Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (548. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım bu oyun, yönetime ders olmuştur da elleriniz biraz çabuk tutarlar transferler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41040413

roco gordugum en buyuk cop
    en azından bedava bir çöp bu yandan bakmak lazım
  • Yine kanser olduk

Yalnız bu takım böyle yürümez transfer şart oğlu şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar cok uzuldu be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş ulan!!

• Iyi bari şansa bala geçtik yanlız partizan böyle oynarsa acımaz besiktasa

• Zor maçtı ve hiç de kolay olmadı. Beşiktaşlı arkadaşları canı gönülden tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

birde guti şenol güneş seviniyor şuan rezillik be tam rezillik
    Şenol hoca golden sonra rakip kulubeye küfür ediyor hatta.Ama şimdi hakkını verelim rakipte hem sert hemde her pozisyonda bizim oyuncuların ilerlemesini engelleyen düşüren vuran kıran bir sinir bozucu oyun oynadı onun bir patlaması bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 16 Ağustos 2018; 22:40:35 >
  • beyler niye bu roccoya taktınız, vida yedekte, gitmez zaten şu saatten sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Partizan eler rahat olun

• Negredo dan umutluydum yazmistim baya goren vardir illa ki. 2. sari olayinda yine sovdum ama gol atti neyse.

5 saniyede sesim kisildi. Doldur bosalt ile olmaz Sirf bu yuzden nevzat demir e gidicem yol kesicem

• Hak etmedik çok da sevinmedim yönetim uyumaya devam etsin köy takımına eleniyorduk

• Roco senin oynayacağın oyunun ta ... senin gibi defans olmaz olsun bu kadar pozisyon hatası yapan arkaya adam kaçıran defans görmemiştim o da oldu.

• Bu takımın değişmezi Quaresma’dır. Öyle Babel’le ve Lens’le olmuyor. Lens’in kaç kere ofsayta düştüğünü sayabilen var mı? Hayalet Oğuzhan, Trabzon kontenjanından forma buluyor. Tek yaptığı sahada dolaşmak. Şu kalas Caner’in düzgün bir ortasını gören var mı, bam güm içeri yolluyor sadece.

Ligler başladı senin hala 10 numaran yok. Lan sezona 10 numara olmadan başladık. Tamam üç kuruş daha az vereceksin ama kaçırdın adamları. Kagawa’yı kaçırdık. Ospina’yı da cimriliğinden kaçırdık. Götze ile anlaşmaya çalışırken sırf üç kuruş yüzünden transfer gerçekleşmedi ya. Gignac’a istediği parayı vermediler o da gelmedi. Sezon başladı ama kaleci yok, on numara yok, forvet yok. Allah sonumuzu hayır etsin. Tamam ekonomik durum kötü ama böyle her taraf eksik sezona başlanmaz.

Evet şu anda gol attık ama hiç sevinemedim çünkü bu kadro Avrupa liginde iş yapmaz. Eksikler direkt olarak göze çarpıyor. Eğer ben Fikret Orman’ın yerinde olsam geceleri gözüme uyku girmez. Sebebi ise döviz kurlarının yükselmesi, transfer gereken noktalardan dolayı rahat edemem. Ama kendisi her gün tatillerde veya gezmelerde partilerde. Mutlu mutlu sırıtıyor. Tamam kendisi bize seviye atlattı ama artık dinlenmesi gerekiyor.

• reis küfür ediyor
    https://twitter.com/MagnificentFB/status/1030176534101929985

bu takımdan bir yol olmaz. Hırs yok mücadele yok
  • hadi gene iyisiniz. negredo giderayak parasını çıkardı
    az daha vardar, östersundsa lask ekleniyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Umarım bu oyun, yönetime ders olmuştur da elleriniz biraz çabuk tutarlar transferler için.
    Kesinlikle katiliyorum yani şu takimi eledik diye seviniyolar utanmadan.Adamlari sahaya gömmek varken resmen elek olduk nerden nereye

• Nasıl sevinmesin ki rezil hiç birşey oynamadan turu geçtik. Nasıl sevinmesin yani

• Şenol nasıl hırs yapmışsa ana avrat sövdü rakip kulübeye.
  • Biri kalacaksa bu kalas kalsın ya. Düşürsün maaşını, love pılını pırtını toplasın

• 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.