Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
58.685
Cevap
81
Favori
1.288.545
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş

• |
    |
    böyle bir seviyede böyle bir takıma karşı bu tarz bir sevinç yaşandığı için şahsen utandım.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Yarbay
    3689 Mesaj
    Larin-Negredo

Babel (2019 Ocaktan sonra Töre)-10 Numara-Tolgay-Kuarejma

Adriano or Caner (ben Adrianosporcuyum)-Vida-Pepe-GG

Tolgaluigi Buffon

Şampuan kadro.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 16 Ağustos 2018; 23:51:30 >
    |
    |
    Roco çöpün teki çıktı. Motivasyonu, konsantrasyonu düşük, dikkatsiz, pozisyon bilgisi ve hamleleri zayıf, pasları kötü..
    |
    |
    AS; Negredo, Monaco ile sözleşme imzalamak üzere diye haber girmiş. Haberin kaynağı oyuncuya yakın insanlar ve menajeri denilmiş. Bonservissiz geçiş olacakmış sanırım.

https://as.com/futbol/2018/08/16/internacional/1534450446_059057.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Ağustos 2018; 0:01:02 >

Orijinalden alıntı: 10 Numara

AS; Negredo, Monaco ile sözleşme imzalamak üzere diye haber girmiş. Haberin kaynağı oyuncuya yakın insanlar ve menajeri denilmiş. Bonservissiz geçiş olacakmış sanırım.

https://as.com/futbol/2018/08/16/internacional/1534450446_059057.html
    nerdeeee vagnerde gitse ama yok
    |
    |
    Töre sakat mıydı neden oynamadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2978 Mesaj
    SON DAKİKA ! | Alvaro Negredo, Monaco ile sözleşme imzalamak üzere. (AS)

|
    |
    Mevcut golcülerin içerisinde en iyisi Negredo, ayrılmasın demiyorum elbette ama o gittiğinde yine golcü almama ihtimalimiz yüksek.Şu saate kadar hangi bölgedeki eksiği doldurdu ki yönetim? Roco'nun da aman aman bir isim olmadığı ortada, zaten hocanın basın toplantılarından da Roco'yu pek tutmadığı belliydi, isteyen geçmiş açıklamalarına bakabilir. Bu transfer dönemi fazlasıyla çuvalladı yönetim, eksik bölgeler bir yana Vida'yı satabilirlerse stoper de gerekecek. Bu kadar takviye bir anda nasıl yapılacak meçhul.

Başkanın sürekli kullandığı "zekama hakaret edilmesinden nefret ederim" tarzı bir sözünü biliyoruz, mümkünse kendisi de taraftarın zekasıyla dalga geçmesin. Takımın eksiklikleri o kadar bariz ki bunu hiçbir şekilde gözardı edemezsin, atanın Larin, tutanın Tolga olursa da başarılı olamazsın. Tolga Fabri'den daha iyi gibi açıklamalar hele tam saçmalık. Umarım şu Linz maçı biraz olsun ders olmuştur da gerekli hamleler yapılır artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 17 Ağustos 2018; 0:17:26 >
    |
    |

• Yarbay
    26126 Mesaj
    Transfer yok da Şenol Hoca da iyi yararlanamıyor oyunculardan. Hiç transfer yapmamış halimizle bile şu takımı ezmemiz lazımdı.

Ancak Beşiktaş nedense son 2 senedir bir orta açma şeyine kapıldı. Hayır gol bulsak neyse. Talisca 1-2 tane atıyordu kendi bireysel çabasıyla o kadar.

İstediğin 10 numarayı getir istediğin kaleciyi getir e bu takım devamlı Caner'in bam güm vurmasıyla gol arayacaksa 10 numara ne yapacak ? Kaleci ne yapacak ? Ha gol yemeyiz ama gol de atamayız 1 puanla yetiniriz geçen seneki gibi.

Fikret Başkan'ın Şenol Güneş'e bu oyun anlayışını bitir demesi lazım.

Bu maçta Oğuzhan çıkmamalıydı. Babel Cam oynamaz topa basıp basıp durdu. Babel seri pas dağıtacak bir isim değil.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Doppio

Gelir başına

Alıntıları Göster
    Gelemedi.
    |
    |
    |
    |
    Turgay Demir şayet Vida satılırsa bu sezon sadece 1 transfer olabileceğini söyledi. O da orta saha olur sanırım.

Ben artık Talisca gibi yıldız isimlerin gelmesini hiç beklemiyorum. Daha alt kalitede ucuz isimlere yönelecek yönetim.

|
    |

|
    |
    Fikret Orman’a cidden hala güvenen var mı ? Talisca’nın gideceği madem devre arasında belliydi, anlaşsaydın ya biriyle şimdiye kadar naptın ? Gene az buz oyuncu sattın hala transfer yok , döviz möviz geçin bu işleri. Bugünkü maçtan sonra inşallah kına yakar Fikret Orman. Partizan bizi eler, ligde de en fazla 3. oluruz.

|
    |
SEO
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,708
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.