Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27782779278027812782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nameofblood

hasan ali son haftalarda iyi sezonun genelinde herkez yerden yere vuruyordu
    Son haftaların formda oyuncuları ödülleriyse bu törenin adı eyvallah.Hasan Ali kim yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

O kadar uzun değil sağdaki. Kim bilir kaç cm topuklu giydi.

Alıntıları Göster
    Olabilir belki de zayıf olduğu için çok uzun görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

En soldaki adam kim ilk defa görüyorum?

• Kaç maçtır kazanan kadroyu bozup üstünde birde puan kaybı yaşarsak gider ayak şenol hocaya çok yüklenirler. Haftalardır kazanan kadroyu bozmayacaktır, bozarsa kendi ayağına sıkmış olacak.

Lens hiçbir şey oynamasa bile gökhan gönülü inanılmaz rahatlatıyor, gg 3 sene sonra hücumcu bek olduğunu hatırladı. Ceza sahasına sürpriz koşular yapabiliyor lens, tamam bi bok becerebildiği yok ama en azından krala alan açıyor. Sosyal medyadaki taraftarlar şaklabana inanılmaz tepkili, eskiden çok seveni vardı şimdi ise bi o kadar nefret edeni var. Inşallah son senesidir bir daha bu adamı Beşiktaş formasıyla görmek istemiyorum.

• hasan alinin süper 11 e seçildiği günlerede geldik vay be
  • Louie-Andy Anderson kullanıcısına yanıt
    Vida ve Adem için tercüman sanırım diye düşündüm ben ama bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naganzo -- 3 Mayıs 2019; 2:1:34 >
  • hasan ali eskisine nazaran düzelse de, performansı yükselmiş olsa da bana kalırsa nsakala ve melnjak'dan daha iyi değil. özellikle melnjak çok şaşırttı beni ikinci yarı, rize 60 bin euroya almış ve 12 maçta 3 asist 2 golle oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 3 Mayıs 2019; 3:8:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Son haftaların formda oyuncuları ödülleriyse bu törenin adı eyvallah.Hasan Ali kim yahu.

Alıntıları Göster
    Son haftalara göre değerlendirilmese Diagne yerine Burak olur mu? Oy verenler son haftaları hatırlıyor doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 3 Mayıs 2019; 10:1:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Harbi benim de dikkatimi çekti. Sağdaki de herhalde benden uzundur ben 180'im ama bunlar herhalde 190 vardır.

Alıntıları Göster
    Yıllar önce evimizde oynanan Antalya maçından sonra staddan çıkarken Burak Yılmaz'ı görmüştüm. Benden çok az kısaydı. Benim boy 192
    O kadın da en az 180 var. Ayakkabıyla 190 civarına çıkmış.
  • Bein sportsun bu odulleri pek bisey ifade etmiyor aslinda ama genc oyuncular icin iyi olmustur diyebilirim. Galatasaray ve Trabzonun hic odul olmamasi tarafli oldugunun gostergesi olmus. Gs de katilmayarak ergenlik yapti o ayri, Beinde o zaman odulleri vermem demis iki tarafta ergen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Yıllar önce evimizde oynanan Antalya maçından sonra staddan çıkarken Burak Yılmaz'ı görmüştüm. Benden çok az kısaydı. Benim boy 192
    O kadın da en az 180 var. Ayakkabıyla 190 civarına çıkmış.

Alıntıları Göster
    Maşallah hocam baya boy varmış Ama önemli olan işlev. Futbolda da kısa boylu olmak avantaj sağlıyor daha çevik oluyorsun. Mesela Messi 170 falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Maşallah hocam baya boy varmış Ama önemli olan işlev. Futbolda da kısa boylu olmak avantaj sağlıyor daha çevik oluyorsun. Mesela Messi 170 falan.

Alıntıları Göster
    Eyvallah üstadım.

Futbol konusunda haklısın. Aslında uzun olmak çokta iyi sayılmaz. En ideal boy aralığı 180 - 185. Daha fazlası bir süre sonra rahatsızlık vermeye başlıyor. Araçlara rahat sığmıyorsun. Dalgınlık anında kapılara kafan çarpabiliyor. Askerde çoğu zaman dezavantaj. Ortalamanın üstünde bir karizma ya da tip yoksa kadınlar da pek beğenmiyor açıkçası.

Hele bir de kalıp yoksa daha da kötü. 190 üzeri omuz genişliği (çevresi) minumum 130 cm olmalı bana göre. Elektrik direği gibi duruyor öteki türlü.

• 🧤 Derbinin sonucu onların ellerinde!

Fernando #Muslera & Loris #Karius
    #GSvBJK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Hoca derbi için özellikle duran toplar ve kenardan kesilen toplara önem veriyormuş. Quaresma is Loading %80.... Umarım Lens-GG 2'lisi ni bozmaz. Solda da favorim Adriano-Caner.
  • Şenol Güneş’in özel önlem aldığı oyunculardan biri Mbaye Diagne.

Tecrübeli teknik adam, performansıyla her ne kadar eleştirilse de rakibin tehlikeli isimlerinden biri olan Diagne için Vida'yı görevlendirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Şenol Güneş’in özel önlem aldığı oyunculardan biri Mbaye Diagne.

Tecrübeli teknik adam, performansıyla her ne kadar eleştirilse de rakibin tehlikeli isimlerinden biri olan Diagne için Vida'yı görevlendirdi.
    Mirini görevlendirse diagne penaltıdan falan kesin atardı ama vida ile o problemi çözmüş, helal olsun canım hocam.

• Hoca kendine önlem alsın, federasyon açıklamasından sonra takım oynamaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 3 Mayıs 2019; 15:6:14 >
  • Everton'da zor günler geçiren Cenk Tosun satılık listesine kondu.
  • Başakşehir maçının skoruna göre beraberlik de işimize gelir takım halinde defans önemli. Onyekuru ve Feghouli ye dikkat

• 
Sayfa: önceki 27782779278027812782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.