Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28542855285628572858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hollanda basını De Telegraaf” Galatasaray’a eşi görülmemiş bir şekilde yardım edildi”

arkadaşlar size önerim gslilerle tartışmaya girmeyin, tüm ülke hatta yabancı medya bile gs'nin ne olduğunu öğrendi, bırakın onlar kendi çaplarında konuşsunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.jk

Hollanda basını De Telegraaf” Galatasaray’a eşi görülmemiş bir şekilde yardım edildi”

arkadaşlar size önerim gslilerle tartışmaya girmeyin, tüm ülke hatta yabancı medya bile gs'nin ne olduğunu öğrendi, bırakın onlar kendi çaplarında konuşsunlar.
    Aynen öyle beyler..Ne yaparsanız yapın, ne derseniz deyin yarabbi şükür demeye devam edecekler karakter meselesi işte ! diyecek bişey yok artık.

Bırakın bu kirli düzene ayak uydurup, bu düzenin getirdiği başarıya sevinmeye devam etsinler tamda kendilerine yakıştığı gibi.

Allah büyük gün gelir elbet çıkar bu yenilen haklar bir yerlerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ethem sancak: locamı iptal ediyorum , artık türk futbolunu izlemeyeceğim

cem küçük: beinsport'u iptal ettirdim artık maç izlemek istemiyorum..

vs..
    vs..

insanlar futboldan soğudu, bir şike bu kadar göstere göstere yapılmaz, bu kadar yüzsüzlük olamaz
  • mr.jk M kullanıcısına yanıt
    niye la? siz ofsayttan 2 gol attığında kimse futboldan soğmuyorda biz kazanınca mı? soğuyorlar
  • Hollanda basını De Telegraaf” Galatasaray’a eşi görülmemiş bir şekilde yardım edildi”

dünya bile anladı bu gs'nin ne olduğunu, bu leke onlara yeter.
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    zaten tartışılan pozisyonlarda hakem hepsinde var çağırıp kararı verdi var olmassa adam maçı daha iyi yönetecek
  • dediğim gibi penaltı kararı tartışmalı diğer dediklerine katılıyorum ama benim burda demek istediğim öyle bir yangın oluştu ki sanki ilk defa hakem hatası olmuş gibi rize başkanı canlı yayında silahım olsa hakemi vururdum dedi olayı buraya kadar getirdi halbuki ligin ilk yarısında beleş penaltı kazanan kendisiydi üstelik o beleş penatıyı alaycı yorumlarla geçiştirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

dediğim gibi penaltı kararı tartışmalı diğer dediklerine katılıyorum ama benim burda demek istediğim öyle bir yangın oluştu ki sanki ilk defa hakem hatası olmuş gibi rize başkanı canlı yayında silahım olsa hakemi vururdum dedi olayı buraya kadar getirdi halbuki ligin ilk yarısında beleş penaltı kazanan kendisiydi üstelik o beleş penatıyı alaycı yorumlarla geçiştirdi
    Ülkede genel olarak artık genel bir gerginlik hakim var. Son 2 aydır seçim sonrasında yaşananlar ülke de ki her alana yansıyor. Futbol da bunlardan birisi. Artık insanların haksızlığa tahammülü kalmamış durumda. Bugün Beşiktaş ta, Fenerbahçe de, Başakşehir de aleyhine hatalar yapılmıştır ama sadece Galatasaray konuşuluyorsa ve herkes sadece Galatasarayı konuşuyorsa da bu da emin ol, Galatasaray aleyhine daha fazla hata yapılıyor olmasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

dediğim gibi penaltı kararı tartışmalı diğer dediklerine katılıyorum ama benim burda demek istediğim öyle bir yangın oluştu ki sanki ilk defa hakem hatası olmuş gibi rize başkanı canlı yayında silahım olsa hakemi vururdum dedi olayı buraya kadar getirdi halbuki ligin ilk yarısında beleş penaltı kazanan kendisiydi üstelik o beleş penatıyı alaycı yorumlarla geçiştirdi
    penaltı atışlarında zaten herkes ceza sahasına giriyor ve bu yüzden hiçbir penaltı da tekrar ettirilmezken sizinki neden tekrar edilsin istiyorsun, penaltı kaçtığı için olmasın? hep kayrılmak istiyorsunuz bu ne yüzsüzlüktür ya?
  • hasan şaş sahaya girip oyuncuları tehditvari konuşmalar yapıyor. allahınızı severseniz hasan doktor oldu da bizim mi haberimiz yok? ne işin var senin orda? tamam emre sakatlanmış ama senin orada olup rizeli oyuncuları tehdit etmen tamamen yanlış.

