Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
58.685
Cevap
80
Favori
1.288.698
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    464 Mesaj
    Şenol Güneş'in Negredo'dan önceki 2 değişikliği de hataydı, kral geçen sene derbilerin çoğunda olduğu gibi burda da totomuzu kurtardı.

Şenol Güneş Negredo'yu oynatmadığı her dakika tepkiyi yiyecek twitter'dan gözüküyor ki belli kesim ufak ufak uyanmaya başladı.

Geldiği günden beri cahil kitleyle mücadele ediyor 5 dakika bile olsa formanın hakkını veriyor efendiliğinle, mücadelenle büyüksün Negredo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 17 Ağustos 2018; 1:5:40 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    780 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Şu berbat takımda ciddiyim negredoya da kızamıyorum.Gomez olsa o bile şu takımda hiçbir şey yapamaz.Oğuzhan'a hayalet diyoruz oyundan çıkınca da gördük yerine giren adam kornerden ortalıyor öbür taraftan auta gidiyor top,sistem desen yok,2.yarı kaleye sadece orta ve uzun top ile gitmeye çalışıyoruz.6 tane forvet var ama bu forvetleri oynatacak adam yok ki takımda.Negredo gitsin gitsin diyoruz 4.5 milyon maaş ciddi bir rakam orası da ayrı mevzu ama en iyi seçenek ciddi anlamda o.Forvet alma takıntılarını takımı oynatabilecek bi hücum orta sahasına çevirebilseler rahatlıycaz ama forvet takıntısı var koleksiyon yapıcaz heralde.
    |
    |
    |
    |
    Yıllardır oğuzhan vitaminsizi ve beceriksiz tolgayı övdünüz durdunuz sonuç ne?
    Kaç senedir böyle dandik bir beşiktaş izlemedim. Takımda hızlı koşacak adam yok. Onu boşver rakibin 100 bin euroya oynayan forvetinin kaleyi ıskalayan şutu gibi şut çekecek adam yok.
    Bir negredo adamların tüm takımından daha değerli. 100 bine oyuncu bulup çatır çatır oynatıyorlar. Beceriksiz bir takım ama çok iyi pres yaptılar, sahada çok iyi yer tuttular.
    Utandım beşiktaştan. Koşamayan takım mı olur?
    |
    |
    Yalnız Şenol Güneş'in ne kadar sinsi ve içten pazarlıklı olduğunu kameralara yansıyan görüntülerinde görmüşsünüzdür umarım. Basının karşısında filozof ve ağırbaşlı takılır sözüm ona sağ duyulu laflar eder ama böyle zamanlarda gerçek kişiliği ortaya çıkar
    |
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Kurmay Yarbay
    2341 Mesaj
    Söyleyecek çok şey var da Negredo-Vida transferlerini bekliyorum. O zaman göreceğiz transfer yapacaklar mı yapmayacaklar mı. Başkan, taraftara şirin gözükmek için transfer yapmayacağız diyor; satışa rağmen yine yapmazsa taraftarın şirinliğini görür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Aykan19o3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yazildi mi gormedim ama Adriano'da fena bir dusus var bana kalirsa. Defansif orta saha olarak idare eder ama artik kanat olarak cok kotu geliyor bana. Kaptirdigimiz pozisyonlarda geri bile gelmiyor.

|
    |
    Tur golünün Negredo'dan gelmesine ekstra sevindim, çok net ve güzel bir tek vuruş yaptı, Pepe de güzel bıraktı kral. Herkesi tebrik ediyorum.

Roco kaldıramadı bu maçı, hatadan sonra iyice koptu. Dikkatli olmak lazım, ilk maçlardan kaybetmeyelim. Şaşkınlığını atması lazım kısa sürede.

İSMİ LAZIM DEĞİL, adını bile anmak istemediğim ekşi suratlı; kalecilik-futbolculuk mesleğini bırak, "sporculuk" ile hiçbir ilgi alaka veyahut bağı bulunmayan bu ZAT'ı hala bu takımda tutandan tut, destek veren taraftarına kadar hepsi Beşiktaş düşmanıdır, aksi mümkün olmamak ile birlikte bu konu da tartışmaya kapalıdır.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 17 Ağustos 2018; 1:28:29 >
    |
    |

• Emekli Yönetici
    2138 Mesaj
    caner'in uzun oynaması beni de delirtiyor fakat saha içerisinde artık herkesin yenilgiyi kabullenmiş gibi davrandığı, motivasyonun yerlerde olduğu her dakikada bir şeyler başarmak için çırpınan yine caner oluyor.

