Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2843. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28412842284328442845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PayneKillers

''YD'ye rağmen'' o kupaları kazandık YD bize kupa verirken nasıl bir surat ifadesi olduğunu unuttun mu ? Hani Melo da elini sıkmamıştı kendisinin.

Alıntıları Göster
    puhahaha sen bu söylediğine inanıyormusun? Federasyonun istemeyeceği birisi şampiyon olacak kupa alacak mantığın bunu kabul ediyor mu ? çok safsın hocam.
  • Bunlar nasıl bir oluşumdur böyle. Hem siyasetin hemde futbolun içine öyle bir sızmışlar ki her şeyi istediği gibi kendi lehine çevirebiliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya giriyorsunuz, Beşiktaşı taraftarların alayı ceza almış. Sebebi GS hakkında eleştiride bulunmak. Ama Beşiktaş konusundan çıkmayan GS taraftarına bakıyorsunuz, sadece sus payı olsun diye bir iki tane isime ceza verilmiş.

Hafta sonu oynanan derbi için söyleyeceklerim bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

La nasıl yoktur açta geçen seneki Bjk Gs maçını izle bakiyim ezmek tabiri nedir nasıl yapılır kaleye kaç şut çekilir. Barcelonada celtic karşısında yüzde doksan topla oynayıp kaybetmişti. Şimdi ezdik mi diyecek. Ortasahada defansta yaptığın pasların top hakimiyetinin futbolda hgiç bir karşılığı yok kaleye şut çekmediğin sürece. Kafamı buluyonuz adam mı seçiyonuz harbiden anlamak güç sizi ya

Alıntıları Göster
    kafa bulmuyorum adam secmıyorum...

barcelona-celtıc macında elbette oyun olarak barcelona celtıc'ı ezmıstı ama futbolda cok nadıren olabılecek bır sey oldu ve celtıc o kadar ezıldıgı macta 2 kontra ıle macı kazandı. Bır takımın o kadar ezıldıgı mactan galıbıyetle cıkması cok nadırdır ve futbol dusuk skorlu bır oyun oldugu ıcın bu tur sonuclar cıkabılır, bu o macta celtıc'ın oyun olarak ezıldıgı fakat sansının yaver gıttıgı gercegını degıstırmez...

macı kaybetmenın bjk taraftarında bu kadar hayal kırıklıgı yaratması da enteresan, arena'da zaten geleneksel olarak bjk kaybeder, 10 senede 1 galıbıyetı var sanırım hepı topu... keza bu sabah gordugum bır ıstatıstıge gore Fatıh Terım yonetımınde Galatasaray bjk ıle 21 maca cıkmıs ve sadece 4'unu kaybetmıs. Istatıstıksel olarak zaten hep kaybedıyorsunuz yanı, oyun olarak da zaten kazanmayı da hıc haketmedıgınız bır macı kaybettınız..

Insallah bunun ustune bır de trabzona yenılıp ucunculugu de kaybetmezsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haraco -- 7 Mayıs 2019; 10:45:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haraco

kafa bulmuyorum adam secmıyorum...

barcelona-celtıc macında elbette oyun olarak barcelona celtıc'ı ezmıstı ama futbolda cok nadıren olabılecek bır sey oldu ve celtıc o kadar ezıldıgı macta 2 kontra ıle macı kazandı. Bır takımın o kadar ezıldıgı mactan galıbıyetle cıkması cok nadırdır ve futbol dusuk skorlu bır oyun oldugu ıcın bu tur sonuclar cıkabılır, bu o macta celtıc'ın oyun olarak ezıldıgı fakat sansının yaver gıttıgı gercegını degıstırmez...

macı kaybetmenın bjk taraftarında bu kadar hayal kırıklıgı yaratması da enteresan, arena'da zaten geleneksel olarak bjk kaybeder, 10 senede 1 galıbıyetı var sanırım hepı topu... keza bu sabah gordugum bır ıstatıstıge gore Fatıh Terım yonetımınde Galatasaray bjk ıle 21 maca cıkmıs ve sadece 4'unu kaybetmıs. Istatıstıksel olarak zaten hep kaybedıyorsunuz yanı, oyun olarak da zaten kazanmayı da hıc haketmedıgınız bır macı kaybettınız..

Insallah bunun ustune bır de trabzona yenılıp ucunculugu de kaybetmezsınız...

