Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2845. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28432844284528462847
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Barca beşiktaş gibi gol yedi, kafalar milyon olm topa baksanıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guti hırslı biri ama gölgede kaldı adam. Şu 3 maça takımı o hazırlasa da Necip sevdalısını görmesek.

Üstelik Fransa maçı çok önemli; Güneş, kafasını tamamen buna vermeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Guti hırslı biri ama gölgede kaldı adam. Şu 3 maça takımı o hazırlasa da Necip sevdalısını görmesek.

Üstelik Fransa maçı çok önemli; Güneş, kafasını tamamen buna vermeli.
    5+ yerler umarım.

Edit:Türkiye'nin rakibi Fransa değil olmazda zaten İzlanda ile rekabet edebilir.Fransa dünya kupası şampiyonu ve kalite yönünden Türkiye milli takımının fersah fersah önünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 8 Mayıs 2019; 3:36:43 >
  • Fransa maçına 4 defans / 5 DMC ve 1 Burak ile çıkacağız. Oyun planımız topun peşinden koş, kaparsan Burak'a şişir.

Hamlelerimizi de ikinci yarıya saklayacağız.
  • Maci izlediniz mi??izlemediyseniz bi ilk 45 dk yi oturup izleyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Fransa maçına 4 defans / 5 DMC ve 1 Burak ile çıkacağız. Oyun planımız topun peşinden koş, kaparsan Burak'a şişir.

Hamlelerimizi de ikinci yarıya saklayacağız.
    Hamle de necip
  • Senol Gunes istifa etmedi mi hala ?

Guti yi denemis olurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 8 Mayıs 2019; 11:24:59 >
  • Bizim sorunumuz Senol Hoca degildi birkac mac disinda, bizim sorunumuz yonetimdi sorun devam edecek duzgun adayda yok. Sorunun hocada oldugunu dusunuyorsaniz 3 hafta dayanin zaen gidiyor. Seneye ilk 5 e giremeyecegiz goreceksiniz en azindan bi sampiyonluk acaba mi dedik bu sezon seneye uefaya gidersek super olur diyecek duruma gelecegiz.

Baskan rant yuzunden 2 senedir takimi satmis arkadaslar, en siyasi Goksal Gumusdag bile daha cok reaksiyon gosteriyor ustelik Besiktasin hakkini daha cok savunuyor. Ulan mac bittikten sonra sacma salak konussan ne olur Baskan? Adamlar maci ayarlamis 3 puani almis sen git evinde 3.lugu trabzona kaptirmayip avrupaya gidersen 31 cek evde.

Boyle lanet duzen olmaz olsun Gs yide gorun seneye boyle grupta gelmez CL de -20 averaji gorurler.
  • takım için işler nasıl bi anda yükselip nasıl bir anda çakılıyor. ilginçtir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Bizim sorunumuz Senol Hoca degildi birkac mac disinda, bizim sorunumuz yonetimdi sorun devam edecek duzgun adayda yok. Sorunun hocada oldugunu dusunuyorsaniz 3 hafta dayanin zaen gidiyor. Seneye ilk 5 e giremeyecegiz goreceksiniz en azindan bi sampiyonluk acaba mi dedik bu sezon seneye uefaya gidersek super olur diyecek duruma gelecegiz.

Baskan rant yuzunden 2 senedir takimi satmis arkadaslar, en siyasi Goksal Gumusdag bile daha cok reaksiyon gosteriyor ustelik Besiktasin hakkini daha cok savunuyor. Ulan mac bittikten sonra sacma salak konussan ne olur Baskan? Adamlar maci ayarlamis 3 puani almis sen git evinde 3.lugu trabzona kaptirmayip avrupaya gidersen 31 cek evde.

Boyle lanet duzen olmaz olsun Gs yide gorun seneye boyle grupta gelmez CL de -20 averaji gorurler.
    Yani baskan ozellikle arayip Kagawa yi sakin alma 80 e kadar bekle diyor. İlgincmis

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yani baskan ozellikle arayip Kagawa yi sakin alma 80 e kadar bekle diyor. İlgincmis

Alıntıları Göster
    Kagawanin sonradan girmesine 6 mac ustuste kazanirken laf etseydin o zaman. Su mac normal futbolla elestirilemez o ayri. Hocanin hatalari var ama yonetim odeme yapmayarak tum takimi mahvetti satti yerine gerzek adamlar aldi. Ikinci yari biraz toparlandik ama ilk yaridaki puan kayiplari yuzunden yetmedi sampiyonluga.

Dedim ya sen hakliysan endiselenmemize gerek yok seneye 30 puan farkla sampiyonuz demekki Senol gittigi icin.

• quote:

Kagawanin sonradan girmesine 6 mac ustuste kazanirken laf etseydin o zaman. Su mac normal futbolla elestirilemez o ayri. Hocanin hatalari var ama yonetim odeme yapmayarak tum takimi mahvetti satti yerine gerzek adamlar aldi. Ikinci yari biraz toparlandik ama ilk yaridaki puan kayiplari yuzunden yetmedi sampiyonluga.