bugün son 10dk saha içerisinde "ulan bu böyle bitemez" diyen tek insan caner'di. caner o topu mümkün olduğunca çabuk kaleye ulaştırma niyetiyle ortalamasa ne pepe'de ne negredo'da ne de bi başkasında maçı çevirmek için gerekli hırs vardı.

bir de orta konusunda; yaptığı şey her ne kadar görmek istediğimiz estetik oyunu zedelese de yaptığı şeyi çok iyi yapıyor. bir açık oyuncusunun daima orta düşünmesindense bir bek oyuncunun orta düşünmesi gayet kabul edilebilir. çünkü ideal olanı açık/kenar forvet oynayan adamın çizgiye hapsolmayıp gezgin olmasıdır. çizgi bek oyuncusunundur. quaresma'nın çizgiye hapsolup orta yapmasından daha normal, daha olağandır caner'in orta yapması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 17 Ağustos 2018; 1:24:7 >

• Kurmay Yarbay
    2341 Mesaj
    Bursa, senelik 1,5 milyon euroya Doumbia transferini bitirmiş sanırım.

Ligde bayağı gol bulur bu adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Ağustos 2018; 1:20:32 >
    |
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

caner'in uzun oynaması beni de delirtiyor fakat saha içerisinde artık herkesin yenilgiyi kabullenmiş gibi davrandığı, motivasyonun yerlerde olduğu her dakikada bir şeyler başarmak için çırpınan yine caner oluyor.

bugün son 10dk saha içerisinde "ulan bu böyle bitemez" diyen tek insan caner'di. caner o topu mümkün olduğunca çabuk kaleye ulaştırma niyetiyle ortalamasa ne pepe'de ne negredo'da ne de bi başkasında maçı çevirmek için gerekli hırs vardı.

bir de orta konusunda; yaptığı şey her ne kadar görmek istediğimiz estetik oyunu zedelese de yaptığı şeyi çok iyi yapıyor. bir açık oyuncusunun daima orta düşünmesindense bir bek oyuncunun orta düşünmesi gayet kabul edilebilir. çünkü ideal olanı açık/kenar forvet oynayan adamın çizgiye hapsolmayıp gezgin olmasıdır. çizgi bek oyuncusunundur. quaresma'nın çizgiye hapsolup orta yapmasından daha normal, daha olağandır caner'in orta yapması.
    Bende buna değinecektim resmen çırpındı son dakikalarda Rize maçında da Adriano'ya attırmıştı aynı hikaye.

|
    |

• Binbaşı
    1758 Mesaj
    Mandilanacı roco

Armut tolga

Patates soğancı larin

Takim fenerden en az 3 yer görürsünüz

|
    |
    Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • Abdullah Avcı: "Son saniyeye kadar denedik. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Yoğun bir maç trafiğinin içindeyiz. İyi dinlenip ligimizde devam edeceğiz"

Vagner Love'un menajeri Eduardo Ferreira, Brezilya'da Globo'ya konuştu: "Beşiktaş başkanı korkakça yaklaşımda bulundu. Santos'a transferinde her şey tamamdı ancak bir anda ortadan kayboldu."

Vagner Love: "Santos Başkanı Jose Carlos Peres'e çabası için teşekkür ederim. Ama Beşiktaş'ın beklenmeyen davranışları yüzünden transfer gerçekleşmedi." Bunu anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 17 Ağustos 2018; 1:36:4 >
    |
    |

Karşı karşıya kurtardığı bir tane bile pozisyon yoktur bu adamın kariyerinde.

Fabri gittikten sonra bir haber çıkmıştı. Serkan Reçber Belçika liginden kaleci Kalinic'i istiyor; Orman ise Real Madrid'in bedava vereceği Kiko Casilla'yı... diye. Ne kadar doğru bilemiyorum. Sonra da Reçber ayrıldı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Ağustos 2018; 1:35:53 >
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Karşı karşıya kurtardığı bir tane bile pozisyon yoktur bu adamın kariyerinde.

Fabri gittikten sonra bir haber çıkmıştı. Serkan Reçber Belçika liginden kaleci Kalinic'i istiyor; Orman ise Real Madrid'in bedava vereceği Kiko Casilla'yı... diye. Ne kadar doğru bilemiyorum. Sonra da Reçber ayrıldı zaten.
    vagner olayı menajeri ne demiş öyle ya herşey olumlu giderken tam oldu denilecekken fikret orman ortadan sıvıştı demiş.Sanırım sorun 250 bin € herhalde yani 1.8 maaşın girmesi Fikret orman açısından daha tatmin edici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 17 Ağustos 2018; 1:39:2 >
    |
    |
bankalar.org
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.