Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
58.685
Cevap
80
Favori
1.288.730
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    419 Mesaj
    Bir teknik direktör nasıl forvet ister bu maçta gördük

PEPE forvet oynadı lan
    |
    |
    Şenol Güneş diyorum başka birşey demiyorum. Bu takıma katkılarının 3 misli kadar zarar verdi. Sezon kazasız belasız bitse de şu adamdan kurtulsak... Futbol bilmeyen herşeyi sonuca göre değerlendirenler "2 kere şampiyon yaptı, Avrupa'da tarih yazdı" falan yazacaksanız boşuna yazmayın, futbol bilmeyen insanlarla tartışmama kararı aldım.
    |
    |
    Talisca'nın gitmesiyle takım pas oyunu oynamaya başladı Allahtan. Bütün sene bas bas bağırdık problem Talisca diye bütün bölüm
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Bu roco ptt de de bile tutunamaz takıma alışmakla alakası yok adamlar yanından geçip gidiyor.tek hamleli onu da yanlış yapıyor..

[18 Temmuz 2020 21:39:06 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Oğuzhan && tolgay sizin gençliğinize tükürürler. Allah sizin belanızı versin sizin oynayacağınız lakayt topa tükürsünler. Kimsiniz ulan siz modric messi sanki. Rakibin toplam değeri tekinizin değerinden az. İçinizden geçti sizin içinizden. Yazıklar olsun size. Diğer 9 kişi sizede yazıklar olsun.

3 milyonluk takım içinizcem geçti. 2-0 geridesiniz hala hırs yok yürüyorsunuz. Çok doluyum...

Ulan bir kere şaşırtın. Akhisarı görünce bu sene adam olmuşlar dedik. Alakası yok hala alayı yavşak lakayt lakayt top oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 16 Ağustos 2018; 22:56:4 >
    |
    |
    |
    |
    Q7 yok roco çöp tolga yerine utku oynasın bari genç deriz. Kapan orta defansdan çıkarken ve orta sahada pres yapan her takıma 1.5 senedir pozisyon bulamıyoruz ve hiç bir çare de bulunamadı. Umudumuz kayboluyor malesef hep iyi oyuncarimiz gidiyor yerine çöpleri alıyoruz transferi kim yapıyorsa acilen kovulmalı

|
    |
    |
    |
    küf kokan yorumlarınızı kendinize saklayın.biz kendi sorumlarınızı biliyoruz.en azından adını hala söyleyemediğimiz bir takıma elenmedik hiç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: hukuki05

2 1 kaybettiniz yanlız
    Valla kazanmamızdan daha olumlu oldu bence. Siz sanıyorsunuz onlar kazandı ama hayır. Şenol hoca yönetime ultimatom vermek için maçı son dakikaya kadar bu şekil götürdü, yenilen hatalı goller Tolga'nın hatasından değildi tam aksine Şenol hocanın talimatıydı. Fikret Orman dayanamayıp son dakika Şenol hocaya SMS atarak transfer müjdesi verdi ve bunun ardından hocamız Negredo' ya talimat verip hoop attırdı hemen golü. Son anlarda kaçan pozisyon ise minik bir latifeydi.. Yorumlamam bu kadar.
    |
    |
    [18 Temmuz 2020 22:58:27 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Onla alakası yok tamamen oynatmamaya yönelik her pozisyonu faulle durdurmaya çalışan bir rakip vardı.Birde teknik direktörleri durmadan yandan bağırıyor falan Şenol hoca yapmaması gerek ama orda bir patladı golden sonra normal böyle şeyler

Alıntıları Göster
    Her ne sebeple olursa olsun 70 yaşındaki bir insana yakışmıyor. Ben 23 yaşındayım, gelecekteki çocuğumu, torunumu düşünerek "Onlara bir zamanlar insanlara boş yere küfür eden bir baba ya da dede olmam ne kadar doğru?" diye kendime sorarak bütün ahlaksız huylarımı köreltmeye çalışıyorum.

Aykut Kocaman'ın sevdiğim yönlerinden biri de ahlakıydı.

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.

• Yüzbaşı
    369 Mesaj
    LaRinn GenÇÇ yETenEKK moruqqq ŞEnol bİ oYNatMIyor,OynATSA uÇar Gİderr
    |
    |

Orijinalden alıntı: Utilcan

maçtan sonra forum full österasnds vardara elenen trollerle dolmuş dalga geçmeye çalışıyorlar akılları sıra..utanmada yok bunlar da

Bu roco ptt de de bile tutunamaz takıma alışmakla alakası yok adamlar yanından geçip gidiyor.tek hamleli onu da yanlış yapıyor..
    ahahah utanmada yokmuş diyor bide Bize laf söyleyene kadar kendi yönetiminize söyleyin. Cl'de gruptan cıkan takım köy takımına elenecekti
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Binbaşı
    1993 Mesaj
    Bugün 90 da ilahlar şans melekleri bizi kurtardı. Ancak Partizan bizim içimizden geçecek.

Sevinilecek maalesef bir durum yok. Şenol hoca ve yönetim protestoyu hak ediyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1166 Mesaj
    Vida oynasaydı transfer olduğu takımda Avrupa maçına çıkabilir miydi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    6014 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

Bu mesaj silindi.
    Adamlık dersi verenler eğitmemiş normaldir.

|
    |

|
    |
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.