Dedim ya sen hakliysan endiselenmemize gerek yok seneye 30 puan farkla sampiyonuz demekki Senol gittigi icin.

Alıntıları Göster
    Yani hocamızın Türkiye kadrosunda çift forvet oynatıp bizim Avrupa maçımızda bile Negredo ile Cenk'i yan yana oynatmamasının sebebi de Fikret Orman öyle mi ? Yani Fikret Orman her maç öncesi gelip 4-2-3-1 harici taktik görürsem seni kovarım diyor öyle mi?

Peki geçen sene Konya maçında 1-0'a yatmak için forvet çıkaran sonra 1-1 olunca yine forvet sokması için talimatı veren de mi Fikret Orman ? Her maç doldur boşalt oynatıp 56 ortada gol atamadığımız halde bir durun da paslaşın demesini engelleyen de Fikret Orman mı yani ?

Şu kadroya kötü diyen çarpılır. Türkiye ligindeki en iyi kadrolardan ve Avrupa maçlarına bakıyorsun kendi evimizde dahil yenildiğimiz rakibimizin kadrosu nasıl ?

6 maç kazanmışız valla büyük olay o zaman 3-4 sene daha dursun sonuçta Beşiktaş tarihinde bir ilk ! Mali durumlar yüzünden başkana sallayabiliriz ama kötü oyunun nedeni hem başkan hem hocadır. Umarım 2 kesim de gider.

Daha takım içi gruplaşmayı bile engelleyemiyor kaç senedir takımın başında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 8 Mayıs 2019; 13:17:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yani hocamızın Türkiye kadrosunda çift forvet oynatıp bizim Avrupa maçımızda bile Negredo ile Cenk'i yan yana oynatmamasının sebebi de Fikret Orman öyle mi ? Yani Fikret Orman her maç öncesi gelip 4-2-3-1 harici taktik görürsem seni kovarım diyor öyle mi?

Peki geçen sene Konya maçında 1-0'a yatmak için forvet çıkaran sonra 1-1 olunca yine forvet sokması için talimatı veren de mi Fikret Orman ? Her maç doldur boşalt oynatıp 56 ortada gol atamadığımız halde bir durun da paslaşın demesini engelleyen de Fikret Orman mı yani ?

Şu kadroya kötü diyen çarpılır. Türkiye ligindeki en iyi kadrolardan ve Avrupa maçlarına bakıyorsun kendi evimizde dahil yenildiğimiz rakibimizin kadrosu nasıl ?

6 maç kazanmışız valla büyük olay o zaman 3-4 sene daha dursun sonuçta Beşiktaş tarihinde bir ilk ! Mali durumlar yüzünden başkana sallayabiliriz ama kötü oyunun nedeni hem başkan hem hocadır. Umarım 2 kesim de gider.

Daha takım içi gruplaşmayı bile engelleyemiyor kaç senedir takımın başında.

Alıntıları Göster
    Bu takim 2. devre iyi takim gercekten aldigimiz puan fena degil zaten ilk devre kagit ustundeki iyi bazi oyunculardan psikolojik sebeplerden verim alamadik zaten babel pepe fln parasini alamadigi icin oynamadi, haklilar bisey diyemem real madrid liverpool oyuncusu aliyorsan odemeleri geciktirmeyeceksin.

Bana 1-2 mac ornek vermene gerek yok o maclardan fazlasinda hocayi elestirmisimdir Galatasaray macida dahil hocanin hatasi var Ndiayenin olmadigi bir orta sahada necibe gerek yoktu ademi sola atmamaliydi vs. Bende 100 tane hatasini sayarim.

Onumuzdeki sezon yine konusuruz gercekten suclu hoca degil genel anlamda. Kotu hoca sampiyonlar liginde boyle bir basari yakalayamaz sansla vs olacak is degil 24 saat tapilan Fatih Terim ne yapmis Galatasaray ile sampiyonlar liginde? Bizden daha kolay grupta hatta 1 tanesi ayni rakip olmak uzere.

Takim ici gruplastirma degil ama kazan kaldirma oalyinin sucu hoca degil yonetimdir. Hoca 50 kere dedi su adamlarin parasini zamaninda odeyin transfer yapacaginiza diye.

Seneye bakariz takim daha iyi ise Senol hocanin gitmesi iyi olmus sen hakliymissin derim. Boyle komplekslerim dedigim dedik durumum yoktur hepimiz Besiktasin iyiligini hissediyorsun.

• Arkadaşlar çoğumuz belli bir yerde veya kurumda çalışan insanlarız. İş sahibi olanlar da var.
    Şimdi her iki açıdan düşünelim, patron işçilerin maaşını ödemiyor veya geciktiriyor. O iş yerinde kafalar iş ile ilgili olur mu? Aynı verim alınır mı? Paralar alınmadığında bir sipariş zamanında yetişir mi?

