Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (449. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabahtan akşama kadar fo ve tayfasının avukatlığını yapan arkadaşlar gelsinler de bir durumu özeti yapsınlar.Saha rezil,kadro rezil,taraftar ve camia olarak zerre heyecan emaresi yok.Akıllarda onlarca soru varken 2-3 avarelin cebini doldurup yaptıkları fiyasko işlerin üzerini örtebilecek bir kaç kendini bilmez yalayıcı silahşörün twitleri ve yalakalıklarıyla durumu kotaramayacaklar.

Yatıp kalkıp şegüye dua etsinler.Adam çıkıp ben gidiyorum dese hakkı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma sapan konser vereceğine zemin ile ilgilenebilinirdi hastalık falan nedir ya şaka mı yapıyorsunuz
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    desenize Şenol Hoca gitmezse şayet, stata tek bir çim dahi kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 10 Ağustos 2018; 1:33:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaleci şart orta sahaya adam lazım birde su Caner 'in her topu ileri vurmasından da biktim

• Şenol Güneş: "Oyuncum bana para şikayeti ile gelmesin, benim şartım buydu. İşçilerim var, parasını vermiyorum ama tatil yapıyorum, olmaz."

HOCAM SENİN ELİN ÖPÜLÜR.
  • Bu sezon için fazla bi umudum kalmadı açıkçası gene her zaman takımımın yanında olucam her fırsatta trübüne gidip destekliycem ama cidden çok zor işimiz.. Bi arpa boyu yol alamadık transferde, lig başlıyor eksikler olduğu gibi duruyor. Geçen sezonki yanlış yapılanmanın ceremesini bu sezonda çekicez. O astronomik sözleşmeli etkisizleri elden çıkaramadığımız için..

• abivos kullanıcısına yanıt
    buna da şükredin

stadınız bu halde de olabilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 9 Ağustos 2018; 23:29:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Bu kulübün son 4-5 yıl içindeki en büyük hatası kerim frei'i satmaktır. Adam ne zaman girse oyuna hareket katıyordu bir şekilde. Yedekten giren hiç kimseden kerim performansı alamıyoruz. Bir de yok paraya gönderdik adamı.
    Turkish hazard.

• Bu Negredo'nun gerekirse maaşının yarısını ödeyelim ama gitsin.. Vagner'i de arablara katarlılara itelesek, artık gözlerim kanıyor. Üst üste Demba, Gomez, Abuş izleyen taraftara bu eziyet yapılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensuski

Valla 5 takımıda izledim. en hazır ve iyisi başakşehir.
    ibb için bu sene o sene olabilir.

geçen sezon da karabük'e yenilmeseler şampiyonlardı.
  • Talisca yüzünden pas oyunu oynayamıyoruz diyen arkadaşlar nerede? Aboubakar'a sövüp arkasından ağıtlar yaktığınız gibi, Talisca'yı da mumla arayacaksınız bu sezon. Çünkü size maç çıkmaz noktaya girdiğinde "Acaba bir yerlerden çıkıp kafayı atar mı?" diye düşündürecek bir Talisca'mız da yok bu sezon. Oğuzhan'ın boş kaleye atamadığı gollerle dolu bir sezon bizi bekliyor. Fener ve Galatasaray'dan çifte kupa kapan Akhisar, pazar günü bize çok zor anlar yaşatacak. Geçmiş olsun 18/19 sezonu da başlamadan bitmiştir.

• Başakşehir iyi durumda ardından da Fenerbahçe geliyor.2 takımda da oyun disiplini var. Biz ve Galatasaray gerideyiz 2 dağınık takım.
  • Erdal torunoğulları yabancı oyunculara yaş kotası getirilmeli menajerlerin oyuncağı olduk felan olduk diyordu.Bunun gibi çok mantıklı söylemleri vardı..