Alıntıları Göster
    Ya bıraksana hocam neymiş 1 kere yenmişmiş ula 4 senede iki kere dışarda yendik sizi içerdekileri saymıyorum. Siz o günkü maçı bülentin eyyamı olmasa kazanamazsınız bunu kabullenemiyorsunuz. Top oynadığınız filan yok siz iki pas yapınca takımınız süper sanıyorsunuz. Bülent bizi 5. dakikada kitlemeye başladı faul olmayanlara faul, faul olmayan şeylere kart vererek zaten belli etti. Siz kul hakkı yiyerek aldığınız başarıların hesabını daha sonra vereceksiniz.
  • Şenol Güneş gidince bence Bjk'yi daha kötü günler bekliyor olacak çünkü yerine Lucescu falan yazıyor bazıları abovvv, 3. olursanız dua edin
    Sergen gelse desem büyük takım nasıl yönetir soru işareti

Anlayacağınız Bjk gerileme dönemine girdi. Çok oyuncu sattınız ve kadro dağıldı

Bizim zaten yakın gelecekte hiç şansımız yok ama Bjk de çok farklı olmayacak bence

Hepimiz Gs'nin seri şampiyonluklarına hazır olalım
  • Valla ne konusayim ulkenin haline bak. Adalet hicbir yerde yok. Simdi bu dunku siyasi gelismeyi elestiren bir kisim insanlar Derbi macindaki herseyi dogru buldu ustune bide bizimle dalga geciyor mesela aklinca.

Ne diyeyim bazi seyleri hakediyoruz. Bu ulkeden bi halt olmaz futbolda yere batsin herseyde. Anam babam olmasa ugramam bidaha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inonu88 -- 7 Mayıs 2019; 11:59:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GK13

Şenol Güneş gidince bence Bjk'yi daha kötü günler bekliyor olacak çünkü yerine Lucescu falan yazıyor bazıları abovvv, 3. olursanız dua edin

Bizim zaten yakın gelecekte hiç şansımız yok ama Bjk de çok farklı olmayacak bence

Onlar ayrı bir etken ama şuda var ki biz yada siz ne kadar iyi olursak olalım bunların masa başı oyunlarını, algılarını, lobilerini yıkamayız maalasef !! heleki başlarında FT ve Albayrak gibi bu işleri çok iyi organize eden adamlar varken.

• Arkadaşlar p.tesi günkü bjk alanya spor maçı için eşime bilet alamıyorum. galatasaray passo ligi var.

Son 2 gündemi diğer takımlara açılıyor ?

edit: aradım öğrendim. maça 24 saat kala diğer passoliglere açılıyormuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 7 Mayıs 2019; 13:3:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Ya bıraksana hocam neymiş 1 kere yenmişmiş ula 4 senede iki kere dışarda yendik sizi içerdekileri saymıyorum. Siz o günkü maçı bülentin eyyamı olmasa kazanamazsınız bunu kabullenemiyorsunuz. Top oynadığınız filan yok siz iki pas yapınca takımınız süper sanıyorsunuz. Bülent bizi 5. dakikada kitlemeye başladı faul olmayanlara faul, faul olmayan şeylere kart vererek zaten belli etti. Siz kul hakkı yiyerek aldığınız başarıların hesabını daha sonra vereceksiniz.

Alıntıları Göster
    Kul hakkının bılancosunu cıkarırsak cok alacaklı cıkarız o hesaptan... Konya macından son dakıkada aleyhımıze calınan penaltıdan baslar, fb macında topala cıkmayan ıkıncı kırmızıdan, yedıgımız goldekı acık faulden devam ederız. Bunlarda da VAR hakemı Bulent Yıldırım'dı. Kırmızı kart dıyorum, penaltı dıyorum, golde faul dıyorum; bunlar dırek sonuca etkı edecek hatalardı. Bu macta 2 sarı kartta hata varsa var, onlar da sonuca ne penaltı ne kırmızı kart kadar etkı ettı. Gecen senelerde nasıl hep yenıyorsak sızı bu sene de yendık, kabullenememenız manasız...

Her neyse, mac bıttı gerıde kaldı. Bız sampıyonluk yolunda yurumeye devam edıyoruz, dedıgım gıbı 3.'luk ıcın onemlı bır trabzon deplasmanınız var, allah kolaylık versın, duz ızledım gayet formda trabzon... dıkkat edın de sampıyonluk hesabı yaparken dorduncu olmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GK13

Şenol Güneş gidince bence Bjk'yi daha kötü günler bekliyor olacak çünkü yerine Lucescu falan yazıyor bazıları abovvv, 3. olursanız dua edin

Ben de sahsen gelecek senelerde serı Galatasaray sampıyonlukları beklıyorum. Gelecek 20 senede tahmınen 10 sampıyonlugu olur yıne Galatasaray'ın en az...
  • Gs bu seneyi de alırsa makası açar. Diğerleri yıldız alamadan 5. Yıldızı takarlar.