Gördüğünüz gibi olay tamamen ödemeyle alakalı. Ödemeyi geçtim takıma her anlamda sahip çıkan hiç kimse yok. Yönetim kendi kişisel çıkarını düşünmekte. Gs maçından önce veya sonra takıma sahip çıkan birilerini gördünüz mü? Başkan zoraki bir kanala bağlanmış hala yumuşak yumuşak konuşmakta. Medyanın bazı organları bizle dalga geçmekte!

Şimdi tüm bunlar varken hocanın başarısı sonra konuşulur. Evet hoca Gs maçında hatalı tercih yaptı, başka maçlarda da bir sürü yanlışı oldu. Keşke iş sadece hoca ile bitse. Çaresini bulursun. Başka hoca getirirsin vs.

Fakat şu yönetimde ki yanlışları nasıl düzelteceksin? Önünde ki seçimde aynı kişiler aday! Değiştirme şansın oldukça düşük. 2 veya 3 sene daha bu işgüzar adamları çekeceğiz. İddia ediyorum bu sezon başka bir hoca olsaydı şu durumdan çok daha iyi olamazdık. Belki en fazla 2-3 puan daha fazla alırdık.

• Trabzonsporlu futbolcular ligi ikinci bitirebiliriz diyor.

Bülent'in düşmanca tavrına bakarsak bize de dördüncülüğü ayırdılar sanırım.
  • quote:

Bu takim 2. devre iyi takim gercekten aldigimiz puan fena degil zaten ilk devre kagit ustundeki iyi bazi oyunculardan psikolojik sebeplerden verim alamadik zaten babel pepe fln parasini alamadigi icin oynamadi, haklilar bisey diyemem real madrid liverpool oyuncusu aliyorsan odemeleri geciktirmeyeceksin.

Bana 1-2 mac ornek vermene gerek yok o maclardan fazlasinda hocayi elestirmisimdir Galatasaray macida dahil hocanin hatasi var Ndiayenin olmadigi bir orta sahada necibe gerek yoktu ademi sola atmamaliydi vs. Bende 100 tane hatasini sayarim.

Onumuzdeki sezon yine konusuruz gercekten suclu hoca degil genel anlamda. Kotu hoca sampiyonlar liginde boyle bir basari yakalayamaz sansla vs olacak is degil 24 saat tapilan Fatih Terim ne yapmis Galatasaray ile sampiyonlar liginde? Bizden daha kolay grupta hatta 1 tanesi ayni rakip olmak uzere.

Takim ici gruplastirma degil ama kazan kaldirma oalyinin sucu hoca degil yonetimdir. Hoca 50 kere dedi su adamlarin parasini zamaninda odeyin transfer yapacaginiza diye.

Seneye bakariz takim daha iyi ise Senol hocanin gitmesi iyi olmus sen hakliymissin derim. Boyle komplekslerim dedigim dedik durumum yoktur hepimiz Besiktasin iyiligini hissediyorsun.

Alıntıları Göster
    Burak Yilmaz kim ne derse desin takimi cok degistirdi. Burak Yilmaz olmasaydi eminim 3-4 hafta once coktan yaristan kopmus sekilde olurduk.

Benim fikrim yonetim de kotu hoca da kotu ama birini sec deseler hoca degissin derim.

Katiliyorum uzun uzun yazmaya gerek yok seneye bakariz artik ama SENOL hoca seneye de burada olursa mac izlemeyi dusunmuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Trabzonsporlu futbolcular ligi ikinci bitirebiliriz diyor.

Bülent'in düşmanca tavrına bakarsak bize de dördüncülüğü ayırdılar sanırım.
    ıkıncılık cok zor ama ucuncu olmaları oldukca mumkun gozukuyor... momentum onlardan yana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haraco -- 8 Mayıs 2019; 16:12:57 >
  • Pitx1 kullanıcısına yanıt
    Söylediklerinizde haklısınız. Zaten Şenol bey'i eleştirip de yönetim şahane diyen hatırlamıyorum bu forumda. Ben de kendi adıma 70% yönetimse 30% Şenol bey'dir diyorum sürekli.

Fakat bu durum GS derbisine 3 tane defansif orta saha ile çıkmayı açıklamıyor. 6 haftadır kazanan ve bir oyun ezberi oturtan takımı bozmayı da açıklamıyor. Ljajic'i sol kanada hapsedip rakip sağ bek kovalatmayı, ilk yarıda sadece 6 defa topla buluşmasını da açıklamıyor maalesef.
  • seneye görüşürüz arkadaşlar bjk bölümüne giresim gelmiyor artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • otobüste duygusal duygusal müzikler dinlerken aklıma geldi; atiba bırakıcağı zaman roma'nın totti'ye yaptığı gibi bir veda yapmazsak bize yazıklar olsun

• 
Sayfa: önceki 28432844284528462847
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.