Seneye keşke adaylığını koysa da desteklense.Bizim veteranların seneye kontratları bitiyor genel olaral ama bu kafayla gene emekli oyuncularla devam ederiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utilcan -- 9 Ağustos 2018; 23:39:53 >
  • Takımın en büyük sorunu yaşlılık nerdeyse tüm takım +30 yaş.Geçen senede tüm maçlarda aynı sorunu yaşadık ilk 30-40dk baskılı başlayıp golü bulunca geri çekiliyorduk bu senede aynısı olacak.Bu takıma ciddi 5-6 genç-orta yaş oyuncu katılması lazım artık bu böyle gitmez bu sene feda edilsin şu takıma adam gibi genç oyuncular katılsın yok dorukhan yok umut nayır bilmem ne bunlarla olacak işler değil

Gerçi genç oyuncular bulsun diye getirilen Serkan Reçber 1 ay sonra istifa etmek zorunda kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 9 Ağustos 2018; 23:50:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utilcan

Erdal torunoğulları yabancı oyunculara yaş kotası getirilmeli menajerlerin oyuncağı olduk felan olduk diyordu.Bunun gibi çok mantıklı söylemleri vardı..

Seneye keşke adaylığını koysa da desteklense.Bizim veteranların seneye kontratları bitiyor genel olaral ama bu kafayla gene emekli oyuncularla devam ederiz..
    O tarz soylemleri var diye kulupten uzaklastirildi zaten. Yerini Metin A. ve Umut G. Aldı.

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    Sosa varken diyorduk yoksa bu orta saha ile değil

• oğuzhan kaldığı yerden devam boş kaleye hala atamıyor, 10 numarada kesinlikle zorlanmaması gerekiyor fakat genel görüntüsü beklentimden çok daha iyiydi şaşırttı beni, ligde 8 numara için bu form durumu yeterli bence.

Rakip yeteneksiz fakat inanılmaz pres yaptı bu prese karşı oyunumuz fena değildi. Çileden çıktığım nokta bitiriciliğimizin hala çok zayıf olması.

Top kayıpları çok fazla olsada oyun düzenini ve pas bağlantılarını beğendim, geçen seneye göre çok daha iyi, taliscanın olmaması bunda bir etken muhtemelen. Fakat talisca olmayıncada bitiriciliğimiz çok düştü.

Şu an için acil ihtiyacımız olan skorer bir on numara. Negredo&&love ikilisini elden çıkarabilirsek bir adette santrafor, muhtemelen çıkaramayacağız. Larin fena değildi, enerjisini, isteğini ve fiziğini beğendim. Bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama Larin her maç üstüne koyarak gidiyor ve gelişimini net görebiliyorum. Performansını giderek yükseltmesini umacağız diğer çöp santraforların elde kaldığını düşününce. Negredo&&love çöpleri sayesinde süre bulacak cenk gibi fırsatını değerlendirirse şenol hoca EPL'ye bir santrafor daha hediye edebilir. Negredonun ve love'un hantallığından sonra larin ilaç gibi geldi bana şahsen. Ligde bu adamı izlemek istiyorum.

Ha göze çok hoş gelen süper top mu oynamadık, hayır oynamadık ve bu finansal durumla da oynamayacağız bu sene, alışın bence. Rakiplerimizinde 3 aşağı 5 yukarı oyunu bu olacak, yer yer bundanda kötü olacak. Tam bir kör döğüşü olacak yani. Ligde defans hattı açık ara en iyi olan takımız. Takım halinde bitiricilik özelliğimizi olası bir skorer ve pasör on no ile üst seviyeye çekebilirsek iyi bir avantaj yakalarız.

Manchester city vari şiir gibi oyun bekleyen EPL'yi takip etsin benim gibi...

