorsun 1 10 numara bir forvet ile ligi ortaya bırakıyorsun valla ne diyelim pes en önemli iş seçimmiş seçim kongre yuh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 17 Ağustos 2018; 13:29:24 >
    |
    |
    quote:

Galatasaray ın tavrını da anlamıyorum. Daha geçen sezon Fenerbahçe ile birlik olup kankalık yapıyorlardı. Daha üstünden 3 ay geçmedi, kankalık bozuldu, bitti. Şimdi Beşiktaş ile tekrar dost olma çalışmaları felan. Vida ya gidip fiyat arttımalar felan, bunların üstünden daha 6 ay geçmedi. Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarının birbirlerine işte ezeli rakibimiz, gerçek ezeli rakibimiz cümleleri, yanınızdayız mesajları. Noldu şimdi ? Tebessüm ile izliyorum.
    GS'dense BJK'yi tercih ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.