• Bu bölümde Beşiktaşlı dan çok GS li dolanırken ve sürekli burada ki taraftarı kışkırtan GS liler neden ceza ya da uyarı almazken, Beşiktaşlı birisi GS li hakkında tek cümle yazı yazdığında uyarı ve ceza alıyor.

Adminler açıklarmısınız ?

Tarafsız olun La azıcık, adil olun.

He pardon Adminler de Gs li unuttum ben, onlarda adil ve tarafsızlık cümleleri olmaz. Pardon.

Fenerbahçeliler hakkında da konuşuyoruz, ama bir Fenerbahçeli den dolayı uyarı ya da ceza almıyoruz. Sadece GS ye laf ettiğimizde ceza alıyoruz.

Kendinize çeki düzen verin !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 7 Mayıs 2019; 13:42:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Konuya giriyorsunuz, Beşiktaşı taraftarların alayı ceza almış. Sebebi GS hakkında eleştiride bulunmak. Ama Beşiktaş konusundan çıkmayan GS taraftarına bakıyorsunuz, sadece sus payı olsun diye bir iki tane isime ceza verilmiş.

Hafta sonu oynanan derbi için söyleyeceklerim bu kadar.
    Sizin yaptığınız eleştiri falan değil basbaya iftira ve çamur atmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Gs bu seneyi de alırsa makası açar. Diğerleri yıldız alamadan 5. Yıldızı takarlar.
    FFP kıskacındayken 40 milyon euro'luk transfer harcaması yaparak ben de şampiyon olurum. Uefa kıyağı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Sizin yaptığınız eleştiri falan değil basbaya iftira ve çamur atmak.

Alıntıları Göster
    Gerçeklerin acı olma gibi bir durumu vardır maalesef.

Hemen şikayet edebilirsin mesajımı. GS logolu olduğun için ve şikayeti GS logolu birisi yaptığı için anında ceza alırım merak etme. Koş hemen, durma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 7 Mayıs 2019; 14:36:19 >
  • https://twitter.com/tahsinhasoglu/status/1125426603524276224?s=19

Çok güldüm ya

Bu arada sinirim bozulmasın diye özet bile izlemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamsdu -- 7 Mayıs 2019; 18:16:50 >
  • quote:

Gs bu seneyi de alırsa makası açar. Diğerleri yıldız alamadan 5. Yıldızı takarlar.
    Ben de böyle olmasını ve Galatasaray'ın arayı açmasını bekliyorum açıkçası...
  • quote:

Yaza euro kaç olur biliyor musunuz o borçlarla ve ödemeler neticesinde ben kolay kolay klüplerin hamle yapacağını zannetmiyorum geçen seneden bile daha kötü senaryo Türkiyeyi bekliyor s400 iran ambargosu şuan yeni yeni baş gösteren kıbrısta petrol olayı abdnin çine ek gümrük vergisi talebi suriye meseleleri yani bakın daha seçim iptali ile belli olmayan bir süreç var haziran sonuna kadar s400 teslimi falan derken 8leri geçen bir euro kurunda kimsenin bir tarafı yemez kolay kolay şunu bunu alayım diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Yaza euro kaç olur biliyor musunuz o borçlarla ve ödemeler neticesinde ben kolay kolay klüplerin hamle yapacağını zannetmiyorum geçen seneden bile daha kötü senaryo Türkiyeyi bekliyor s400 iran ambargosu şuan yeni yeni baş gösteren kıbrısta petrol olayı abdnin çine ek gümrük vergisi talebi suriye meseleleri yani bakın daha seçim iptali ile belli olmayan bir süreç var haziran sonuna kadar s400 teslimi falan derken 8leri geçen bir euro kurunda kimsenin bir tarafı yemez kolay kolay şunu bunu alayım diye.

Alıntıları Göster
    Ohoooo daha İdlib'den buraya gelecek 2 milyon mülteci daha var, ABD'nin PKK'ya yapmış olduğu son teknolojik silahlar, araçlar, gereçler içeren yardımları var var oğlu var. Ekonomi küçüldüğü gibi futbol da küçülüyor.

• 
Sayfa: önceki 28412842284328442845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.