Dip not: Lensi bu gün çıkıncaya kadar beğendim, Q7 dönüşü sonrası mental olarak yine bitmez inşallah. Lense ligde çok ihtiyacımız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 9 Ağustos 2018; 23:52:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

oğuzhan kaldığı yerden devam boş kaleye hala atamıyor, 10 numarada kesinlikle zorlanmaması gerekiyor fakat genel görüntüsü beklentimden çok daha iyiydi şaşırttı beni, ligde 8 numara için bu form durumu yeterli bence.

Rakip yeteneksiz fakat inanılmaz pres yaptı bu prese karşı oyunumuz fena değildi. Çileden çıktığım nokta bitiriciliğimizin hala çok zayıf olması.

Top kayıpları çok fazla olsada oyun düzenini ve pas bağlantılarını beğendim, geçen seneye göre çok daha iyi, taliscanın olmaması bunda bir etken muhtemelen. Fakat talisca olmayıncada bitiriciliğimiz çok düştü.

Şu an için acil ihtiyacımız olan skorer bir on numara. Negredo&&love ikilisini elden çıkarabilirsek bir adette santrafor, muhtemelen çıkaramayacağız. Larin fena değildi, enerjisini, isteğini ve fiziğini beğendim. Bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama Larin her maç üstüne koyarak gidiyor ve gelişimini net görebiliyorum. Performansını giderek yükseltmesini umacağız diğer çöp santraforların elde kaldığını düşününce. Negredo&&love çöpleri sayesinde süre bulacak cenk gibi fırsatını değerlendirirse şenol hoca EPL'ye bir santrafor daha hediye edebilir. Negredonun ve love'un hantallığından sonra larin ilaç gibi geldi bana şahsen. Ligde bu adamı izlemek istiyorum.

Ha göze çok hoş gelen süper top mu oynamadık, hayır oynamadık ve bu finansal durumla da oynamayacağız bu sene, alışın bence. Rakiplerimizinde 3 aşağı 5 yukarı oyunu bu olacak, yer yer bundanda kötü olacak. Tam bir kör döğüşü olacak yani. Ligde defans hattı açık ara en iyi olan takımız. Takım halinde bitiricilik özelliğimizi olası bir skorer ve pasör on no ile üst seviyeye çekebilirsek iyi bir avantaj yakalarız.

Manchester city vari şiir gibi oyun bekleyen EPL'yi takip etsin benim gibi...

Dip not: Lensi bu gün çıkıncaya kadar beğendim, Q7 dönüşü sonrası mental olarak yine bitmez inşallah. Lense ligde çok ihtiyacımız var.
    Oguzhan 4-3-3 icin ideal ve bizim icin cok iyi ortasaha. Hala daha 8 almaliyiz diyenler oguzhandan iyisini alabilecegimizi zannediyor. Sorun oguzhan degil cevresi. 7/10'luk oyuncudan 5/10'luk verim aliyoruz diye gidip 9/10'luk oyuncu almazsin. Bu adam neden 14/15 sezonundan beri dusus trendinde onu tespit edip ortadan kaldirmaya calisirsin.

• Sangre kullanıcısına yanıt
    tüzük gereği son senesi, o yüzden böyle yapıyordur.

yalnız son seneden sonra o koltuktan tüzüğü gereği ayrılmalı şahsi görüşüm, çünkü o koltukta oturmaya devam ederse AY v2 olur.

AY'de başkanlığının ilk 10 senesi Fenerbahçe'ye 3-4 kez şampiyonluk kazandırmıştı, sonrası malum.

• Çim sorumlusu : Konserler sebebi ile oluşan bu hasarları Akhisar maçı sonrası düzeltmeyi umuyoruz. Saha yoğunluk sebebi ile çok fazla hasar aldı..

Yönetim çıkıp hastalık falan diyor sahanın içinde neden konser verirsin ki Fikret Orman yönetimi'nin son zamanlarda yaptığı saçmalıklar kabul edilemez neyse instagrama tatildeyim videosu atıyor en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 10 Ağustos 2018; 0:0:20 >
  • 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.