bugün ali başkan bile çıktı konuştu. ersun yanal da konuştu. peki ya bizim başkan? "karı gibi arkamızdan konuşuyorlar" dedi, sonra da özür diledi. geçen hafta senin hakkın yenmiş, takımın doğranmış beyaz tv ye çıkıyorsun. bakın ali koç'a da örnek alın biraz sayın başkan.

eğer burada kongre üyesi arkadaşlar varsa yarın gidin oyunuzu kullanın. herkesin anneler günü de kutlu olsun arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

Takimin su an Talisca ya ihtiyaci yok, borc olmus 2,5 milyar TL, bu adam su an en az 4-5 milyon maas ister.. Bize kelepir 2 tane bek, 2 tane kanat lazim..

Alıntıları Göster
    Talisca gelirse 2 tane bek 2 tane kanata ihtiyacın kalmaz merak etme

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    sahte bildiriniz gibi belirteyim. Hakemler de hata yapabilir :) hakkımız yenildiğinde suspustunuz
    10 maç ceza almış hocasıyla, devre arası forveti,stoperleri komple değişmiş takım yine şampiyon olacak.
    Sorsan şimdi derbide sizi de hakemle yenmişizdir
    Beşiktaş amatör bir takım. Ayakta uyuyan bir takım. Ateşli atmosferi görünce ilk yarı 2 pas yapamadı, şutu yok kaleye. Hocası da korkak.
    Sizin ne bizi yenme ihtimaliniz ne de şampiyon olma ihtimaliniz vardı.
    Büyük takımlar büyük maçları oynamasını bilirler. Şampiyonluk maçında nasıl oynanılıyor 19.05.2019'da izleyebilirsin.
    Kudurmadan izle ama. Malum BaşAKşehir'i yenmemiz işinize gelebilir

• 31 yaşındayım bunca yıldır takip ediyorum ligi bu kadarıda pes futbol bölümüne son mesajım bidahada maç izlemem yazık birşey demiyorum artık bjkli fbli arkadaşlar ligtv üyelikleri varsa iptal etsinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliss -- 12 Mayıs 2019; 2:24:24 >
  • lig tv yi iptal ederek en doğru kararı vermişim

• Bonafide B kullanıcısına yanıt
    Penalti yoktu. Korner kullanılmadan, top ceza sahasinda degilken faul yapiliyor.

• mr.jk M kullanıcısına yanıt
    Ethem Sancak ve Cem Küçük'ten kurtulmak bizim için büyük şans.

• Yenilen hakkınızı hak yiyerek mi kapatacaksınız derbiyi de baştan seyret istersen olmayan taç dan gol atın luyindama dirsek vursun ses yok yere düşmüş futbolcunun kafasına vurun kart yok lense beleşten sarı kart sarı kartı olan futbolcunuz gol Sevincinde köşe gönderi tekmeler ama kart yok ne hikmetse fener derbisinden önce aynı hareketi lajiç yaptı çaaat sarı kart ondan sonra bana tutup büyük takım seranatları yapmayacaksın gördük 2018-2019 şampiyonlar liginde büyük takımı kuralar çekildi 1.mi 2.mi çıkarız dediğiniz gruptan UEFA’ya anca çıktınız niye çünkü birileri biyerlerinizi kolluyor ve bu şekilde şampiyon oluyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vicdanlı gsliler bile farkında oynanan tiyatronun, ama burdakilerin gözlerine perde inmiş yazık böyle lig oynanacaksa oynanmasın devlet müdahale etmeli artık bu kadar göz göre göre insanda biraz utanma olur ya

• Galatasaray kulüp avukatları bu konuya girse tüm Beşiktaşlılar’ı rahatlıkla dava eder. Aslında ss alıp her mesajı GS yönetiminden 3-5 kişiye göndermek lazım, belki birisi işin üzerine gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A62F0AF

Bu arada

350 binlik Mirin > 8 milyonluk Luyindama
    1.5 milyonluk Burak > 10 milyonluk Diagne
    Demek Mirin daha iyi ha

• 
Sayfa: önceki 28542855285628572858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.