Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Gereksizi bloklayamıyoruz da. Bloklayınca konu uçuyor.

Alıntıları Göster
    Konu sahibi bende bloklu ve konu sabit duruyor. Bildirimler de düzenli geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rizelli1903

Negredo 25 maç üzeri yaparsa otomatik olarak sözleşmesi uzuyordu sanırsam dün o kadar kısa süre kala neden oyuna aldı ki Şenol hoca, yada bir maçta en 45 dk süre alması mı gerekiyor sözleşme için yoksa 1 dk bile oynasa sayılırmı

Alıntıları Göster
    Onu bende anlamadım çok ihtiyaç varsa 60dk alırsın oyuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Nasıl bir VAR sistemiyse bu. Dünya Kupası'nda pozisyonu seyirci de görüyordu, burada kapalı kutu. Kulaklığıyla bir şeyler söylüyor golü iptal ediyor. Çeksene ofsayt çizgisini yiyorsa.

Hiçbir şey değişmez bu kirli ligde.
    Gözlerde problem mi var net ofsayt gösterdiler. Geçen hafta akhisar maçındaki eyyama itiraz edecektin itiraz edeceksen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

O sezon oğuzhanın zayıf yönünü sosa kapatıyordu. Tekme yiye yiye, patates tarlası anadolu sahalarında düşe kalka savaşıyordu sosa, beyaz formasının çoğu çamur içinde kalıyordu. Oğuzhanı tamamlasın diye savaşçı 10 numara almaya kalkcaksak dünyada 3 tane var: sosa, de bruyne, hamsik
    Boşver kardeşim hiç tartışmaya girme onlara göre oyun dizilişinin, sisteminin hiç önemi yok oyuncu gol atıyorsa iyi gol atmıyorsa kötü. Türkiye'de futbol anlayışı çok çok sığ ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 10 Ağustos 2018; 22:52:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaragücü,gs maçında neler oluyor izleyen varsa bilgilendirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Ankaragücü,gs maçında neler oluyor izleyen varsa bilgilendirsin.
    Geçen seneden farklı bir senaryo yok. Yine bedava ikram goller, rakip atınca ofsayt olan goller vs. Çok birşey kaybetmiyorsun.
  • Benim gözlerde problem yok da seninkilerde var büyük ihtimal. Çünkü mesajımı gözünle okumamışsın. Mesajımda gol ofsayt mı değil mi bunu mu yazmışım ben? Var denilen sistem farklı farklı kamera açılarından pozisyonun ekrana taşınıp karar verilmesi değil mi? Dünya Kupası'nda nasıl mükemmel uygulandı gördük. Bu akşam ise TV'deki açının aynısı gösterilip gol iptal edildi. Seyirciye 10 farklı açıdan göster öyle uygula bu sistemi. Odaya tv koyup çay-çekirdek-limonata ile seyirci gibi yorum yapıp VAR uygulanacaksa bu işe milyonları dökmenin ne gereği vardı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Ankaragücü stoperi naptı la öyle
    naptı
  • Ne ballılarbeeeee......
  • quote:

Orijinalden alıntı: orox

naptı

Alıntıları Göster
    Hiç bir GS li oyuncu yokken arkasında kaleci ve Yalçın varken uçan kafa ile kendi kalesine 90 a attı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Geçen seneden farklı bir senaryo yok. Yine bedava ikram goller, rakip atınca ofsayt olan goller vs. Çok birşey kaybetmiyorsun.

Alıntıları Göster
    Ben ne dedim VAR var ama kime var güçlüye var lobisi olana var tüp kafa ne dedi hakemler gene hata yapacaktır biz sorunları azaltacağız hatalar yine olacaktı.Arkasında duralım hakemlerin eyyama devam yani VAR her ülkede ligde olduğu gibi süs diye var.Kurtuluş olacağını sananlar vardı.Tamamen hakemlerin ve aldıkları direktiflerde biten bir şey.Hakemler ve goygoyunu yapanlar için ekstra gelir kapısı oldu ancak.

• orox kullanıcısına yanıt
    Resmen kendi kalesine göz göre göre bitirici forvet gibi kafa vuruşu yaptı.

• Maci Romanya da acik kanaldan izliyorum bu sene almislar TR ligini cok sevincliyim.

Bizim dun Linzi en az 2 farkli yenmemiz gerekiyordu valla baya moralim bozuldu futboldan tur tehlikeye girdi %90 geceriz ama ne gerek var boyle seylere ? Partizan bunlardan daha guclu hayvan gibi seyircisi var toparlanmazsak ne olcagimiz belli degil. 1. torbadan katilcagimiz sene kenimizi UEFA ligi gruplarina bile atamiyorsak olelim zaten.
  • Anlattık bunu. VAR, güçlü olana var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Ben ne dedim VAR var ama kime var güçlüye var lobisi olana var tüp kafa ne dedi hakemler gene hata yapacaktır biz sorunları azaltacağız hatalar yine olacaktı.Arkasında duralım hakemlerin eyyama devam yani VAR her ülkede ligde olduğu gibi süs diye var.Kurtuluş olacağını sananlar vardı.Tamamen hakemlerin ve aldıkları direktiflerde biten bir şey.Hakemler ve goygoyunu yapanlar için ekstra gelir kapısı oldu ancak.

Alıntıları Göster
    Valla bu sene rakip takım maçlarını bundan sonra pek izlemeyeceğim. Zaten kendi takımımızın maçlarını izlerken epey gerileceğiz o belli oldu. Hiç gerek yok.

• Töre-Kagawa/Götze-Babel-Lens-İyi bir forvet-Oğuzhan-İyi bir 6numara bizi bu ligde şampiyon yapar.

Medelin halen Atiba gibi etki yapabileceğini düşünmüyorum.Defansif olarak yani.

Alan savunması,pas kanallarını kapaması vs vs

Necip bile medelden daha iyi defansif göre yapar.

Medel ise 6-8 gibi birşey topla hızlı çıkış yaptırıyor takıma.

Ama Şenol hoca o bölgeyi tutar dediyse,transfer sezonunda 6numara haberleri çıkmadıysa bir bildiği vardır.

Salzburgtan samassekou,haidaraya baktımda pd 15ile 18milyon euro.

Şunu anladım bizim ligimizin dengi bile değil Avusturya Ligi.

Değerimizin düşmesinin sebebi çok fazla yaşlı ve düşüşte olan futbolculara sahip olmamız.

Talisca 22m bu ligde gördü.

Yani bu ligde oynayan oyuncuda 25-30ları görebilir.

• Güntekin Onay güzel yazmış dünkü maçtan sonra. Takıma takviye yapılmazsa bu sezon korkarım ki daha baştan kaybedilecek.
  • Gs Maçı 2-2 olsa keşke
  • rider30 kullanıcısına yanıt
    Kaleci-10numara-Forvet garanti birde makul fiyata iyi sağ bek ve 6numara olursa garanti derim.

• Adam kafayla bomboş atamadı şimdi golü yediler

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.